Duyuru

Collapse
No announcement yet.

25 Mayıs Ankara dönüşü... : :023

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 25 Mayıs Ankara dönüşü... : :023

Saat 17.30 gibi Ankara Necatibey caddesinden start verdim.. İstanbul yoluna çıktım c.c. yi 82 ye ayarladım otobana öyle devam ettim ..Daha sonrada aldığım kestane tatlısını açarak, enerjimi üst seviyeye çıkardım.. ..Bu arada 2 araç yanımdan hızlıca geçti ! tanesi A6 3.0 TDİ diğeri Sadece A6 TDİ çift egzos çıkışlı yeni versiyon:. Ben hala kestane tatlısı lpletiyordum :P bitene kadar yol verdim bu arada gişeleri geçtim kestane tatlımda bitti . Bismillah diyip bizim deli fişeğe mazotu vermeye başladım.. 180. 220 arasındakı hızlarda ilk önce 3.0 TDİ yı yakaladım hiç oralı olmadı . bende yola devam ettim birkaç dakika sonra 2.0 Tdi 177 hp olan A6 TDi yakaladım beni görmnce biraz gazladı.. o önde ben arkada biraz gidşini tahlil yaptıktan bunu geçtim.. tabi peşimden ayrılmak istemiyor . ben arayı açtım.. Baktım virajlara dar giriyor, benim gibi rahat giremiyor.. A5 daha iyi bu konuda (galiba).Ayağımı gazdan hafif çektim yaklaştı ,tam geçecek biraz asıldım tekrardan geçtim .. Daha sonrada rampaya sarmaya başladım ,densizin biri 200 le Kızılcahama rampasını tırmanırken 120 130 ile önüme atladı.. Audimde arkadan selektör yaparak geldi yavaşladı .. Öne atlayan araçtaki arkadaş sağa geçince asıldık .. yavaş yavaş ara açıldı 210 çıkıtığımzda 2.5 boy oldu aradaki mesafe yani 1.5 boy fark atmışım.. böyle oynaşa oynaşa Cankurtarana kadar geldik.. Bakayım rampa aşağıya ve virajlarda ne yapacak son testimde öyle olsun dedim.. yine bir hb focus solda selektör yaptım tam sağa geçecekken birden sola dönd sağ boş bu arada :P bende rahat durmadım.. sağından geçip sola doğru hafif korkuttum(keşke yapmasaydım o esnada dşnemedim kızmıştım, acemiydi sanırım :P) Tabni bizim audi fırsat bu fırsat dedi benide focusuda sağladı bende yapıştım peşline viraja 225 le girmişim Audi zaten apexibni kaçırında sola doğru olan virajda kendini bir anda sağda bulunca ben de geçince arayı açıp ilerde sağa çekip 140 a kilitledim :P yolu bulunca tyd arkadaşımız .. YOLU AÇIK OLSUN HER DAİM ) tabi hepimizinde.......umarım sıkılmadınız..
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Ynt: 25 Mayıs Ankara dönüşü... :

Vayy komşum niye gözükmüyor diyorum bende Sufyan abi kestaneler yaramış, aracınada,sanada maşallah...

Yorum

Afiyet olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ortalamamı söylemeyeyim bari :P
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

[center]

Yorum

bende ortalamayı merak etmiştim açıkçası

Yorum

7.1 den 7.0 düştü.. surat için ortalamaya bakmadım.. ama gidiştede dönüştede en düşük suratim 140 idi zaman zaman 240lara çıktım (nadiren ) genelde 160 gibi

[center]

Yorum

sufyan bey ; aracınız stock mu ? ek neler eklediniz ?

Yorum

sufyan abi adamın dibisin

Yorum

Yazılım şart.
                  http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                  2.0 CDTI
                  Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

focus kısmı hariç güzel macera.
                    MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ortodoxian
                      sufyan bey ; aracınız stock mu ? ek neler eklediniz ?
                      Soft bir yazılım var.. olmadan baş etmek zor..

[center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusuf_25
                        sufyan abi adamın dibisin
                        Üstü kim Dibe dalmak zor olmasın

[center]

Yorum

hepsini bir kerede okudum zevkli idi... illa focus olmasına da gerek yok sol şeritte sizden düşük hızlarda araç olacaktır, hız limiti otobanda 132 normaldir, kızarak ne kendinizi ne de karşı aracı tehlikeye atmaya gerek yok... bende iki tane focus var F3 tit ps / F2,5 tit tdci

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enestrakya
                            hepsini bir kerede okudum zevkli idi... illa focus olmasına da gerek yok sol şeritte sizden düşük hızlarda araç olacaktır, hız limiti otobanda 132 normaldir, kızarak ne kendinizi ne de karşı aracı tehlikeye atmaya gerek yok... bende iki tane focus var F3 tit ps / F2,5 tit tdci
                            benim kızıdığım önce yol verir gibi sonradan önüme atladı sağda ise araç yoktu. araç varsa zaten kızma gibi bir lksmz yok

[center]

Yorum

Kestane şekerinin üstüne 2 tane audi, afiyet şeker olsun Sufyan abim, mübarek ay gelmeden bol bol yemek lazım ihihi
                                 2012 1,3 ASTRA J BEYAZ

Yorum

İşleniyor...
                              X