Duyuru

Collapse
No announcement yet.

12-13 Şubat 2022 Geleneksel Kış Buluşmasına Gidiyoruz

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Son 2 oda

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Son 1 oda kaldı

Yorum

Odalarımız bitti

bundan sonra talep gelirse otelde boş yer varsa listeye eklenecek

Yorum

Arkadaşlar odalar bitti 47 oda rezerve edildi bundan sonra gelmek isteyen arkadaşları yedeklere alacağım her hangi bir sebepten gelmeyen olursa onun yerine ekleme yapacağım.

Yorum

Ooo Maşallah liste çok güzel sizleri bir arada sağlıklı mutlu görmek beni çok mutlu ediyor. Umarım yedekte yer açılır da bende gelirim, iki kişi olarak katılım sağlamak istiyorum. İşlerimdeki yoğunluktan sebep karar vermem gecikti. Fatih ağabey yedek listesine eklersen sevinirim, şimdiden herkese kazasız belasız yolculuk, huzurlu tatiller

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omfaya View Post
              Ooo Maşallah liste çok güzel sizleri bir arada sağlıklı mutlu görmek beni çok mutlu ediyor. Umarım yedekte yer açılır da bende gelirim, iki kişi olarak katılım sağlamak istiyorum. İşlerimdeki yoğunluktan sebep karar vermem gecikti. Fatih ağabey yedek listesine eklersen sevinirim, şimdiden herkese kazasız belasız yolculuk, huzurlu tatiller
              Listeye ekledim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post

Listeye ekledim
                Teşekkürler çok mutlu oldum görüşürüz

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Organizasyon ve davet için Fatih abime, Çağrı kardeşime vede emek verenlere teşekkür ediyorum. Hastane nöbet tarihlerimiz kesinleşemediği için bu sene maalasef gelemiyoruz. .Şimdiden hayırlı yolculuklar,hoş vakitler dilerim herkese.
                  Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Maşallah yine büyük bir buluşma.Katılım sağlayamasakta gönlümüz sizinle.Şimdiden iyi tatiller,iyi yolculuklar diliyorum.
                    2014 Beyaz İnsignia 1.6 T 170 HP Cosmo+Stil Paket(19 Jant+Deri Koltuk+Bose Ses Sistemi)- Ayna Altı Led-Photon Xenon Pro Kit-Tavan Kaplama-4 Çıkış Egzoz
                    NAMI DİĞER "GEMİCİK"
                    '34 JU 7764'

Yorum

Yine çok güzel eğlenceli bir buluşma olacak belli hepinize iyi eğlenceler dilerim inşaallah başka bir buluşma da aranıza katılırım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ercan çalış View Post
                        Yine çok güzel eğlenceli bir buluşma olacak belli hepinize iyi eğlenceler dilerim inşaallah başka bir buluşma da aranıza katılırım
                        İnşallah Ercan ağabey ama senide görmek çok iyi olurdu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omfaya View Post

İnşallah Ercan ağabey ama senide görmek çok iyi olurdu
                          İnşaallah bidakine

Yorum

Hazırlıklar tamamlandı

Yolculuklarımız başladı

Hepimize hayırlı yolculuklar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                              Hazırlıklar tamamlandı

Yolculuklarımız başladı

Hepimize hayırlı yolculuklar
                              bilmiyorum ne zaman olur ama bende katılacağım senelerin birinde..)

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Evet Arkadaşlar

Yine muhteşeme bir buluşmayı daha geride bıraktık kısa bir özet geçeyim

Bu sene Cuma ve Cumartesi grubu olarak 2 ayrıldık ben Cumartesi grubunda idim sabah Mehmetçik tesisin de buluştuk ve yolculuğumuzu başlattık hep birlikte kahvaltımızı yaptık yaylaya çıkarken kısmen buzlu yollardan geçtik ve sağ salim otelimize yerleştik ve hızlıca hazırlıklarımıza başladık Insignia Team ve katılımcıların hediyelerini organize ettik ve akşam birliktelik toplantımızı yaptık ve hediyelerimizi dağıttık

%100 Natural Deriden InsigniaTeam logolu el de hazırlanmış Cep cüzdanı
                                %100 Naturel özel üretim Zeytin yağı (Teşekkürler Rıfat)
                                Dekoratif özel tasarım Çerezlik seti
                                Ajandalarımız (Misafirlerimizden Mert Onur beye teşekkürler)
                                Kişisel Bakım Seti (Misafirlerimizden İmren Hanım teşekkürler https://www.tirassepetim.com )
                                Kolonya ve kalemler (Teşekkürler Tuncay)

Etkinliğimizde dağıtılmak üzere promosyonlar gönderen Atacan kardeşimize https://www.guvenpar.com/ teşekkürler

Hediye dağıtımımız bittikten sonra yemeklerimizi yedik geleneksel hale gelen gece 23:00 sularında sucuk ekmek partisi düzenledik

geç saatlere kadar dostlarla sohbet ettik

ve pazar günü öğlen çıkışımızı yaptık

Ankara'dan gelen dostlarımıza ayrıca teşekkürler

Tüm katılımcı dostlara canı gönülden teşekkürle

Bir sonraki buluşmada sizleride aramızda görmek isteriz.

Yorum

İşleniyor...
                                X