Duyuru

Collapse
No announcement yet.

InsigniaTeam Boğazda Buluştu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• InsigniaTeam Boğazda Buluştu

Haziran sonunda tekne buluşmamızı İstanbul Boğazı'nda gerçekleştirmiştik, fotoğraflarını paylaşmamışız
    Geç kalan buluşma fotoğrafları sizlerle

InsigniaTEAM

InsigniaTEAM

Yorum

InsigniaTEAM

Yorum

Fotolar için ellerine sağlık süper olmuş hepsi Çağrı... başta tekneyi organize eden ve bize elleriyle mangal yakan Yusuf Brom’a ve emeği geçen, gelen herkese çok teşekkürler. İnşallah en kısa sürede yenisini yapmak nasip olur...

Yorum

Guzel bir bulusmaydi nicelerine diyelim
          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Yaz bitmeden tekrarliyalim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Güzel bir anı. Tekrarlarında buluşmak üzere inş. Çagrı fotolar süper clapclap
              *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Resimlere baktım baktım. gerçekten İstanbulda yasamanın keyfini çıkarmışsınız.
                Kaptanlık da cok yakışmış. Herkes super eğlenmiş cok orjinal...
                Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Çağrı resimler için teşekkür ederiz
                  34HZD10

Yorum

Maşallah. Allah nazardan saklasın

Yorum

Güzel buluşmaya yakışan güzel fotoğraflar

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Bu buluşmalar burada siteden ilan ediliyor mu. Resimlerden sonra forumlara şöyle bir baktım genel bir duyuru bulamadım, haberim olsaydı katılmak isterdim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post
                          Bu buluşmalar burada siteden ilan ediliyor mu. Resimlerden sonra forumlara şöyle bir baktım genel bir duyuru bulamadım, haberim olsaydı katılmak isterdim.
                          normalde buluşmaları forumdan duyuruyoruz ancak tekne organizasyonu limitli katılım olduğu için forumdan duyurmadık.
                          InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                          X