Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bayram tatili

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• bayram tatili

bu sabah tatil yoluma çıktım hayırlısıyla.2 yıldır ailemle tatil yapamıyorum bayramı fırsat bulup bir tatil yapalım dedik.lüleburgazdan saat 5:15 te çıktım tabi keşan a gelene kadar yolda 1 tane bile araba yoktu.bomboş yolda ne verdiyse gittim güneş doğana kadar hayrabolu ya vardım zaten.keşandan sonra az çok 3-5 tane araba tek tük vardı ama keşandan çıktıktan sonra feribot a kadar toyota corolla d-4d ve passat fsi kapışması arasında kaldım bir süre.çanakkaleye yaklaşırken yaklaşık 140 km hızda gidiyordum ve soldan sellektör ile hızla gelen beyaz bir volvo s80 hepimize cevabını vererek gitti feribotta sıra olmasından korkuyordum ama korktuğum başıma gelmedi.sadece 1 tane carevelle ve bizim astra koca feribotta.eskiden devlet elindeyken 2 saate geçtiğimiz boğazı yaklasık 12 dakikada geçtik.8:15 te çanakkalede ufak bir mola ve kahvaltının ardından yolun 2.yarısına başladık.yollar adeta bomboştu.90 km ye hızı sabitleyip telefonla konuşuryordum ve ne olduğunu anlayamadan sw bir torostan ağır bir makas yedim.biraz içim acıdı ama bulaşmadım.sakin bir yolculuk geçirirken kaz dağlarını tırmanışta arkadan gelen yeni astra j yi farkettim ve hafiften gazı vermeye başladım.kendisi de iyi hızlandı maşallahı var.babamın da gazlamasıyla yaklaşık 170 km hıza kadar çıktık kafa kafaya ve tam burun farkıyla giderken annem ne oluyo yavaşla mert dedi ve yolu vermek zorunda kaldım.astra nın arkasında turbo filan yazmıyordu sanırım oda benim araç gibi düz 1.6.sonra saat 12 de varmayı planladığımız güre deki otelimize saat 11 de varmıştık 2-3 gün kafa dinlemek her insanın hakkı yolda çektiğim 4 5 tane fotoğrafı yüklicem birazdan foruma.hepinize iyi bayramlar kazasız belasız yolculuklar

Ynt: bayram tatili

İyi tatiller
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

İşleniyor...
    X