Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cennet Köşelerimizden AMASRA ve MANZARA Fotoğrafları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Cennet Köşelerimizden AMASRA ve MANZARA Fotoğrafları

Güzel ülkemizin Cennet köşelerinden olan AMASRA'nın harika Fotoğraflarını ve az çok gittiğim yerlerinde yakaladığım enstantene fotoğrafları sizlere paylaşmak istedim..
    Mutlaka gidin görün balığını yiyin denizine girin İnsanlarının güler yüzüyle sohbetleriyle ve o güzel doğasıyla haşır neşir olun...
    Çok daha kapsamlı tatil yörelerine nazaran hem kafanızı dinleyebileceğiniz hemde iyi bir tatil gecirebileceğiniz nadir yerlerden biri olmakla beraber iyi ki gelmişim diyeceğiniz güzelliklere tanık olacaksınız...
    Bizim 3 günlük ziyaretimizde evini kiraladığımız ev sahibemizin hem hoş sohbetinden hem güler yüzünden hemde evinin muhteşem manzarasından faydalanma şansına nail olduk...

Her köşesini , İskelesini , sahilini , Kalesini ,Güzel Çarşısını vs. 3 gün fazla bile gelebilir rahatlıkla gezip içinize sindirebileceğiniz bir yer İskele yolunda midye dolma - tava gibi sahil kentlerine has birbirinden lezzetli yiyeceklerle aparastif atıştırmalar yapailir akşamında ise birbirinden harika balık lokantalarında eşsiz lezzetleri olan balık çeşitleriyle akşam yemeğinizi yiyebilir ve gecenin sonunda kendine has mekanlarında gecenizi süsleyecek bir eylence mekanında vakit gecirebilirsiniz...

Ve daha fazla Uzatmadan Fotoğraflar ile Amasra...

AMASRA İSKELESİ VE SU ALTINDAN GÖRÜNTÜLER

SAHİLDEN GÖRÜNTÜLER

HEM ALTI HEM ÜSTÜ HER İKİSİNİNDE AYRI BİR ZENGİNLİK...
    (Meydanında ki KAradeniz Pidecisinde Pide yemenizi ve Enfes Yayık Ayranını içmenizi tavsiye ederim )

CANLI BALIK MUSTAFA AMCANIN YERİ ( Gidin Yiyin Anlatılmaz )

AMASRA MEŞHUR ÇARŞISI

Buda ayrı bir Güzellik

KALDIĞIMIZ EVDEN KUŞ BAKIŞI AMASRA

Umarım beğenmişsinizdir...
    Sırada Sarımsaklı Ve Şeytan Sofrası var

Ynt: Cennet Köşelerimizden AMASRA ve MANZARA Fotoğrafları

Güzel tanıtım olmuş

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Güzel tanıtım olmuş
      Teşekkürler Fatih abi

Yorum

Maşaallah,güzel fotoğraflar Emre.Deklanşörüne sağlık
        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
          Maşaallah,güzel fotoğraflar Emre.Deklanşörüne sağlık
          Sağolasın Bülent abim

Yorum

Senin deklanşörün dünyayı bir başka gösteriyor vallahi emre Amasra'ya iki kere gittim, ama senin resimlere bakınca "Amasra'nın neresi burası " demekten kendimi alamadım ... Suyun üstünden tabanını çektiğin kareler de ayrı bir güzel.
            2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Emrecim, National Geografic yetkililerini aradım muhtemelen bugün seninle irtibata geçerler.
              Şaka bi tarafa eline emeğine sağlık kardeşim, çok güzel olmuş.
              Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bassoprofondo
                Senin deklanşörün dünyayı bir başka gösteriyor vallahi emre Amasra'ya iki kere gittim, ama senin resimlere bakınca "Amasra'nın neresi burası " demekten kendimi alamadım ... Suyun üstünden tabanını çektiğin kareler de ayrı bir güzel.
                Teşekkür ederim kardeşim hem güzel fotolar çıksın hemde benim gelişmem için deklanşörden çekmiyorum parmağımı
                Beğenmene sevindim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                  Emrecim, National Geografic yetkililerini aradım muhtemelen bugün seninle irtibata geçerler.
                  Şaka bi tarafa eline emeğine sağlık kardeşim, çok güzel olmuş.
                  az önce telde görüştük ama şartlar bana uymadı abi direk afrika dediler bende olmazz dedim

Teşekkür ederim abi

Yorum

Emre yine çokk güzel fotolar çekmişsin ama bir tanesi beni üzdü
                    Arka plandaki afişte "Onlar için bu yaz boyunca kapımızın önünde bir kap su bulunduralım" ibaresi varken ne suyu ne de yiyecek bir şeyi var
                    Çok enteresan bir kare yakalamışsın.

Yorum

valla süper resimler ama bende cemil abinin dediği gibi cok üzüldüm o köpeğe.birde o motorsikletin aksesuarları motorun yarı fiyatı vardır
                      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                        Emre yine çokk güzel fotolar çekmişsin ama bir tanesi beni üzdü
                        Arka plandaki afişte "Onlar için bu yaz boyunca kapımızın önünde bir kap su bulunduralım" ibaresi varken ne suyu ne de yiyecek bir şeyi var
                        Çok enteresan bir kare yakalamışsın.

Dikkatinden ötürü tebrik ederim Cemil abim İşinin ehli olduğunu her ayrıntıda belli ediyorsun bu resmi cekerken kareye hepimiz bir tebessümle baktık ama bizim aklımızda ki ekmeği yemiş suyu içmiş (kapların boş olmasından ) deymeyin keyfime diyor diye düşündük yoksa zaten Amasra halkının sevdiğim özelliklerinden biri hayvanlarla çok haşır neşirler çok rahat geziyorlar ve halkı besliyorda tahminimce yazın gelen ziyaretcilerden ötürüde karınları doyuyor onlarında

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                          valla süper resimler ama bende cemil abinin dediği gibi cok üzüldüm o köpeğe.birde o motorsikletin aksesuarları motorun yarı fiyatı vardır
                          Valla Motorda hani gercekten motordu abi ya

Yorum

Boşuna dememişler Türkiyemizin taşı toprağı altın diye.
                            Oranın havasını çok iyi yansıtmışsın.
                            Teşekkürler paylaşımlar için...
                            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                              Boşuna dememişler Türkiyemizin taşı toprağı altın diye.
                              Oranın havasını çok iyi yansıtmışsın.
                              Teşekkürler paylaşımlar için...

Yorum

İşleniyor...
                              X