Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İlk kazam ve sigortanın oyunları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İlk kazam ve sigortanın oyunları

Sigorta firmasının oyalamalarından canım sıkıldı, şikayetimi sizlerle paylaşıp General Sigorta firmasının nasıl bir firma olduğunu herkese duyuruyum dedim

Kurban bayramında Çorum'a gitmiştim, bayramın 1.günü sabah çıktım, arabayı ben kullanıyorum yanımda da babam var.
    Ana yolda giderken yandan çıkan bir araç yolun ortasına kadar geldi ve beni görüp durdu, bende geriden bunu görünce oraya kadar geldin ne bekliyorsun ki dedim (demez olaydım)
    ben hızımı çok az azalttım önünden geçecektim, tam ben onun ön hizasından geçerken çocuğun kafası sağa dönük şekilde harekete geçti, benim direksiyonu sola kırmamla bize vurması bir oldu.
    Beni durdum zannetmiş...
    sinirim hala geçmiş değil, çok gereksiz bir kazaydı
    ama bununla atlattığıma şükrediyorum, belki daha büyüğünden korunduk bir şekilde.

Gideceğimiz yer için 2 seçenek vardı, ya şehiriçinden geçecektim yada dışardan dolaşacaktım.
    ben normalde kullanmadığım, trafik ışıkları olmayan dış yolu seçtim, arkamdaki aracın hızlanmasını izlemek için hızımı ona göre ayarlayarak o kavşağa geldim, belki az daha yavaş veya hızlı olsaydım daha farklı şeyler olacaktı.
    Allah daha kötüsünden korusun.

Sonuç olarak, aracın aşağıda görüldüğü gibi fazla birşeyi yok ancak tekerden hasar aldığı için hareket ettirmedik çekiciyle servise gönderdik, bayram arabasız geçti.
    (bu arada olayı bir yerlerden haber alan akbabalar (tamirciler) olay yerine uçtu, etrafımız tamirci doldu bir anda, benim şurda dükkanım var oraya çekelim deyip durdular)
    Sigorta serüveni başlıyor, sigorta firmasının anlaşmalı olduğu firmaların düzenbazlığını bildiğimiz için anlaşma dışı bir yerde onarım yaptırdık, sigorta da bunun karşılığında bizi oyalayabildiği kadar oyaladı.
    arada sırada tamirciye de gelip arabayı şuraya çekelim vs. demişler (anlaşmalı yerde hasar faturasını yüksek kesip tamircilere ve kendilerine de pay alıyorlar)
    Parça alımı çok gecikti, tamir onayı gecikti, kimi zaman okunmuyor diye evrakları bahane ettiler, yenisini götürünce şimdi lazım değildi felan dediler.
    kaza üzerinden tatiller dahil 1 ay geçti araba hala yapılmadı, parçalar farklı farklı zamanlarda tedarik edildi, far hala gelmedi onu bekliyoruz.

araç 10 yaşından büyük olduğu için her sigorta kasko yapmıyor, ancak böyle müşteri kaçırmak istemeyen ufak tefek firmalar yapıyor, birdaha da bunlarla yolumuz kesişmez inşallah...

(çocuk 19 yaşındaydı, 1 yıllık ehliyeti var, %100 kusurlu çıktı)

[/URL]
    InsigniaTEAM

Ynt: İlk kazam ve sigortanın oyunları

Geçmiş olsun Çağrı,pis vurmuş bee,kendi aracında da bir şey yok he
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

geçmiş olsun kardeşim , valla bu sigorta firmasını duymamıştım pek ama şu andan itibaren duysamda duymamazlıktan gelicem

www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Geçmiş olsun, çok fazla hasar yok allahtan. Şirketin adı General değil de sanki generali sigorta değil miydi?

Yorum

Tekrar gecmis olsun yasal haklarini kullanmayi deneyebilirsin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Gecmis olsun
            2015 leon fr

Yorum

Geçmiş olsun kardeşim. Sigortacıların bağlı olduğu bir birlik var oraya şikayet edebilirsin. Ayrıca Fatih abinin dediği gibi yasal haklarını kullanabilirsin.
              34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın.
                2014 BMW 5.20I M +comfort+premium            
                2011 otomatik opel astra  1.4 cosmo sunroof
                2013 Chevrolet Captiva LTZ

Yorum

geçmiş olsun.
                  2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                  2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Büyük geçmiş olsun Çağrı ,Allah beterinden korusun.
                    insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Geçmiş olsun kardeşim allah beterinden kırusun

Yorum

Geçmiş olsun
                        o an varya geliyor ve o hatayı yapıyoruz
                        etraftaki davarlar yüzünden ben en çok bü yüzden kendime kızıyorum.

Vali bile gelmiş ama sigorta şirketi dansözlüğe devam ediyor

Yorum

Geçmiş olsun Çağrı.
                          2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Allan daha bhyugunden korusun

Yorum

ÇAğrıcım büyük geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın inşallah. Yalnız resimden de görmüş olduk Çorum Valisi bile kaza sonrası sizin aracın yanındaymış. Çok seviliyorsun Çorum da belli.
                              Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

İşleniyor...
                              X