Duyuru

Collapse
No announcement yet.

neden anıtkabırde degılız

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• neden anıtkabırde degılız

boyle bır gunde neden evde oturuyoruz ataturkcu ve cumhurıyetcı bır toplum olmaktan uzaklasıyorumuyuz bır organızasyon yapabılsek ve hep bırlıkte keske anıtkabıre gıdebılsek ınsıgnıa team olarak varmı ankarada cumhurıyetcı ınsıgnıa kullanıcısı hadı ne duruyorsunuz cıkın artk bayraklarımızı takalım araclarımıza
    2011 1.6t opc orjinal 20inc jant spor deri koltuk

Ynt: neden anıtkabırde degılız

Bu tarz organizasyonlarda önceden program yapılırsa daha sağlıklı olur bence, önceden söyleseydiniz katılacak üyeler olduğuna eminim

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Önceden bunları hep yaptık fakat Ankara'da organizasyonu yöneten arkadaşlarımız vardı önceden canla başla çalışıyorlardı. Ama tabiki biz millet olarak bazı değerlerin kıymetini bilemiyoruz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
        Önceden bunları hep yaptık fakat Ankara'da organizasyonu yöneten arkadaşlarımız vardı önceden canla başla çalışıyorlardı. Ama tabiki biz millet olarak bazı değerlerin kıymetini bilemiyoruz...
        butun degerlerimizin kiymetini biliyoruz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ankara ekibi yakın zamanda yeri doldurulması güç kayıplara uğradı; aslına bakarsanız bu ayrılıkların sebebi de arkadaşlarımızın milli reflekslerinin site yönetimi tarafından farklı şekilde algılanmasıydı.

Sonuçta burası bir otomobil sitesi ve forumu, ancak insanlarımızın bazı reflekslerinin de engellenmemesi gerektiğini düşünüyorum, bu tip görüş ayrılıklarının zararını yine sitemiz ve topluluğumuz görüyor.

Gönül isterdi ki bugün sadece Ankara ekibi olarak değil, tüm site bir bütün olarak Anıtkabirde olsaydık..

1.4T Su Mavisi + Sunroof Paketi + Landirenzo Omega Kit LPG

Yorum

milli olaylar milletindir milli reflexler hepimizindir bizler forum kuralkari ve kaideleri alitinda agirlikli olarak otomobiller hakkinda yorum ve paylasimlar yapiyoruz milli konular cok hassas oldugu icin paylasim yerinin burasi olmadigini defalarca yazili ve sozku okarak uyardik ve arkadaslarin kendi istek ve arzulari ile forumdan ayrildilar sonuc olarak bizler ayrilan arkadaslarimizla hala gorusuyoruz bir sorun yok

Yorum

Anitkabir e defalarca gittim,normal gunde ziyareti ayri duygusaldir 10 Kasim lar ayri 29 Ekim ler ayri..
              Keske Ankara da olabilseydim.
              2015 BMW F30 M Sport

Yorum

Aslinda Ankara grubunun yillik bulusma gunlerini bekirlemek lazim

geleneksel Ankara bulusmalari

23 nisan
                29 ekim
                10 kasim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MySt
                  Ankara ekibi yakın zamanda yeri doldurulması güç kayıplara uğradı; aslına bakarsanız bu ayrılıkların sebebi de arkadaşlarımızın milli reflekslerinin site yönetimi tarafından farklı şekilde algılanmasıydı.

Sonuçta burası bir otomobil sitesi ve forumu, ancak insanlarımızın bazı reflekslerinin de engellenmemesi gerektiğini düşünüyorum, bu tip görüş ayrılıklarının zararını yine sitemiz ve topluluğumuz görüyor.

Gönül isterdi ki bugün sadece Ankara ekibi olarak değil, tüm site bir bütün olarak Anıtkabirde olsaydık..

Buradaki herkes belirli bir kültür seviyesine gelmiş bilgili insanlar. Ne ile ilgili olursa olsun forum ortamlarında din,ırk, siyaset vs tarzı paylaşımlar yasaktır. Bunu herkesin bildiğini düşünüyorum. Sonuçlar ne olursa olsun bundan forumumuz zarar görmez... Tüm yönetim bu konu hakkında defalarca uyarı yaptı ama nedense herkes bunu yanlış algıladı. Siyaset hakkında konuşmayan, sürekli şehit haberleri paylaşmayan , iktidarı muhalefeti burada tartışmayan insanlar Ülkesini sevmemişmi oluyor anlamadım..
                  Bu tarz durumlarda bana göre doğru olan; bize bu sosyal paylaşım ortamını, karşılığında birşey beklemeksizin sadece gönüllü olarak bir düzen sağlamaya çalışan yöneticilerimizin arkasında durmaktır

Saygılar

Yorum

mesele dın dıl ırk meselesı degıl kurucmuzun ve kurulusumuzun anılması kımse kımseyı ayırmıyor bu ıkı ogenın degerı hıcbırsey ıle olculemez ınsan hem gecmısıne hem gelecegıne sahıp cıkmalı bunun yerı ve zamnı yoktur her zamna her yerde bır bırıne saygılı bır bıcımde bu ulke sınırları ıcerısınde yasamalıyız.hayat sadece araba beygır motor gucu degıl sonucta bu sadece hobi hayatın gerceklerını goz ardı etmemelı bır butun olarak yada en azındanlaık cumhurıyetcıler olarak ulkemıze sahıp cıkmalıyız
                    2011 1.6t opc orjinal 20inc jant spor deri koltuk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: akin2468
                      mesele dın dıl ırk meselesı degıl kurucmuzun ve kurulusumuzun anılması kımse kımseyı ayırmıyor bu ıkı ogenın degerı hıcbırsey ıle olculemez ınsan hem gecmısıne hem gelecegıne sahıp cıkmalı bunun yerı ve zamnı yoktur her zamna her yerde bır bırıne saygılı bır bıcımde bu ulke sınırları ıcerısınde yasamalıyız.hayat sadece araba beygır motor gucu degıl sonucta bu sadece hobi hayatın gerceklerını goz ardı etmemelı bır butun olarak yada en azındanlaık cumhurıyetcıler olarak ulkemıze sahıp cıkmalıyız
                      Sizin yazdığınız ile benim yazdıklarım apayrı şeyler, ben forumda siz yokken daha önce olan olaylar ile ilgili görüşlerimi belirttim.
                      Ulu Önderimize saygı gösteririz, vatanımıza saygı gösteririz, milletimize saygı gösteririz bunlar her yere yazılabilir, her yerde konuşulabilir, fakat olay bu raddede kalmalı. Bunun ötesine geçip, eleştiriler, hakaretler, forum üzerinden siyaset yapmalar başladığı zaman bunun ardı arkası kesilmez. Sizinde dediğiniz gibi Hayat; Motor gücü, ve arabadan ibaret değil ama insanlar buraya araçları ile ilgili birşeyler öğrenmeye-öğretmeye, paylaşım yapmaya, kafa dağıtmaya geliyorlar. Her foruma girildiğinde ayrı bir konu ayrı bir tartışma olursa buradada huzur kalmaz.

( Bunlar benim şahsi düşüncelerimdir, kimsenin adına yazmıyorum, kimseye ithafen yazmıyorum )

Yorum

Tekrar merhabalar, amacım bir tartışmaya yol açmak değil, olan olmuş giden gitmiş.

Ancak ülke olarak sadece 2012 yılı içerisinde 200 şehit verdik, savaşın eşiğindeyiz, bugün Bayram kutlamaktan başka amaçları olmayan insanlara biber gazı sıkıldı, benzin ve diğer temel tüketim maddelerine yapılan korkunç zamları saymıyorum bile..

Bizim gibi sıradan insanların sosyal medyada, sesini duyarabileceği birkaç mecrada bunlara tepki göstermesinden doğal birşey olamaz, bu durumun "siyaset yapmak", "huzuru bozmak" gibi adlandırılmasını da kusura bakmayın ben doğru ve haklı bulmuyorum.

1.4T Su Mavisi + Sunroof Paketi + Landirenzo Omega Kit LPG

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                          Aslinda Ankara grubunun yillik bulusma gunlerini bekirlemek lazim

geleneksel Ankara bulusmalari

23 nisan
                          29 ekim
                          10 kasim
                          Fatih Bey güzel bir teklif sunmuş daha doğrusu hatırlatmış. Ankara için geçen senelerden beri başlattığımız organizasyonların ve Ulusumuzun önemli tarihlerini iletimiş.

Burada bir önemli ilave notumuz olacak.
                          Forum ile ilgili Genel ve Kapsamlı buluşmalar, etkinlikler InsigniaTeam Yönetimi tarafından paylaşılır veya organize edilir.

Bu tip bir fikri veya isteği olan arkadaşların sitede direk paylaşmak yerine ilk elden bizimle irtibata geçmesi önemli. Ondan sonra da beraber eş güdüm içerisinde topluca organize olabiliriz. Aksi halde karışıklığa ve onarılması güç durumlara düşüyoruz. (Dostluklarımız ve iyi paylaşımlarımız zedeleniyor)
                          Burada önemli olan birlikte hareket etmemiz, fakat belli kurallar içerisinde.
                          Bilginize sunarız.

Yorum

İşleniyor...
                          X