Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Turboya laf yok vs F30 320d

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Turboya laf yok vs F30 320d

Son yazima bakinca baya bir zaman gecmis dise dokunur birisi ile dise dokunur bir sekilde kapismamisiz.
    Yalova-Bursa guzergahi benden sorulur
    Yagmur var biz canavar ile kendimizden emin 160-200 temposu ile yardiriyoruz.
    Adeta ucuyoruz
    Gemlik cikisi yokusu erittikten sonra asagi inerken serbest bolge onundeki duzluk sonunda diger trafikten hissedilir dervede hizli iki arac stoplari istahimin kabartti ve canavar ile atildik baktim 4 bitmis
    5 ledik 200+ ile duzlugu yedik
    Elemanlar bir sonraki duzlugun ortasini geliyorlar tahminen 150 ile falan
    Dedim buna sukur
    Cart arkalarina geldim
    Bir gri Linea bir an Allah dedim Huseyin Abinin santiye arabasi mi
    Baya 150-151 falan yapiyor
    Sagdaki kamyonlari gecmek icin solu kapatmislar saga burun cikardim
    Onde beyaz bir gelin gidiyor
    Allah dedim Linea gelini taciz ediyor dedim cekil simdi sira abinde
    Aa o da ne onunde bir baska canavar
    Bize gire nisPeten yavas 1.4 turbo olabilir kamyonlari geciyor 90-100-110
    Ondeki canavar yol veriyor ben aliyorum 3 asiliyorum beyaz gelinin arkasindan
    Yarim boy farki koyuyor gelin herhalde 4 bitiyor
    Sonra ara kapaniyor bizim 3 bitiyor ben farkina biraz gc variyorum
    O biraz rahatliyor ama onun 5 bitiyor ve ben bariz sagina giriyorum
    Baktim virajda bu tedirgin olacak ve kamyonlara 180 gibi yaklasiyoruz
    Geciyorum arkasina manzara guzel
    Asiliyor ama nafile kacmak yok
    Sagdan geciyorum kamyonlarin arasinda biraz oyun tekrar arkasina dusuyorum
    Tirmanmaya devam bu sefer 3 150 gibi birakip 4 attigimda yine sagindayim
    Bu makasa girmyecek
    Ben de frene basmaktan yoruldum iki makas ile isi bitiriyorum
    Bursa'ya inerken gelir diye dusunuyorum
    Belki otoyol dersi de veririz diye ama nafile
    Gelin dagilmis
    Benimaracta benZin yok ve tek kisiydim
    BMW yi bilemiyorum ama kagitustunde bizden guclu ve torklu ve olaganustu sanzimanli bir makina ile bi kadar oynamak sonucunda tek laf
    Turboya laf yok
    Bu arada islak zeminde bridgestonelarin
    Yol tutus ve fren performansinda. Cok memnunum
    Kalin saglicakla

Ynt: Turboya laf yok vs F30 320d

bence sürücü biraz kotu olabılır bıde araç 140 bg ıse normaldir ama 170lık yada 184luk bmw olsa affetmez bizim araçları
    Bayrağı Bayrak yapan, üstündeki kandır.Toprak; eğer uğrunda ölen varsa Vatandır.SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR !!!

Yorum

Hakancım yaramazlıklara devam diyorsun bakıyorum
      [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
        hakan abinin huyu bu
        2015 leon fr

Yorum

Abi yemin ederim elimde mısır senin yazını okuyorum haha haha
          2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

basmamıştır o
            2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Emre52
              bence sürücü biraz kotu olabılır bıde araç 140 bg ıse normaldir ama 170lık yada 184luk bmw olsa affetmez bizim araçları
              Emrecim 184 idi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: smg05
                Abi yemin ederim elimde mısır senin yazını okuyorum haha haha
                Kola gonderelim mi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigitihsan18
                  Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                  hakan abinin huyu bu
                  Ya 80 bin km de 3-5 tane Abartmayin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ygtylmz
                    basmamıştır o
                    Ben de

Yorum

abi roman gibi yazıyosun maşallah
                      www.facebook.com/mstfkls

Yorum

güzel paylasım
                        1.6 turbo220 hp 360 tork 

Yorum

Dur Şimdi Aklıma Geldi Bi De Ben Anlatayım; Şimdi Bi Gün Biz Bursa Team Olarak Buluşmuştuk. Sonra Dedik Bizi Kim Tutar? Kimse Tutamaz. Uzatmıyalım Hep Beraber Sardık Otobana. A, Bi Baktım Önde Bi Tane Gri 1.6T Çıktı Karşıma. Selektör Selektör Yol Vermiyo Kıllığına. 4 teyim, Momentumumu Kestiği İçin Basarsın Debriliyaja Yarım Gaz Vere Vere Turboyu Dolduruyorum ki Yol Verirse Bi Yarım Sn Kazanayım. Baktım Çekileceği Yok Atarsın 3 e Dalarsın Sağindan ki Tek Korkum 5 e 6 ya Gelmeden Torbonun Sişmesi. Neyse Kaplan Beni Yanıltmadı 3 ü Bitirirsin Ve Yine Ara Gaz Turbo Doldurmalı Bi Dört. Biliyorum Bizim Beygirler 5500 de Tork Kaybetmeye Başlıyor ve Turbuyu da Minimum da Şişirmek Amaç 4 te 6000 i Daha Görmeden Çabucak bir Beş. Bu Arada Bi Tane Siyah Canavar Gidiyor Önümde. Üç Boy Kadar Önde. Aynadan Geldiğimi Gördü ki Kendini Attı Kenara ve Ben 5 i Bitiriyorum. Gidiyo Kaplan Biraz da Rüzgarı Arkamıza Almıştık Ancak İçlerinde En Momentumlusu Ben Olduğum İçin En Çok Bana Yaradı. Km 234 ü Gösterdiğinde Bi Ara Aynaya Baktım ve O Da ne? Ben Kaçıyorum Onlar Kovalıyor Ama Öyle Böyle Değil. Arkamda Beyaz Işıklar Bi Kayboluyor Birden Çoğalıyor. Makas Atan Atana. Ben 244 Oldum Tabi Bu Arada Artık 6 nın Torkunu Tüketiyorum ve En Yakınımdaki 7-8 Boy Arkada. Yanılmıyorsam O An İtibarı İle 10 Dakikadır 180 in Üzerinde Seyrediyoruz. Derken O Da Ne Bi An 100 mt Kadar Önde Trafik Karışıyor Ve Frene Bir Tekme ki Anca Dursun Diye. Ben Göremiyorum Ama Hepimizin Arka Stoplar Dediler Gibi Göz Kırpıyor. Her Yanından Geçtiğim Arabanın Sürücüsü Daha Ne Olduğunu Anlayamadan Bir Sonrakininin Geçişi İle Abartısız Ambole Oluyor. Ben Sağdan Makas Siyah Soldan Gri de Nerden Yol Buluyorsa, Kural Yok Limit Yok. Geçtiğimiz Kamyonlar Ve Araçlar Çığlık Çığlığa Korna Sesleri ile Adrenalimizi Tetikliyorlar. Derken 140 Lara İndikten Sonra 2. Sectör Başlıyor. 3 te Duppple Gazz. 3 Biter 4, 4 Biter 5 Ben Gene Öndeyim. Gene Aynaya Bakıyorum Ama Bu Sefer Pabuç Pahalı Çünkü Mesafe Kapanmış. Bakıyorum Aynaya, Benim Vites Geçişlerime Çok Yakın Zamanlarda Arkadaki Canavarlar Bana Göz Kırpıyorlar. Önce Selektör Zannediyorum Fakat Sonra Anlıyorum ki Onlarda Vites Atarken Canavarlar Şahlanıyor ve Selektör Etkisi Yapıyor Aynada. Bu Arada Dört Çoktan Bitmiş 220 Civarı 5 te Gidiyorum. Hiç Vites Kaçırmamanın Etkisiyle Fena Değil Ancak Önceki Depar a Oranla Bariz Sağarlık Hissediyorum. Hadiiiii Olamaz, Şimdi Değil Şimdi Değil 5 Bitmeli ve Daha 6 Var Diye Turbonun Şişmemesi İçin Bildiğim Tüm İyi Niyetlerimi Sıralıyorum. Ancak Kifayet Etmiyor. Siyah Canavar Adım Adım Yaklaşıyor. 230 Civarı 6 ya Atıyorum ve Yaklaşık Bir Boy Geride Olan Siyah Canavardan Kaçmak İçin Aynaları Kapatıyorum. Turbo Yeterince Şişti Sıra Aerodinami den Faydalanmakta.. Gidiyoruz İkimizde Kafaları Koltuklara Almış Vaziyetteyiz 240 Üzeri Seyrederken Traction Kontrole Basmaya Elim Uzanamıyor ve Yaklaşık 150 Mtre Sonra Sağ Keskin Viraz İle Otoban Nihayetleniyor. 100 mt Önümde de Kamyon Viraja Girmiş Durumda. Kontrollü Olarak 5, 4, Diyorum Ancak Siyah Canavar Gözü Dönmüş Geliyor. Dur Diyorum, Durmuyor. Artık Bağarıyorum Duuuur Diye Sanki Sesimi Duyacak Ama Gene Yok. Kamyonu Görmediğini Farzedip Görüş Alanına Girsin Diye Kendimi Birden Sağa Atıyorum Ki Durmazsan Tost Olacaksın Der Gibi Ve Sonunda O Da Vahametin Farkına Varıp Duruyor. 3 Teyim 70 le Seyrediyorum Derin Bir Oh, Gerek Yarışın Galibi Gerekse Son Anda Bir Olay Yaşamamanın Verdiği Rahatlama İle...
                          The End :P

Yorum

Ya bunları anlatırken bir de video olsa süper olurdu.
                            Insignia 1.6T Cosmo + Navi Paket - Metro Mavi 2011
                            Astra J 1.4 T Enjoy Active - Olimpik Beyaz 2013

Yorum

Paylaşım için teşekkürler

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

İşleniyor...
                              X