Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ARKADASLAR TERÖRE LANET BULUŞMASI YAPALIM MI??????

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ARKADASLAR TERÖRE LANET BULUŞMASI YAPALIM MI??????

Arkadaşlar teröre lanet buluşması adı altında diğer forumlardaki arkadaşların katılımuıyla büyük bir tepki organizasyonu yapmak nasıl olur???? Buna vwciler, fordcular, bmwciler de dahil olabilir....yeterki onalrda bzizm gibi bu konunun arkasında olsunlar......Görüşler lütfen.....

Ynt: ARKADASLAR TERÖRE LANET BULUŞMASI YAPALIM MI??????

Katılırım .Diğer forumlarla beraber güzel olur. Ama nerde çokluk orada arıza misali biz tarih koyalım biz burda toplanıyoruz diyelim isteyen gelsin gibi yapabiliriz.Yani ortak karara falan bırakırsanız zorluk çekersiniz gibime geliyor.

Yorum

güzel düşünce utku abi
      1.6 turbo220 hp 360 tork 

Yorum

Bu konuyla ilgili pozitif veya negatif bir yorum birikimine ihtiyacimiz var...Ani yapilabilir mi yilamz mi diye???? Hatta bu konvoyun bence uzuzn bir guzergahtan gecerek insanlarin ilgisini cekmesi ve sonuunda bu konunun oneminin anlasilmasi saglanmali...Mesela Duzcede n baslayip Anitkabirde biten!!!!! Tabii bu bir dusunce!!!!

Yorum

Buluşma iyi olur .... fakat

Bu buluşmada ne yapılabilir ?
          2015 2.0 sorento

Yorum

arabalara terörle ilgili afişler asılır
            1.6 turbo220 hp 360 tork 

Yorum

Yapilacak seyler birarada oldugumuzu ve de Terore karsi herkesin birarada olmasi gerektigini vurgulamak!!! Bu konu ile ilgili bulunacagimiz sehirlerdeki topluluklardan da yardim isteyebiliriz...Dige forumlara da yazar ve onlarin katilimini da isteriz...Cok kalablaik bir grup imanilmaz olumlu bir tepki yaratabiliriz!!!! sonuc olarak da Anitkabir gibi simgesel bir yerde tamamlariz!!! Tabii bu baska sehirdeki baska bir Ataturke ait simgesek yerde de olailir!!!!!

Yorum

dogru söylüyorsun valla abi bu şerefsiz pkk lılara elımızden geldıgı kadar cevap vermemız lazım kansız bunlar
                1.6 turbo220 hp 360 tork 

Yorum

Tam olarak nerede toplanılacak abi ?
                  2013 Latitude 1.5 dci executive+panaromik cam tavan+prestij paket.
                  Gerçek pilot

Yorum

ben katılırım abi ancak izinleri alıp yapalım ne yapıcaksak sonra terörist diye bizide alırlar

Yorum

Beler merak etmeyin katilimi kesinlestirelim izin icin ben ugrasirim!!!!!

Yorum

Arladaslar haydi artik birlik olup tepki verelim bu serefsizlere!!!!!!!! Diger forumlari da aktive edelim!!! Bunun insigniasi opeli vw si kalmadi!!! Hepbirlikte bir olup tepkimizi verelim!!!!! İsterseniz bu yuruyuse her sehirin ortadnda kalan yani İdtanbul ve Ankaranin REGLİDEN BASLAYABİLİRİZ!!! ORAYİ BEN AYARLARİM!!!COK da buyuk bir grup olustururuz ordan duzce , bolu ve sonradinda ANKARA ANİTKABİR!!!! Tabi bu bi fikir!!! fikirleri ve tavsiyeli bekliyorum!!! yonetim lutfen bu konuda yardim!!!!

Yorum

İşleniyor...
                        X