Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul - Haftalık Perşembe Buluşmaları - Yeni Sezon

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Et yiyelim et "instagram vidosunu bulamadım" cagri
    34HZD10

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
      Beyler yarın Kağıthane Lezzet diyarındayız görüşmek üzere.
      Yarın akşam görüşmek üzere

Yorum

• Brocuğum geçmiş olsun, vay be demek bir gazlama 3-4 makasa...
        Orjinal yazı sahibi: yusuf View Post
        Geçen Hafta Belim de ufak bir sorun oldu. Hastane köşelerinde beni yalnız bırakmayan Fatih abi ,çağrı, güzel emreye thaks. Bir gazlama uğruna beni hastane köşelerinde yalnız bırakan g...... e selam olsun

Yorum

• Mekanı bilmeyenler için

Kağıthane Lezzet Diyarı

Konum Bilgisi : 41.0519961, 28.8014116
          www : Harita Görünüm

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Gençler kayıp

Yorum

• Son dakika golü gibi bir durum oldu. Dişçiye gitmek zorunda kaldım yetişemedim.
              Umutları haftaya erteledim

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

• Abicim kusura bakmayın mekan biraz uzak olduğu için gelemedim mağlum büyükçekmeceden gelmek hele trafik

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post
                  Son dakika golü gibi bir durum oldu. Dişçiye gitmek zorunda kaldım yetişemedim.
                  Umutları haftaya erteledim
                  Geçmiş olsun

Yorum

• Kimileri için gerilim filmi tadında geçen güzel bir akşamı daha geride bıraktık. Herkesin ayağına sağlık

Kavunlar için ratip 'a kirazlar için FacomX alfaya, tatlı içinde Tuncay bey'e teşekkür ederiz. Kesenize bereket
                    34HZD10

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Halilzade View Post
                      Kimileri için gerilim filmi tadında geçen güzel bir akşamı daha geride bıraktık. Herkesin ayağına sağlık

Kavunlar için ratip 'a kirazlar için FacomX alfaya, tatlı içinde Tuncay bey'e teşekkür ederiz. Kesenize bereket
                      Afiyet olsun

Yorum

• Güzel bir akşam oldu. Zıplaya zıplaya peşinizden gelmek güzelmiş

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

• Güzel dostlar la güzel bir buluşmayı da güzel bir şekilde bitirdik

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Halilzade View Post
                            Kimileri için gerilim filmi tadında geçen güzel bir akşamı daha geride bıraktık.
                            Yine ne yaptınız ya, bilmediğimiz bişey mi oldu?
                            InsigniaTEAM

Yorum

• InsigniaTEAM

Yorum

• Fotoğraflar için teşekkürler Çağrı, eline sağlık.
                                2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

İşleniyor...
                                X