Duyuru

Collapse
No announcement yet.

latitude'u öyle bir geçtim ki feleği şaştı :D :D :D :D

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: latitude'u öyle bir geçtim ki feleği şaştı

bu arada arkadaşlar bu forumda sürekli paylaşım yapan değerli bir arkadaşımız var. ben ismini sufy olarak okuyorum. ama bazı kardeşlerimiz "sufyan" diye cevaplar yazıyorlar. ben yanlış mı anlıyorum? yoksa arkadaşlar mı yanlış anlıyor? neden dikkatimi çekti bu konu: çünkü islam literatüründe "sufyan" çok kötü bir şahsı ifade ediyor. yanlış anlamassanız bu konuya özen göstermenizi istirham ediyorum. tabi "sufy" beyin izniyle...
    MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

Kötü derken ekkenin başkanı Ebu Süfyan danmı bahsettiniz ? yoksa Büyük alim Süfyan-ı Servi hazretlerindemi? Mekkenin başkanı Süfyan Mekkenin fethinden sonrs müslüman olmuştur..Eşi ise Hz. Hmzanın kalbini Uhud savaşında sökmüştür.. İsmimin Sufyan olmaı sebebiyle açıklama hissiyatı duydum bilmem yeterli oldumu.. Saygılarımla
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

yo asla ve kat'a. ben o zevat-ı mübareki kastetmedim elbette. ben rivayetlerde ahir zamanda geleceği söylenen ve adı sadece süfyan olan bir dehşetli bir şahıstan bahsediyorum. elbette kullanımına göre değşir. ben acele davranıp aklıma gelen ilk manaya göre yazdım mesajı. özür dilerim...

Yorum

ve tabiki manalar isimlere göre yüklenemez... bunun içinde özür dilerrim....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: naciakgümüş
            yo asla ve kat'a. ben o zevat-ı mübareki kastetmedim elbette. ben rivayetlerde ahir zamanda geleceği söylenen ve adı sadece süfyan olan bir dehşetli bir şahıstan bahsediyorum. elbette kullanımına göre değşir. ben acele davranıp aklıma gelen ilk manaya göre yazdım mesajı. özür dilerim...
            Allah göstermesin bizlere onları..
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
            [center]

Yorum

Sufyan bey .MFO un sarkısını sevdıgı ıcın kısaltma yapmıs sufy
              Astra J 1.6t 180 hp Cosmo Active select+Flexiride 18" Jant+Cyclone Navi geri görüş kamerası+Arka 2 Lcd Ekran Renk:Siyah Model:2011+Kenwood ses sistemi

Yorum

Süfyan abim ''Sûfî'' bir şahsiyete sahip olduğu için kendisine Sufy diyor ve denilmesini istiyor, bence çok da yakışıyor

Yorum

İşleniyor...
                X