Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ANKARA CUMARTESİ AKSAM İFTARA

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ANKARA CUMARTESİ AKSAM İFTARA

Guzel bir iftar yemegi ve guzel bir muhabbet yapik. Katilan herkese tesekkur ederim...saygilar sevgiler

Yorum

Yine güzel bir buluşma oldu. Katılım sağlayan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Aramıza yeni katılan Emir arkadaşımıza hoşgeldin deme, askere gidecek Ersin'e de uğurlama fırsatımız oldu. Fotoğrafları da aşağıya ekledim ancak, iftardan sonra bakılması caizdir. (Kebap da kebap yani...)

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Keyfli bir akşam olduğu yüz ifadelerimizden belli
        Yemeğiniz de süper gözüküyor. Cemil abi gençlerin tarafında yerini almış
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
          Keyfli bir akşam olduğu yüz ifadelerimizden belli
          Yemeğiniz de süper gözüküyor. Cemil abi gençlerin tarafında yerini almış
          Yok yok yanılıyorsun Nurettin bey, şöyle bir bakınca masanın tamamı gençlerden oluşuyor

Yorum

hey maşallah , abi çok güzel olmuş ya , Allah muhabbetinizi artırsın

ama şu yemek çok tehlikeli gözüküyo , öyle ya da böyle yemem lazım en kısa zamanda
            www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mstfkls
              hey maşallah , abi çok güzel olmuş ya , Allah muhabbetinizi artırsın

ama şu yemek çok tehlikeli gözüküyo , öyle ya da böyle yemem lazım en kısa zamanda
              Mustafa kardeşim en kısa zamanda seni Ankara'ya bekliyoruz

Yorum

Allah Muhabbetinizi bozmasın oarada sakallı biri var kim yenimi katıldı ekibe

Saç Kavurmada güzel gözüküyor hani

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                  Allah Muhabbetinizi bozmasın oarada sakallı biri var kim yenimi katıldı ekibe

Saç Kavurmada güzel gözüküyor hani
                  Amin diyerek, görüntü itibariyle aramıza yeni katıldığını söyleyebilirim. ihihi

Fatih bey ayrıca, saç kavurmadaki ise "YAPRAK KEBABIN" sulu hali, ayrıca "YAPRAK KEBAP" da servis edildi,

Yorum

Dostlar,özlemişim sizi,resimlerle de olsa biraz hasret giderdik Emre kardeşi sende gözükmüyordun uzun zamandır,iyisindir inşaallah...
                    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Herkese tekrar tekrar selamlar.. gerek işler yüzünden, gerekse arabamı satmam sebebiyle forumdan uzunca bir süre uzak kaldım.. Cumaretsi akşamı tesadüfte olsa çok hoş çok keyifli beraberlik yaşadık. katılan, organize eden, kebapları götüren herkesin emeğine sağlık. aranızda çok aktif bulunamasmda, herzaman yorum yazamasamda cumartesi günü sevgili dostları gördüğüm zaman ailemden birilerini görmüş kadar sevindim.. dostlukların, kardeşliklerin her zaman devamı dileklerimle...
                      .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                        Dostlar,özlemişim sizi,resimlerle de olsa biraz hasret giderdik Emre kardeşi sende gözükmüyordun uzun zamandır,iyisindir inşaallah...
                        Abi iyim nasıl olsun mayıs ayında sattım arabayı bende, şu sıralar motosiklete terfi ettim, iş güç biraz yoğun, yeni bi dükkan açıyorum ankarada.
                        .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: speedyY
                          Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                          Abi iyim nasıl olsun mayıs ayında sattım arabayı bende, şu sıralar motosiklete terfi ettim, iş güç biraz yoğun, yeni bi dükkan açıyorum ankarada.
                          Yeni işyerin hayırlı olur inşaallah,aracı ne kadara verdin mahsuru yoksa
                          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                          X