Duyuru

Collapse
No announcement yet.

35 REB 37 vs Rocco TSI 160 bg (bu sefer benzin power :) )

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 35 REB 37 vs Rocco TSI 160 bg (bu sefer benzin power :) )

değerli arkadaşlar ve abilerim, dun akşam İzmir'den speed_emre kardeşimle birlikte, çeşme'de göğsümüzü gere gere tur attık ve kendimize deyim yerindeyse elimizde kamera ile av aradık fakat şansımıza küselim ki, bir tane Allah'ın kulu ne rolling'e yanaştı, ne de ışıklarda kalkışa bir ara body kitli bir leon belirdi sağ taraftan ana yola dahil olan, gencimiz ateşli bir gence benziyordu, hafif uzadı, yanına gitmemizi bekledi, fakat yanına gittiğimizde gencimiz arkadaki çift eksozu görmüş olacak ki birden bir tırsma belirtisi gösterdi haha arabada kız arkadaşı da vardı, sonuçta rezil olmak olduğu için hiç bulaşmadı bile urock neyse bugün bir arkadaşımı eve bıraktım, ve karşıdan bir Rocco geçti, dedim ah keşke bu şeritte olsa da bir uzasak... neyse döndüm eve doğru giderken bir baktım ilerde tin tin ağır ağır seyrediyor, ben yakalayacağımı tahmin etmiyordum fakat arkadaş yavaştan seyretmiş olacak ki, yan yana geldik... biraz oynaşalım dedim, adam ilk başta oralı olmadı pek, önüne geçtim hafiften uzadım, arkamdan yaklaşmadı bile... neyse ilerde ışıklar vardı, yeşil yanıyordu, ben ağır ağır gittim ki, kırmızıya yakalanayım diye haha neyse bu arkadaş yanıma geldi, ben aragazı verdim hafiften, dedim bunun niyeti yok herhalde kapışmaya derken ışık yeşile döndüğü gibi arkadaş uzamaya başladı, bende yokuş yukarı olması sebebiyle tc'nin gazabına uğradım maad sonra neyse hafif viraj vardı, arkadaş 34 plaka olduğu için virajı kestiremedi hemen frene bastı, fakat o viraj yaklaşık 150 ile arkasını hafiften attırarak dönülebilecek güzel bir viraj, neyse ben direk sağa çıktım ve dediğim gibi, arkayı hafiften salarak arkadaşın yanına geldim, ve önümüze bir viraj daha çıktı, bu viraj sakat olduğu için ikimizde yavaşladık, ve rocco asılmayı bıraktı, sağlıklı bir kapışma olmadı haliyle... velhasılı kelam, ilerde bir ışık daha vardı, ondan sonra yol düz gidiyor, tam kapışmak için uygun bir düzlük, ha bu arada, ilkinde kapışmaz diye benzine geçirmemiştim onu da hatırlayayım... ikinci ışığa geldik, artık dedim kapışçaz herhalde, benzine geçirdim, tc'yi kapattım, yeşili bekliyoruz... yeşil yandı ve bir hışımla kalktık, adamın aracın vitesini bilmiyorum ama tahminime göre dsg'ydi, nerden bu kanıya vardım, kusursuz bir hızlanması vardı, ve araçta xenon paket ve panoramik sunroof vardı, herhalde dsg'yi de almıştır birinci vites, ikinci vites adamla yanyanayız, hatta ben kafa attım gibi, fakat sıkıntı şu ki vites değiştirirken kesinlikle ayağımı gazdan çekmemem gerektiğini anladım (tabii kapışmalarda) çünkü turbo hızla dönerken, birden debriyaja basınca ters dönmeye başlıyor, ve tekrar düze doğru dönmesi için, araç bir boşluk yaşıyor, yoksa 6700-800 gibi vitesi 3'e attım, nerdeyse kusursuz vites geçirdim, fakat rocco birden uzamaya başladı, bir buçuk boy önümde gidiyor neyse, 150'yi görmeye başladıktan sonra baktım yavaş yavaş rocco'ya yaklaşmaya başlıyorum, yaklaşık 0.001 sn'de 4 vitese çektim, ve yaklaşık 173 km/s'de rocconun yanından uzamaya başladım, rocco'da zaten hemen bıraktı yarışı, sonra ben ilerde yavaşladım adama selam verdim, yanında da sevgilisi varmış, forsu da oldu adamın biraz ama rocco ile kafa kafaya kalkabilen bir aracımız var, aradaki kilo farkı hiç yoksa 250 kg, ve o performans aracı, bizim aracımız aile aracı... diyeceğim o ki arabalarımızın kıymetini bilmemiz gerek, yüksek hızlarda özellikle 4. viteste neredeyse rakipsiz bir araç... angle

Ynt: 35 REB 37 vs Rocco TSI 160 bg (bu sefer benzin power )

Güzel

Yorum

Sahaneymis
      5. Vitesi de unutmayalim

Yorum

Kamera ile ava çıkmayın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
          Kamera ile ava çıkmayın
          çıkın sitenin genç delikanlıları olarak geç bile kaldınız atın siteye bir kaç videoda seyredelim

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
            Kamera ile ava çıkmayın
            çıkın sitenin genç delikanlıları olarak geç bile kaldınız atın siteye bir kaç videoda seyredelim
            Kışkırtmasana kardeşim gençleri haha haha haha
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

ömer adam bi video ceker okumaktan gözüm agrıda valla heeeeeee ihihi
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Elleşmeyin gençlere.. Dikkatli olduktan sonra bencede çıkın Ama Dikkat enönce gelir
                2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                [center]

Yorum

hızlı gencız bız abılerım bende cesme otobanına gırerken honda accordla kapıstım onumdeydı ısıklarda bende arkasındaydım 1 2 dedı adam uzadı 2 vıtesten sonra 3 vıteste bı baktım 100 den sonra arabası sısmeye basladı bu arada honda accordada 156 bg bıldıgım kadarıyla yenı kasası 3 vıteste 120 de yakaladım 140 ta ıse 1 boy fark actım 4 e cektıgımde ıse 180 cıvarında aynamda zor gozukuyordu sonra yavasladım kapısırmı dıye 100 e kadar dustum turbo yazısını ıyı okudu demek

Yorum

bayramın 3 gunu cesmee gıderken tabı bu sefer arabayı peder kullanıyordu o varken o kullanır genelde 100 e fln gıderken ben dedım pedere cok yavas gıdıyoruz boyle gıdersek 1.30 saatte anca varırız dedım peder basladı hafıften yuklenmeye sol serıtte onune gelene selyektor cakıp durduk kadrana bakıyorum 170 180 arası gezınıyoz yolda bı ara baktım omega 2.5 v6 tam onumuzde 180 le fln gıdıyodu caktık bunada selyektor bıtane hızladı bu uctu gıttı kafada 220 en az vardır sonra bekledı bızı gene bu kapısmaya pederle oyle kapısma taraftarı degıldır hıc yokus yukarı cıkıyoruz 180 le arkadan yavas yavas gecmeye calısıyor bızı bızde yuklendık bı baktık kadran 200 oldu ekıyo bızı tabı 6 vıtesle gıdersek araba bayılır 5 e cek dedım hayatta ekemez ozman bızı dedım dedıgı su ben yarısmıyorumkı yarıssam yanıma yaklasamaz dedı ve bızı gene ektı alacatıdan cıktı kendısıde bende dedım ya faruk yada ben olcaktım varya onunla guzel kapısırdıım dıye ... :d omegadada kızda vardı oglanın havasından gecılmıyordu. :d ektım dıye

bu arada gıderken 100 kmde 9.6 lt yı gosterıyordu araba cesmede .. donerkende gene aynı tempoda 9.7 dı okudugunuz ıcın tsk ederım arkadaslar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                      Güzel
                      sağol Emre abim, sizleri örnek alıyoruz

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                      Sahaneymis
                      5. Vitesi de unutmayalim
                      gerek bile kalmıyor bazen abi

Kamera ile ava çıkmayın
                      neden Fatih abi yaa hevesimizi kırma

Orjinal yazı sahibi: volkan
                      Kamera ile ava çıkmayın
                      çok sağol Volkan abim desteğin için valla hiç olmadı arabaya kamera düzeneği kurcam, hem kadranı hem yolu gören bir sistem, bende yarışlarımı tekrardan izlemek istiyorum valla ya

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                      ömer adam bi video ceker okumaktan gözüm agrıda valla heeeeeee ihihi
                      inşallah Emre abim, o da olacak

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                      Elleşmeyin gençlere.. Dikkatli olduktan sonra bencede çıkın Ama Dikkat enönce gelir
                      Sağol Sufyan abim bizleri düşündüğün için, tabii biraz işin içine hırs girince başka şeyleri unutuyoruz da, bu söylediklerini unutmamaya çalışacağım

Orjinal yazı sahibi: speed_emre
                      hızlı gencız bız abılerım bende cesme otobanına gırerken honda accordla kapıstım onumdeydı ısıklarda bende arkasındaydım 1 2 dedı adam uzadı 2 vıtesten sonra 3 vıteste bı baktım 100 den sonra arabası sısmeye basladı bu arada honda accordada 156 bg bıldıgım kadarıyla yenı kasası 3 vıteste 120 de yakaladım 140 ta ıse 1 boy fark actım 4 e cektıgımde ıse 180 cıvarında aynamda zor gozukuyordu sonra yavasladım kapısırmı dıye 100 e kadar dustum turbo yazısını ıyı okudu demek
                      valla kardeşim sen de iyi kapışmışsın, yaaa kuralım iki üç düzenek arabalara da sürekli kayıtta olsunlar

Yorum

kuralım kardesım valla 0 - 100 ve 0 - 200 vıdeosu cekemedık bır turlu ya vıtesten dolayı

Yorum

valla öyle oldu, kamera heyecanından vites geçiremedim valla normalde pek kaçırmıyorum da işte, birden olunca kaçtı

Yorum

bugünde normal seyir halinde gidiyordum, bir honda civic yeni xenonlu modellerden biri arkama yaklaştı, bende hafif gaza bastım 4. vitesteyim, sonra sola geçti bu asıldı gaza birden hızlanmaya başladı, ben lpg'deyim 4. vitesteyim hala ve vites de küçültmeden, yaklaşık 70 km hızdan bir asıldım, honda civic yanıma bile yaklaşamadı , sadece 4. vites

Yorum

"Yaklasik 0,001 sn'de 4. Vitese cektim"
                              supersin dsg'den bile hizli
                              2010 1.6 T edition elegance

Yorum

İşleniyor...
                              X