Duyuru

Collapse
No announcement yet.

8 Şubat 2020 Geleneksel Kış Buluşmasına Gidiyoruz

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Güzel bir hafta sonuydu değişik bir hafta sonuydu. Heyecanlı, neşeli bir hafta sonuydu. Yorucu bir tatildi vs vs. Bunlardan bahsetmeye gerek bile duymuyorum ama mıllet yazmıs bende yazayım. Üşendi derler sonra. güzel bi hafta sonuydu çünkü sizleri seviyorum. Birlikte olmaktan mutluyum.Gerçi bir ara otel yolunda tek bıraktınız ama olsun sorun yok. Çaycı da benle beraber kalmıs. Onu görünce biraz rahatladım. bıraz rahatladım. Heyecanlı bir hafta sonuydu ama birlikte heyecanlıydı. Sayenızde heyecan vardı. Gazlayanından yolda kalanına kadar. Neşeli bir haftasonuydu çünkü benim oldugum yer neşeli olur. Değişikmiydi hayır. Ben yine bildiğiniz gibi. Seneye anlatacak bişeyim var. Daha dönmeden seneyenın hazırlıgını yapan biriyken kusura bakmayın ama benı sevmeyen ölsün. İyiki varsınız. Hepınıze ayrı ayrı tesekkur ederım. Zahmet edıyorsunuz, masrafa giriyorsunuz. Zaman ayırıyorsunuz ki bu sayede olusuyor bu anılar bırıkıyor. Organıze edenlerden Allah razı olsun. Zor iş. Sponsorlara gelincede vereceksınız aslan. Bu kadar pastayı yedirmezler adama.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Umut Hoca View Post
      Öncelikle emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler, çok keyifli ve güzel bir buluşma oldu.
      Katıldığımız ilk buluşmada biraz macera şarttı
      OGOKTAS bilir yazlık lastikten dolayı uykularımız kaçsa da arabayı Düzce'de bırakıp Nurettin Abi ile ailecek yola devam ettik. zeytin Nurettin Abime çok teşekkür ediyorum ailecek kahrımızı çekti bizi aracına aldı. Zincirdi, traktördü derken sağ salim vardık. Yolda ki acemiler olmasa bu kadar sıkıntı da olmazdı kesinlikle.

Dönüşte de Düzce'ye kadar hunters ismail kardeşimin aracına misafir olduk. ismail kardeşime de çok teşekkür ederim, arabaya kadar götürdü, Sorento ile çıkış yolumuzu açtı, araç temizlerken yardımcı oldu, aracı çıkarana kadar bekledi. işte aile olmayı, dostluğu, kardeşliği,fedakarlığı sonuna kadar yaşadık ve hep iyi ki dedik....

Tekrardan emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
      Not: Eşim bu kadar özel ve güzel bir ortamınız var niye her perşembe gitmiyorsun diye de sitem etti. izini toptan aldık yani
      Abi yazdıklarını zevkle okudum. Fakat eşimden izin alma meselesi beni derinden yaraladı. Esaret altında olman beni üzdü. Ama sorun yok durumu beraber aşıcaz. Reçetene 2 bölüm Ezel 3 bölüm Kuzey Güney birde kurtlar vadisi Süleyman Çakır’ ın ölmeden önceki bölümleri yazıyorum. Bu arada bundan sonra da cuma namazlarını kaçırmamaya özen göster. Bundan öncekilerde pek sorun yaşayacagını sanmam. Zira esaret altındakilere cuma farz değil.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: BABOLİ View Post

Abi yazdıklarını zevkle okudum. Fakat eşimden izin alma meselesi beni derinden yaraladı. Esaret altında olman beni üzdü. Ama sorun yok durumu beraber aşıcaz. Reçetene 2 bölüm Ezel 3 bölüm Kuzey Güney birde kurtlar vadisi Süleyman Çakır’ ın ölmeden önceki bölümleri yazıyorum. Bu arada bundan sonra da cuma namazlarını kaçırmamaya özen göster. Bundan öncekilerde pek sorun yaşayacagını sanmam. Zira esaret altındakilere cuma farz değil.
        izinde hiçbir zaman sıkıntı olmadı da, böyle güzel ortam var niye gitmiyorsun olayı oldu biraz

Yorum

• Öncelikle ağabeylerime ve arkadaşlarıma selam olsun. Aracımı otele kadar gelmesinde yarımcı olan Fatih ağabeyime, Çağrı kardeşime teşekkür ederim, çocuklara Çağrı baktı aracı almaya giderken .Ayrıca Rıfat Kardeşimin çeki demiri nede teşekkür ederim, saygılarımı sunarım çok iş gördü hadi sanada teşekkür edim Rıfatcım. BU buluşmada da güzel sohbetler oldu, Odak ' servis şefi Mustafa ağabey ile de tanıştım, sohbet ettik biraz, inşallah tekrar görüşme şansımız olur. Sunumda "İçimizden Biri" için söz alan arkadaşlarımızın ve ağabeylerimizin keyifli paylaşımları sayesinde yolculuktan kalan havamızın değişmesine katkı sağladı. Uzun lafın kısası güzel bir buluşma oldu, emeği geçenlere, sponsorlarımıza şahsım ve ailem adına teşekkür ederim. Sağlıkla kalın.
          Ergün GÜRBÜZ

Yorum

• Eğlenceli, aksiyonlu ve keyifli bir hafta sonunu geride bıraktık. 7 yıl aradan sonra tekrar Abant yaptık, katılan herkesin ayağına sağlık.

Abant yolunda ilk saat eğlenmeyle geçerken iş yavaş yavaş ciddiye bindiihihi Çok şükür sağ salim çıktık, herkese geçmiş olsun tekrardan.

Otelde yemekler güzeldi, tatlımızı yedik, çayımızı içtik ve toplantımıza geçtik. Fatih abinin anlattığı detaylara tekrar girmiyorum,
            Konuşma yapan, anılarıyla bizleri güldüren, gururlandıran, dinleyen, bu anılarda emeği olan ortak olan herkese biz de teşekkür ederiz.
            Hep birlikte hepimizin desteği ile bu günlere geldik, Allah daimi etsin, nice büyük buluşmalar düzenleyeceğiz inşallah.

Ayrıca gidişte Umut abi ve ailesine, Rıfat abiye, Abant'tan eve kadar getiren Bülent abi ve ailesine çok çok teşekkür ederim.

Katılan katılamayan, aklı bizde kalan, gönlü bizimle olan herkese teşekkürler.

Her sene desteklerini esirgemeyen sponsorlarımıza, çorbada benimde tuzum olsun diyen katkı sağlayan sponsorlarımıza/dostlarımıza tekrardan teşekkürler.clapclap

Fotoğraflar düzenleniyor, en kısa zamanda sizlerleihihi
            InsigniaTEAM

Yorum

• Özetle çok değişik ve ilginç bir haftasonu oldu. İyi ve güzel şeyler zaten yazılmış ama benim için en unutulmayanı Team'in birlik olması ve tek bir kişinin yardımına bile herkesin koşmasıydı. İnşallah bizi bir arada tutan bu bağ çok uzun yıllar devam eder ve nice çok yıldızlı kupalar görürüz. Yaşasın Insigniateam kardeşliği clapclapclapclapclapclap

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

• İnsigniaTeam ile katıldığım ilk yatılı buluşmaydı, çok keyiflidi.

Alfam.Fatih Abi. Öncelikle başta sana bol teşekkürler. Emeği geçen diğer herkese bi tık daha az teşekkürler ihihi

Karın 1.5mtleri bulduğu ve otele 2km kala yolda kaldığımızda parmağını kesen kız arkadaşıma yardım edenlerle gördüm ne kadarda içten, birbirimizin adını bile bilmeden aile olduğumuzu. Hepinize çok teşekkür ediyorum başta hemşire ablaya

Haftalık istanbul buluşmalarında görüşmeye devam edeceğiz. Ama böylesi ayrı bir keyifli oluyormuş.

Neyse ki İstanbuldan yola çıktığımız andan itibaren elimde GoPro'mu görenler anlamıştır. Video çektim. 18dakikalık bir video editleyip youtube'a yüklüyorum. Gelmeyenler de bizim hislerimizi ,yolda yaşadıklarımız kronolojik sıra ile izleyebilsinler

Otobanda yakın(!) takip yaparken gelen taşlar komple tamponumu dalmaçyalı gibi yapmış onu bugün yıkatınca farkettik maad. Tek kötü olay buydu. Harici İnsigniaTeam ailesi olarak ve bu ailenin bir parçası olarak herşey çok güzeldi. İyi ki varsınız. İnşallah onlarca yıl sonra tekrar büyüyen genişleyen kalabalıklaşan ama asla çizgisinden sapmayan ailemizle yine abant'a gideriz.

Saygılar herkese.pray

Yorum

• Youtube'da videomuz hazır.

https://www.youtube.com/watch?v=kuE8hhei0sE

Yorum

• Maşallah arabalara,size ve organizasyon yapanlara. Nazar değmesin

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: balkes View Post
                      Maşallah arabalara,size ve organizasyon yapanlara. Nazar değmesin
                      Aminnnnnn

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Yine çok keyifli vakit geçirip hasret giderdiğimiz büyük bir organizasyonu geride bıraktık. Çekirdek ailem ile büyük insigniateam ailem biraraya geldi
                        Abant yollarında bizi bekleyen kar sürprizini bilmeden ilk buluşma noktasında karşılaştığımız dostlarla ayaküstü selamlaştık. Gerçi Mehmetçik vakfında beklerken ki havanın soğukluğu bizi nelerin beklediğinin işaretiçisi gibiymiş.
                        Neyse konvoy olarak yollara koyulduk, artık iyice acıkan karnımızı bayram ettirmek heyecanı ile de arada gazlaya gazlaya. Geleneksel kahvaltı mekanımız olan Karaçam Et lokantasının yöresel kahvaltısı ile muradımıza erdik???? Çıkışta kasada beklerken gördüm ki insigniateam in cömert patron üyeleri işi bize bırakmamışlar yine, Allah kesenlerine Halil İbrahim bereketi versin Tekrardan yollara koyulup, elim bir trafik kazası sonucu kaybettiğimiz çok değerli arkadaşımız Emre Büyük kardeşimizin mezarını ziyaret ettik, dualar okundu ruhuna hediye edildi, Allah kabul etsin inşaallah.. Artık Abant yolunun maceralarına doğru yola çıkmanın vakti gelmişti. Araçları ile dağa çıkamayacak olan arkadaşlar araçlarını Emre kardeşimizin halı sahasının oraya bırakırken biz fazla beklemeden Kamil ve Ferhan abim ile biraz daha erkence yola koyulduk. İyi ki de çıkmışız, zaten Abant ın karlı yollarında kalan çeşitli araçlar yüzünden gecikecekmişiz. Ben açıkçası karlı yollarda çok iyi araç kullanmadığını bildiğim için biraz panik te yapmıştım. Ama yeni 4*4 aracım ile de hiç zorlanmadan yollarda kalmadan soldan soldan gelebildim. Ama bizden 15 dakika sonra gelen arkadaşlar traktör yardımı ile çıkabilmişler. En azından koca 4*4 ü traktör çekiyor komedisi yaşamamış oldum ???? Otele vardığımızda, Otelin müdürü ve aynı zamanda team üyesi olan Murat Acar bizi kapıda karşıladı, ondan da Allah razı olsun. Diğer ekip arkadaşlarının da sağ salim otele ulaşmasının ardından, keyifli sohbetler eşliğinde akşam yemeğimizi aldık.
                        Gecikmeli olarak vardığımız için saatleri ileri alınan geleneksel toplantımız için bize ayrılan salonda yerlerimizi aldık. Bu sene diğerlerinden farklı olsun barkovizyon olmayacak demişlerdi. Onun yerine üyelerden kısa konuşmalar yapılmasına karar verildi verilmiş. Sağolsun Fatih Reis benim de söz almamı uygun görmüş. Topluluğa karşı pek konuşamayan ben, biraz eskilerden de başlayarak kısaca birkaç anımı paylaştım. Toplantıyı takiben, incelikle hazırlanmış hediyelerimiz birer birer dağıtıldı. İçlerinde polar mont, tshirt, siesta logolu şirin kutu içinde ajanda, koku kalem. En anlamlısı da 10. Yılında ilk yıldızını hakeden kupa.. Nice 10 yıllara inşaallah. Sonrasında, çay kahve sohbetleri eşliğinde, Gökhan ve Erhan kardeşlerimin bebeklerini de seve seve gece, yarısı sucuk ekmek saatlerine kadar geldik. Sonra herkes odalarına istirahatine çekildi. Sabah kahvaltısı akabinde dönüşünde zorlayacağı düşüncesi ile karlar altındaki araçlarımızı temizlemeye koyulduk. Çeşitli alternatifler arasında yol tercihleri yaptık, ben Erhan, Servet ve Mustafa Keten abimiz köy yollarını tercih ettik, Bolu üzerinden otoyola bağlanarak evimize kadar sağ salim geldik. Bu maceralı kış buluşması da jet hızıyla başlayıp bitti. Bütün organizasyonda emeği geçen, başta Fatih Reisimize, Nurettin ve Çağrı kardeşimize, güzel hediyeler ve kahvaltı için değerli sponsor kardeşlerimize sonsuz teşekkürü borç bilirim. Allah hepinizden razı olsun. Çağrı kardeşime özellikle dönüş yolunda bizlere eşlik edip,arka koltuktaki küçük oğlumun sorularınaa ve oyun merağına tahammül ettiği için ayrıca çok teşekkür ederim.
                        En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle, Saygı ve Sevgilerimle..
                        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Seyyah View Post
                          Çağrı kardeşime özellikle dönüş yolunda bizlere eşlik edip,arka koltuktaki küçük oğlumun sorularınaa ve oyun merağına tahammül ettiği için ayrıca çok teşekkür ederim.
                          haha
                          abi ne demek, keyifli keyifli eğlenerek geldik, asıl ben teşekkür ederim. O değilde oyuna devam ediyorum bağımlılık yaptı biraz haha
                          InsigniaTEAM

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

haha
                            abi ne demek, keyifli keyifli eğlenerek geldik, asıl ben teşekkür ederim. O değilde oyuna devam ediyorum bağımlılık yaptı biraz haha
                            E arada gel bize akşamları o zaman, biz de hanımla biraz dışarı kaçarız haha
                            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Seyyah View Post

E arada gel bize akşamları o zaman, biz de hanımla biraz dışarı kaçarız haha
                              Olur abi, programınız olduğunda haber verinhaha
                              (hem o arada misafirliğe geldim diye fotoğraf çekip birilerine gösteririm haha )
                              InsigniaTEAM

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Olur abi, programınız olduğunda haber verinhaha
                                (hem o arada misafirliğe geldim diye fotoğraf çekip birilerine gösteririm haha )
                                Çağrı Kayra'yı da arada sana bırakalım o vakit Araba sohbeti iyidir. Güzel opc muhabbeti eder.

Yorum

İşleniyor...
                                X