Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İKİMİZİ NASILDA GEÇTİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İKİMİZİ NASILDA GEÇTİ

evet arkadaşlar herkez insignia sıyla yol maceralarını anlatır bende arabayla değil ama anlatacaklarımın arasında insignia motorsiklet ve o meşur arabayı sizlerle paylaşmak istedim

Pazar günü ramazana 1 gün kala 4-----5 motorsikletli arkadaşlarımla bursaya yola cıktık orada meşur iskender ci varmış adı iskendermiş neyse yedik iştik ve yola koyulduk sonra dönüşte otobana girdik arkadaşlarım adapazarına bi ugrayalım dediler benimde vaktim yoktu tek başıma düştüm yollara 150 ----160 giderken bide baktım bi beyaz insignia yanımdan geçti hop kacarmı benden oleyy oleyy bende hemen yanına süzüldüm başladım arabayı izlemeye jantları sanırım opc jant değilde öteki 20 inç lerdendi neyse arabanın yanına biraz yaklaştım arabayı bi genç kullanıyor heee bu kesin gazlar dedim ihihi ihihi(gerci bizim insigniacılarda ihtiyarlarda 240 250 basıyor ama neyse haha haha haha ruhları genç bizimkilerin ama)beni görünce hemen hızını arttırdı 230--- 240 sol şeritten gidiyoruz ben ona yol acıyorum arada ileride araba varsa önüne geçip eskortluk yapıyorum yani
    tam arabanın egsozlarını incelerken aman allahım ikimizi bi araba sağımızdan geçti ama yeminle markasını farkedemedim

Neyse insignia seni incelediğim yeter zaten aynısı bendede var dedim ihihi ihihi hemen bizi geçen arabanın arkasına doğru yöneldim arkadaşlar otobanda arabalar bize takılırlar herzaman olan birşedir ama bu arba nasıl gidiyor belli değil arabaya resmen yavaş yavaş yetiştim size yeminle 270 lerde gidiyorum araba yavaş yavaş hala ilerliyor neyse m paket bi bmw almancı 2 kişiler arabanın ne modeli ne motoru yazıyordu türkiyede olsa adamlar lastik basıncının barını bile yazarlar ihihi
    neyse arabayı 285 de sabitledim içimden kesin bu 5-50 d yada 5 40 d dedim çünkü 5 30 d leri cok rahat yetişiyorum neyse adamlarla baya yol aldık arabadakiler arabanın camını acıp motorsikletin sesini dinlemeye başladır hendeye kadar beraber geldik tabiki 280 280 değil sonra ben dörtlüleri yaktım bi dinlenme tesisine girdim onlarda yanıma geldiler arabanın içindekilerin ilk söylediği şey bu nasıl bukadar gider yaaaaaaaaaa dediler bende sen beni bırakta sen nasıl gidiyon bu arabayla bukadar dedim
    ihihi ihihi
    araba 5 35 d miş türkiyede yok heralde 5 35 d diye biliyorum ama yazılım varmış 379 bg miş attımı bilmiyorum ama neyse bende bişey demedim adam zaten benim motorun sesini hala kulagımda cınlıyor diye diye yoladım onları akşam akşam iyi bi adranalin yaşadım anlıyacagınız

sabırla okudugunuz için teşekkürler
    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Ynt: İKİMİZİ NASILDA GEÇTİ

Emre şiir gibi yazmışsın kardeşim Sıkılmadan okudum vallahi
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Emre hersey guzel hos da bizim senin gibi arjafaslarimizla gecirecek daha cok vaktimiz var diye dusunuyoruz.abi ne geregi var 285 in. Umarim bundan sonra ozellikle motor ustunde daha az surat yaparsin.saygilar sevgiler

Yorum

Motosiklet bir başka güzeldir Emre abi kullanmayan bilemez...Babam İnsignia'yı biraz bu meseleden aldı ama benim hala aklım 2 tekerde

Neyse aşırı hız her zaman tehlikedir.Sen dikkatli kullanırsın ama yine de aman dikkat et kendine abi biliyosun hiç şakaya gelmiyor bu aletler

Yazına gelince inan senin RR'ın üzerinde gibi hissettim kendimi
        2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
          Motosiklet bir başka güzeldir Emre abi kullanmayan bilemez...Babam İnsignia'yı biraz bu meseleden aldı ama benim hala aklım 2 tekerde

Neyse aşırı hız her zaman tehlikedir.Sen dikkatli kullanırsın ama yine de aman dikkat et kendine abi biliyosun hiç şakaya gelmiyor bu aletler

Yazına gelince inan senin RR'ın üzerinde gibi hissettim kendimi
          eymen seni cok iyi anlıyorum herşey sırasıyla oda olur inşallah allah herkeze istediklerini şeyleri nasip etsin

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
          Emre hersey guzel hos da bizim senin gibi arjafaslarimizla gecirecek daha cok vaktimiz var diye dusunuyoruz.abi ne geregi var 285 in. Umarim bundan sonra ozellikle motor ustunde daha az surat yaparsin.saygilar sevgiler
          utkucum inan hızlı biri değilimdir benimki anlık süratler hız değil ama o güzellik hiç birşeye benzemiyor

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
          Emre şiir gibi yazmışsın kardeşim Sıkılmadan okudum vallahi
          büyüksün abiiiiii :-)
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

2 teker uzerınde o hızda yoldakı en ufak bi azizlik allah gostermesın. İnsigniamla 220 230 bana yetiyor

Yorum

Motosiklet aslında o kadar dengesiz bir taşıt değildir evet 2 tekerlekli ama bisiklet gibi düşünmeyin...O hızlara hangi araçla çıkarsanız çıkın tehlikelidir ama bu tarz motosikletler o süretlere Emre abinin dediği gibi anlık çıkıp inebilirler.Zaten o hızda uzun süre devam etmeye ne yol ne de biz insanlar dayanabiliriz
              2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Emre gozunu seveyim 2 tekerlilerle bu kadar hiz yapma

Diger tarafta guzel bir yazi olmus

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Abi bu motor konusunda çok büyük saygı duyuyorum sana çok hızlı gitmek veya gitmemek meselesi değil bu , bu hakkını verme meselesi sende gercekten hakkını veriyorsun tebrik ederim abi tabi BMW çi arkadasida tebrik etmek lazım oda BMW bin hakkını vermiş Emre abi

Yorum

Racing motorlarıyla bu süratlere çıkmak artık kulağa alışılmış geliyor adam arabayla 300 lere yaklaşanları her zaman göremeyiz 2 tarafıda tebrik ederim

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

abi yazı çok güzel ama o hızlar çok fazla ya motor için.. bu arada facomx eminim ki o bmw yide geçerdi)
                      F30 Sport+

Yorum

+ 1000000000. .

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                        2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                          abi yazı çok güzel ama o hızlar çok fazla ya motor için.. bu arada facomx eminim ki o bmw yide geçerdi)
                          Gönderin o bmw yi geçeyim haha haha haha haha

Listeye girme şerefine layık olur haha haha

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Sanki seninle yan yana girmişiz gibi hissettim Emre.
                            Motosiklet tecrübem olduğu icin seni tam olarak o hizlardaki halini anlıyorum.
                            Yalnız bunun tehlikesi çok yüksek. Bir hata tüm dogruları götürüyor.
                            Benim yasadığım buna benzer bir durumda ani bir yan rüzgara maruz kaldım bunu hesaplamak oldukça zor. Birden iki şerit değiştirdim istem dışı. Onun icin dikkat.
                            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Emre Abi baştan sona bi solukta okudum vallahi, motorla gazlamak çok keyifli bir duygu, benim öyle bir becerim yok ancak arkadaşımın arkasında 160-170 lerde seyir etme şerefine nail oldum bir kez gerçekten harikaydı, 270km/h 'lik hız kulağa cok hoş geliyor clapclap clapclap, motor ayrı bir tutku fakat bir okadar da riskli ve tehlikeli aman dikkat abi
                              *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

İşleniyor...
                              X