Duyuru

Collapse
No announcement yet.

istanbul-Sakarya-hendek-Akyazı-duzce-akçakoca Gezisi :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• istanbul-Sakarya-hendek-Akyazı-duzce-akçakoca Gezisi :)

Hafta sonu Sakaryaya gittim sonra Hendek te Volkanla buluştuk keyifli sohbetler yaptık sonra Düzce Emreyle görüştük bize muhteşem motoruyla biraz show yaptı teşekkürler emre sonra akyazı tarafına gittim gitmişken Sahanı göreyim dedim ama ulaşamadım kardeşine ulaştım 2 günde bu bölgede baya sağa sola gittim araba 4 kişi bağaj dolu ve klima açıkken 250 km hıza ulaşmışım farkında değilim 5 vitete yapıyor 6 vites sadece motoru rahatlatıyor düzce sakarkarya arası 200 -250 arası hızlarda gittim zaman karşı yarışıyordum ve tam zamanında yetişmişim yalnız ortlamam birden bire 15,4 lere çıktı ihihi İstanbula döndüğümde 14.2 le girdim trafik vardı bir iki araca ders vere ver geldim bu bana benzine mal oluyor ama sonuçta keyifli oluyor aracımız gerçekten çok çevik ve hızlı Allah hepimizin araçlarını kazalardan belalardan korusun.

Keyifli ve güzel bir hafta sonu geçirdim Teşekkürler Volkan,Emre clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Ynt: istanbul-Sakarya-hendek-Akyazı-duzce-akçakoca Gezisi

Üzmüşsün gene yollarda birilerini

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
    17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
    35GB5825  A Rh+

Yorum

Bence mutlu olmuşlardır benimle zıplamak herkeze nasip olmaz haha

Yorum

Oh iyi gezmissin abi bende Bilecik Kütahya Afyon dan geldim çok hoşuma gitti yol . 150 ye sabitledim tingir mingir geldik 9 ortalalamayla 1 depo benzinle geldim

Bu arada o yoldan geçenler mutlaka Afyon'da ikbal tesislerinde durup sucuk üstüne ekmek kadayıfı yesinler
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
          .....
          Bu arada o yoldan geçenler mutlaka Afyon'da ikbal tesislerinde durup sucuk üstüne ekmek kadayıfı yesinler

Oyyyy Oyyyyy canımız çekti şimdi ömür hocam önerini yazıyorum oradan geçersem dediklerini yapacağım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
            Oh iyi gezmissin abi bende Bilecik Kütahya Afyon dan geldim çok hoşuma gitti yol . 150 ye sabitledim tingir mingir geldik 9 ortalalamayla 1 depo benzinle geldim

ikbal tesislerimiydi bilmiyorum ama afyonun girişinde bir yer var orda yemiştik ailece sucuk,ve köpüklü cacık gibi bir içecek var ihihi tavsiye ederim
            Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Evet güzel bir seyahat olmuş. Cevre illerde konaklamak son derece dinlendirici.
              Yakında bir etkinlik daha yapma ihtiyacı hissedeceğiz.
              Böyle ortak bir yerde 1 gece konaklamalı bir organizasyon mu yapsak.
              Doğa ile iç içe, Dostlar arasında.
              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Zaten bizim arabayla Sakarya tarafına giden depoyu boşaltıyo otobanda...
                Ben ilk denememi Sakarya otobanda yapmıştım...

Çok güzel yerler Fatih abi... Çıkmışken benmim yanımada uğrasaydın..

Yorum

Nail hocam senin yanına gelmek için birde arabayla, her halde bir haftada gelirdim

Yorum

fatih abiyede dedimmya adam başbakan gibi adam adamın seveni cok nereye gitse bi tanıdıgı var ihihi abi sen siyasete atıl bence ihihi sen bana biraz daha erken söyleseydin otoban cıkışında motorize ekiple giriş yaptırırdık seni kesin bakan falan sanarlardı arabada güzel yaa hani o bakımdan
                    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Ben derim ki, cok ankara yaptik, artik izmire gitme vakti gelipte geciyor. Bu guzel havalarda da izmir cok guzel olur. ne dersiniz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozkanc
                        Ben derim ki, cok ankara yaptik, artik izmire gitme vakti gelipte geciyor. Bu guzel havalarda da izmir cok guzel olur. ne dersiniz?
                        güzel noktaya değinmişsin abi,
                        daha önce de dediğim gibi İzmir ekibi bizlerden bir kıvılcım bekliyor oraya da adım attık mı İzmir'de canlanacaktır, peşpeşe organizasyonlar görürüz ondan sonra urock
                        InsigniaTEAM

Yorum

Haydi şimdide İzmireeee
                          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Fatih bey, Maşallah diyelim, Ufuk kardeşim (Eskişehir) bir yandan sen bir yandan milleti hüngür hüngür ağlatıyorsunuz. Tekrar MAŞALLAH diyelim allah kazadan beladan korusun, sürüş zevkiniz katlansın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                              Fatih bey, Maşallah diyelim, Ufuk kardeşim (Eskişehir) bir yandan sen bir yandan milleti hüngür hüngür ağlatıyorsunuz. Tekrar MAŞALLAH diyelim allah kazadan beladan korusun, sürüş zevkiniz katlansın
                              Allah razı olsun Cemil abi aminn

Yorum

İşleniyor...
                              X