Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Heeey BURSAAA nerdesinizzz ????

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Heeey BURSAAA nerdesinizzz ????

Ekonomi derken ???
    İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
      Orjinal yazı sahibi: MonsterOİ
      Kaçırdık desenize Artık bidahakine misafir dolayısıyla bizi maruz görün Ama buluşmayı kaçırmadık o da iyiydi yani Zaten bizim benzinde bitiyodu
      Benzinde yeni rekor Kadir'de
      Kaan'cım iyi ki gelmemissiniz
      Beraber olamazdık
      Karaduman benzin farkı
      Olsun ya biz de Tiptronic e alırdık , Sport a alırdık , dikiz aynaları kapatırdık :P , bi de çekiş kontrolü devre dışı bıraktık mı yetişirdik belki
      [center]
      2009-Opel İnsignia-2.0 CDTİ-Cosmo-Sunroof+Navigasyon+Flexride+19"Jant+Deri Koltuk+DVD800+Adaptif Xenon far+Teknik Gri=Monster Opel İnsignia

Yorum

Zor be Kaancim

Yorum

Tamam zorlamıyorum ama benzinli canavar aramalarına başlatıyorum babamı : D
          [center]
          2009-Opel İnsignia-2.0 CDTİ-Cosmo-Sunroof+Navigasyon+Flexride+19"Jant+Deri Koltuk+DVD800+Adaptif Xenon far+Teknik Gri=Monster Opel İnsignia

Yorum

70.22 litreyi nasıl ölçtünüz? ya pompa yanlış ölçüyorsa?

Yorum

Valla fisi Kadir'de
              Ama ben de huylanmadim degil
              Hortum payi herhalde Full'de %7 fazla

Yorum

Bende huylandım. Bakalım kaç km yol yapacağız görelim... Bu arada otobanda giderken ben TC. yi kapatmayı yine unuttum
                İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Yorum

Yılbaşı Piyangosu, Bursa Grubuna Vurdu Arkadaşlar. Hayırlı Olsun...
                    haha haha haha haha haha haha urock urock urock urock urock urock

Yorum

Hüseyin Abi, yok mu buluşma yahu ? Bereket versin, deli insignia var Bursa mızda..Geçen gün UÜ de gördüm seni..Resmini de paylaştım trafikte birbirini görenlerde...Af buyur yanlış yaptıysam...
                      İnsignia Cosmo 1.6 Turbo Flexride + Infınıty + 19'' + Şerit Takip + DVD800 + Buzdolabı + Sunroof +LPG

Yorum

Bu Hafta Hamsi Yemeğe Gidecektik, Hava Muhalefetinden Şimdilik Kaldı. Perş veya Cuma Yaparız. Görmedim Paylaşımını Bakayım Şimdi. Pederi Göz den İgne Olması İçin Götürmüştüm Geçen Hafta Pz.tesi. O Zaman Görmüşsündür, Ne Yanlışı Olacak.

Yorum

Buyur abi paylaşayım buradan da..Geçmiş olsun..Evet göz hastalıkları polikliniklerinin olduğu yerde idi..Yemekhaneden çıkıyordum, anında farkettim
                          İnsignia Cosmo 1.6 Turbo Flexride + Infınıty + 19'' + Şerit Takip + DVD800 + Buzdolabı + Sunroof +LPG

Yorum

Teşekkürler. Bakalım Bizim Kafadarlara Uyarsa, Son Sn. de Bi Sıkıntı Çıkmazsa Toparlanırız.
                            Ben Hafta İçi Müsayit im. Pazar-Pztsi İstanbul Görünüyor Hava Muhalefeti Olmazsa Tabi.

Yorum

İşleniyor...
                            X