Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Turboya laf yok

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Turboya laf yok

ozaman sen digitalde 260 ı gör ben arabamı siteye hibe edicem fatihcim düz yolda 260 yapacak ınsıgnıa yok haha haha haha haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yek_ka
      malesef ben fabrika verisi 172 km/s olan astra h 1.3 cdti ın 220 yaptığını gördükten sonra opel den biraz soğudum, belki modele özeldir bilmiyourm.

fabrika verilerinin çogu uyduruk vw caddy var 166 yazıyor max hız faalesef biz 200 yapmıştık şimdi VW den demi soguyalım )
      örnekleri çogaltabilirim fORD,BMW ,MERCEDES, PEJO vs vs vs
      Fabrika verilerini tabi geçersiniz çünkü bu veriler 0 eğimde motorun max güç ürettiği devirde tekerlere yansıyan hız, herhalde markalar en yokuş yeri ben bulucam deyip, %20 %30 eğimli yol arayıp hız denemesi yapmayacaklar, ya da arabayı uçurumdan atıp serbest düşüş hızına bakacak halleri yok ama bir araba fabrika verisini de 40 km/s geçiyosa bir yerde hata vardır, uzun bir son vitesi olan arabalar yani ekonomi vitesi, sağlam bir yokuş bulurlarsa düz yolda çeviremeyecekleri devirleri çevirebilirler, paralel olarak daha yüksek hızlara çıkabilirler ama tabi yine bunun da fiziksel bir sınırı vardır. Ama ben yine de inanıyorum (test imkanım olmadı), siz caddy le 200 le giderken yanınıza aynı hızda bir Mercedes s500 ya da bmw 530d koysak bu araçların sürücüleri kadranlarında 200 den daha aşağı rakamlar görürler, aynı şeyi astra için kesin söyleyebilirim..
      -Insignia 2.0 CDTı 130 hp Edition-Elegance Active Select'11
      -Chevrolet Captiva 2.0 150 hp Diesel High AT'08
      -Honda ST1300 Pan-European Motorbike'06

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
        ozaman sen digitalde 260 ı gör ben arabamı siteye hibe edicem fatihcim düz yolda 260 yapacak ınsıgnıa yok haha haha haha haha haha

çok ağırmış konuşmuş, benim bildiğim fatih abi bunun altında kalmaz

Yorum

vay abim yaa ihihi (biriniz 260 göründe deponuzu ben fullerim haha )
          InsigniaTEAM

Yorum

Kadran hatasi ile hersey mumkun arkadaslar
            Vites oranlarindan hesaplarsak
            Bizim turbo 18 jantlar ile 6.viteste 1000 devirde 42.5 kmh hiz yapmasi lazim
            Ama gostergede 1000 devirde 45 kmh goruyoruz
            Hos 4000 devirden sonra gostergelerimizde gariplikler oluyor
            Sanki devir gostergesi gercek degerlerine geliyor gibi
            Tabi hiz gostergesinde problem yoksa

Yorum

4 litre,420 hp,1680 kg,0-100 4.9 sn lik M3 bile 250 yaparken 1.6 insignianın 260 yapması opel mühendisliğinin üstün teknolojisini gösteriyor. ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uzman
                4 litre,420 hp,1680 kg,0-100 4.9 sn lik M3 bile 250 yaparken 1.6 insignianın 260 yapması opel mühendisliğinin üstün teknolojisini gösteriyor. ihihi
                Üstün "limitör" teknolojisi..10 km daha yukarıya limitliyorsun son hızı,müthiş teknoloji
                2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Fabrika verisi olarak adlandırılan hız,acaba araçların uzun süreli aralıksız olarak seyredebileceği maksimum hız mı?Atıyorum araçlar 200 bilmem kaç km hızlara kadar yükselebiliyor ancak iş uzun süre aynı sürati korumaya geldiğinde (mesela 5-10 saat yada daha daha uzun bir süre) kalıcı maximum seyir hızına düşüyor olamaz mı? Ben 0 rakımlı ve eğimi düze çok çok yakın bir yolda hem digital göstergede hem kadranda hemde navigasyonun hız göstergesine göre 249'u görmüştüm aracı ilk teslim aldığım gün( İlk günün heyecanıyla videoya almak aklıma gelmemişti malesef :S :S ).
                  2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                    Arkadan cekis hep avantajlidir
                    Ama guc artikca
                    Bilegin de guclenmesi gerek derim

320d cok saglam gidiyor kapisma imkani olmadi ama
                    arkadasin cabriosunda oldukca tatminkar test ettim
                    Bakalim ilk kim kapisacak
                    184 ps lik 320d ye karsi sans olacagini sanmiyorum. Ne 0-100 de ne de devaminda..
                    Tabi pilotaj da onemli..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

valla ben otobanda 2011 5.30 d 245 bg yemişim. stocklarda uzun yolda hertürlü yer 3.20 d yi 0 100 haricinde

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

245 kere masallah )
                        180 + bilek gucuyle kesinlikle mumkun
                        Ama 530d kullanan da senin ikizin olsa
                        Pek sansimiz yok
                        Almanya da A6 3.0 tdi tecrubeme dayanarak soyluyorum ki
                        530d da en az onun kadar hizli bir otomobil

320d icin acaba soru isareti bende de mevcut lakin
                        Cok kolay olmayacagi kesin
                        Bekleyelim ve gorelim ilk kime nasip olacak

Yorum

teşekkür ederim arkadaşım yalnız benim araç 234 bg, 180 lıklerde hiç şansımız yok 235 e kadar kafa kafaya gittik 240 dan sonra geçmeye başladım oda öyle rahat değil 257de en fazla 2 boy oldu arkadaşımdada a6 3.0tdı var onu daha rahat geçiyorum bmw kadar seri değil o motor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri

çağrı kardeşim benzini hazırla, benim ibre hergün 260 ı görüyor zaten ilk çalıştırmada

Yorum

teşekkür ederim arkadaşım yalnız benim araç 234 bg, 180 lıklerde hiç şansımız yok 235 e kadar kafa kafaya gittik 240 dan sonra geçmeye başladım oda öyle rahat değil 257de en fazla 2 boy oldu arkadaşımdada a6 3.0tdı var onu daha rahat geçiyorum bmw kadar seri değil o motor
                              sizin araç farklı tabi.. stock 180 lik insignia ile stock 320d 184 ps arasında şahsen fark çok..
                              0-200 lerinde bile aralarında 5-7 sn fark var diye hatırlıyorum you tube videolarında..
                              0-100 zaten kağıt üzerine göre 7,5 / 8,9

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                                Orjinal yazı sahibi: cagri

çağrı kardeşim benzini hazırla, benim ibre hergün 260 ı görüyor zaten ilk çalıştırmada
                                Volkan abiyi ikna edersen seve seve
                                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                                X