Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opis Batıpark Plaza Açılışına Katılım Buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Opis Batıpark Plaza Açılışına Katılım Buluşması

Orjinal yazı sahibi: FacomX
    Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya

...... "InsigniaTeam" içinde de kırgınlık ve dargınlığın olmaması gerekir.
    ......
    .......
    Bizde kırgınlık dargınlık yok cemil abi
    Olur böyle şeyler diyor ve de Kurban Bayramının yaklaşması nedeniyle de ayrılan tüm üyelerimizin tekrar bu platform altında toplanmasını bekliyorum.
    "El Öpenleriniz Çok Olsun" demek için...

Yorum

Öncelikle bizim bu mutlu günümüzde bizimle olan tüm sevgili dostlarımıza ayrıca aramızda olamayıp güzel mesajlarını esirgemeyen tüm diğer dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz de sizlerin sayesinde bu günleri gördük umarım bu günlerin devamını da sizlerle birlikte yaşayacağız . Hepinize tekrar sonsuz teşekkürler ve görüşmek dileğiyle.
      Saygılarımla Ufuk Yavuz

Yorum

Cemil Bey resimler için tesekkurler, ben yeni gördüm resimleri. Ben o gün Ankara da olsaydım mutlaka katılmak istiyordum. Merak etmiştim açıkçası, en azından resimler yardımcı oldu. Bu arada Ufuk Bey sizinde Servis Müdürü olduğunuzu sanıyorum, sizinde emeklerinize sağlık, Ankara'ya gerekli ve şart bir yatırım olmuş. Sizin yanınıza mutlaka uğramak ve tanışmak isterim. İyi günler dilerim

Yorum

oncelikle opel deyince aklima gelen sey boguk mekanlardaki servisler ve bi turlu musteriyi yani bizleri mutlu ve tatmin ettiremeyen elemanlar gelirdi aklima iste bugun bu degisti 3 aylik aracimi 15000 bakimina soktum hayatimdaki servisten en mumnun ayralisim diyebilirim tabi balik bastan kokar ufuk beyinde payi vardir mutlaka bunda kendisinede tesekkur ediyorum...
          2014 b8 passat 1.6 tdi dsg highline navi&hayalet gosterge

Yorum

İşleniyor...
          X