Duyuru

Collapse
No announcement yet.

12-13 Şubat 2022 Geleneksel Kış Buluşmasına Gidiyoruz

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Muhteşem bir buluşmayı daha geride bıraktık. Emeği geçen herkese teşekkürler. Gelecek yıllarda görüşmek üzere.
    Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Bu sene katılamadık ama inşallah seneye yeni üye ile birlikte katılacağız. Takip edebildiğim kadarıyla oldukça keyifli ve güzel bir organizasyon olmuş, daha niceleri nasip olur inşallah…

Yorum

Hasret giderdik. "Hasret denizinden" kurtulduk. Büyük bir kavuşma oldu. İçimde her gördüğüm arkadaşım için bir gülümseme belirdi.
        Fatih abi başta tüm Teame, gelen, gelemeyen, tüm dostlara teşekkürler. Oh be dünya varmış dedim.
        Kısıtlı piyasa şartlarına rağmen değerli hediyeler için de
        ayrıca teşekkürler.
        Fatih abiye, Rıfata,, Mert Onur Beye, İmren Hanıma (https://www.tirassepetim.com - ürünler Solingen Almanya , İngiltere ve ABD den, hayret Çinden değil ), Tuncaya, Atacana https://www.guvenpar.com/
        kocaman teşekkürler

Sonraki buluşmada görüşmek üzere İnşallah. Sağlıklı kalın.
        Son düzenleme: zeytin; 13.02.2022, 20:33.
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Öncelikle rahatsızlanıp gelemeyen herkese geçmiş olsun Allah teala şifa versin, üzülmesinler moral önemli, İnşallah bir sonraki buluşmada görüşürüz.
          ​​​​​Tüm kampı neşesiyle şenlendiren Fatih ağabeyime ve emeği geçen herkese teşekkürler iyiki varsınız.
          Hediyeler için ayrıca teşekkür ederim hepsi çok güzeller çok ince düşülmüşler.
          Seneye buluşma zamanı çabuk gelsin

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Tek cümleyle özetlemem gerekirse Insigniateam'e yakışan bir buluşma oldu. Yılların verdiği hasreti ve pandeminin üzerimize koyduğu rehaveti üzerimizden attığımız, Türkiye'nin her yerinden dostlarımızla buluştuğumuz, bizi bir araya getiren şeyin sadece otomobiller olmadığını gösterdiğimiz gerçek bir etkinlik yaşadık. Emeği geçen, yanımızda olan, aklı bizde kalan herkese selam olsun

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Fotoğrafları toparladım ama ben katılamadığım için kronolojik sırasını bilemiyorum, tahminlerime göre bir sıra yaptım
              Keyifli seyirler.

Son düzenleme: cagri; 13.03.2022, 22:56.
              InsigniaTEAM

Yorum

InsigniaTEAM

Yorum

Bu güzel etkinliği tekrar yaşadık sağol çağrı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Fotoğrafların hepsi çok güzel teşekkürler Çağrı. Sonraki buluşmayı heyecanla bekliyoruz

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Güzel çekilmiş fotoğraflarda gülen mutlu insanlar görüyorum Allah birlikteliğimizi daim etsin clapclap

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Bu seneki hediyelerimizi de paylaşalım, emeği geçenlere, katkı sağlayanlara teşekkürler

InsigniaTEAM

Yorum

Resimler supper. Derleyen çeken herkese teşekkürler
                          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                          X