Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul - Haftalık Perşembe Buluşmaları - Yeni Sezon

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Teknoloji yi kullanarak buluşma yapıyoruz buna da şükür

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
      Teknoloji yi kullanarak buluşma yapıyoruz buna da şükür
      O fgj li günleri arıyor gözlerim.. kapıda dursaydı abi antika olarak ne arabaydı bee amirimin babasıyla bi ara konuşmayı kesip seni izledik ne oluyor bu araca diye ne gidiyordu bee..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

• Merhaba, buluşmalar gayet keyifli görünüyor fakat pek genç nüfüs göremiyorum inşallah corona muhabbeti biterse bi çay içmeye geleceğim

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: erdemhancerr View Post
          Merhaba, buluşmalar gayet keyifli görünüyor fakat pek genç nüfüs göremiyorum inşallah corona muhabbeti biterse bi çay içmeye geleceğim
          Her zaman bekleriz

Ekip gençtir bedenen ve ruhen

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post

O fgj li günleri arıyor gözlerim.. kapıda dursaydı abi antika olarak ne arabaydı bee amirimin babasıyla bi ara konuşmayı kesip seni izledik ne oluyor bu araca diye ne gidiyordu bee..
            O günleri bende özlüyorum

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: erdemhancerr View Post
              Merhaba, buluşmalar gayet keyifli görünüyor fakat pek genç nüfüs göremiyorum inşallah corona muhabbeti biterse bi çay içmeye geleceğim
              Kavgada söylenmez ama siz bilirsinizhaha
              InsigniaTEAM

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Kavgada söylenmez ama siz bilirsinizhaha
                hahahaha bende leon aldım cok gençleştim.şöyle 40 ına yakın kimse yok satacam bu arabayı insignia dan sonra oyuncak araba gibi geliyor..
                Son düzenleme: insgna44; 25.05.2020, 15:18.

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

• Merhaba, yakın tarihte İstanbul buluşması planlanıyor mu?

Yorum

• Öncelikle hoşgeldiniz

her​her perşembe buluşuyoruz buluşma yer bu konuda paylaşılıyor

Yorum

• Arkadaşlar bu perşembe Çekmeköy Antepli ustadimda balkonda kebap yemeye gidiyoruz tüm dostları bekleriz
                      Son düzenleme: FacomX; 11.06.2020, 00:24.

Yorum

• InsaAllah güzel bir bulusma olacak. Seref duyacagım. Ayrıca ev bakmaya baslıyımm

Yorum

• Ev bakma et bak, dükkanda kalmayacak

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: BABOLİ View Post
                            InsaAllah güzel bir bulusma olacak. Seref duyacagım. Ayrıca ev bakmaya baslıyımm
                            Şimdiden hayırlı uğurlu olsun

Yorum

• InsigniaTEAM

Yorum

• Pandemi sonrası güzel bir perşembe buluşması daha geride kaldı

Yorum

İşleniyor...
                                X