Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Adam en kisa zamanda 320 dizeli satacak

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Adam en kisa zamanda 320 dizeli satacak

Bugun Ankaraya dogru CC ile 150 km hizla efendi efendi giderken, onumde 130-140 km civarinda seyreden BMW 320 D yi solladim. Arkadasin zoruna gitmis olsa gerek, 30-40 saniye sonra harekete gecti. Musade etmedim tabiki bende asildim .
    180-200 -220 derken ben sag seritte kaldigim icin onumde kamyon peydahlandi ve mecburen yavasladim. Bu amca devam etti. Fakat dikkalerini cekmis olmaliki icindekilerin kafasi arka camdan beni seyrediyordu. Bir muddet 4-5 boy kacmasina musade ettim. Bu arada kimseyi riske etmemek icin yolun musaitlesmesini bekledim. Yol musaitlesince biraz asildim. 240 a gelince elemani gectim. Gecis o gecis. defalarca denemesine ragmen, firsat vermedim. Ben son hiz 255 gordum. Ara iyice acilinca eleman muhtemelen gaz kesti, arkada kayboldu. 10-15 km sona ihtiyac molasi icin benzinlige girdim. Camdaki sinekleri temizlerken elemanda benzinlige girdi. Ben Wc ye girdim ciktim, eleman disarda beni bekliyor.
    .
    Bundan sonraki ifadeler aynen asagida. .

Eleman : Abi yav bu araba kac motor yav ??? 2000 mi 2500 mu 3000 mi ??
    Ben: hayir 1600
    E: hadi yav.
    B: (israrla) evet.
    E: Ben cok bastim. Boyle olmamasi gerekiyordu ama .
    B: Sen bu arabaya iyi bak, pek fazla ilisme bunlara. Bunlar adama arabasini sattirir.
    E: Son 5 dakikadir satmayi dusunuyorum zaten.
    B: O zaman hic durma, sat sen bunu. ( )

Ikimizde arabalara yoneldik. O cikisa biraz erken girdi, benim arkadan geldigimi gorunce hafifce saga cekip yol verdi. Bir dahada arkamda goremedim.

Bu arada aracın teknik verileri;

BMW 320 d
    Plaka sorgusuna göre 2007 model
    Plaka : 06 HXX X4

2000 cc
    177.4 PS
    350 N.m
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Ynt: Adam en kisa zamanda 320 dizeli satacak

muhaha sahane gercekten

Yorum

Mehmet abi büyük bir zevkle okudum gerçekten de iyi gidiyor arabalarımız maşallah.Plotaj çok önemli ama bir gerçek var ki İnsignia 2000cc motorların çoğuna kafa tutabiliyor
      2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

haha haha haha haha haha

Yorum

hiho Savaşmayın bizimle.. haha Eline sağlık abi güzel bir ders BMW'ye

Yorum

Insignia

Yorum

urock urock urock urock urock urock oleyy oleyy oleyy oleyy oleyy hiho hiho hiho hiho hiho haha haha haha haha obaa obaa obaa obaa obaa obaa muhaha muhaha muhaha

Yorum

Utku abi eregli donusunu hatirimsadim birden haha

Yorum

haha muhaha

Yorum

Mehmet hocam sende araba sattırdınya ne diyelim keşke sorsaydın 320d nin hangi versiyonu onların 2 modeli var biri 183 hb idi yanlış hatırlamıyorsam neyse sonuçta geçiyoruz o araçları

Abanttan dönerken bir tane bmw 320d de bize musallat olmuştu biz bir ara onu geçtik koptuk neyse sonra Erhan ben ve sufyan abi beraber gidiyorduk Sufyan arkadan gelirken rampada bmwnin dersini vermiş sonra bize yaklaştı ve o kadar asılmışki hızını kesmemek için erhanla aramızı aldım neredeyse tampon tampon gidiyoruz 2 aracın arasında şıkıştı kaldı bizde bercesteye uğruyacaktık erhanla 2 mizi en soldan en sağa 3 lü salto atarak tesise girdik bmw ortada kaldı ne oluyor diye afalladı haha haha haha

Neyse bunlar işin keyifli kısımları ama dikaktli olmak lazım police

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yakışır...

Yorum

Ilave not : her iki aractaki kisi sayisi sofor dahil 3 kisi.

Hizlanip 235-240 gorunce icimden 260-270 falan gorurum dedim, ancak 250 den sonra hizlanma birden azaldi. 255 ten yukari cikamadim.
                          2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Abi ne gariptir bende buradaki arkadaşımın 177 lik 320 d yi tokatlıyom her seferinde, Ama aracın teknik verilerine bakınca tam tersi olması gerektiği ortaya çıkıyor, ki karşı tarafın pilotajı da oldukça iyiydi..
                            2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                              Ilave not : her iki aractaki kisi sayisi sofor dahil 3 kisi.

Hizlanip 235-240 gorunce icimden 260-270 falan gorurum dedim, ancak 250 den sonra hizlanma birden azaldi. 255 ten yukari cikamadim.
                              abi 5. Viteste 250 - 255 arasını gördükten sonra 6. Viteste 260 ları yakalayabiliyorsun 235 ten sonra max. Derecede azalarak artan bir hızlanma söz konusu 4. Ve 5. Viteslerde ki limitleri zorlamak gerekiyor 250 ve üstü için...

Yorum

İşleniyor...
                              X