Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul için İftar programı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: İstanbul için İftar programı

Muhteşem Hidiv kasrı ile başlayan iftarda kendimizi yemeğe verdik. Sonra da Mustafa'nın mekanına Uçan bur filo gibi ulaştık. Tabiki yine istanbululların hayret uyandıran bakışlarına sebep verdik.
    Topluca sahur yapmak manevi olarak benim için son derece doyurucuydu.
    Kardeşlik ve dostluğumuza bir perçin daha eklendi.
    Mustafa ların saray yavrusu mekanında muhteşem bir sahur yaptık Tayfun, Erman, Ersin Mustafa ve katılan herkese çok teşekkür ederim. İyi insanlar ile birlikte paylaşımlarda bulunmak kadar huzur veren duygulara az rastlanır. Çok sağolun arkadaşlar.

Düzce'den Emrenin ailesi ile katılması bize ayrı bir özellik kattı. Saygılar.
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Sahura beni arayabilseydi fatih abi iyiydi.
      2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Çok güzel ve hoş sohbetli bir geceydi, herkese çok teşekkür ederim

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

bu trafiğin ben ..........ihihi yok böyle bi trafik izmit yol yapımı nedeniyle 11:30 cıktığım yola 03:00 anca düzceye geldim
          emegi gecen herkeze cok teşekkür ederim ailem ve benim için güzel bi etkinlik oldu bu arada düzce istanbul 2 saat gökhan nazarın deydi haha
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Çok özel bir günde böylesine güzel duyguları beraber olarak maneviyatımızı yükseltmenin hazzını yaşadık gene, O kadar yolu kalkıp gelen Emre , Seda ve yeğenim Doruğa ,katılım yapanlara ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.
            Ayrıca büyük insan Mustafa kardeşime o güzel yuvasını bize açtığı için , Tayfun, Erman, Ersin ve kız arkadaşına yaptıkları hizmetlerden dolayı çok çok teşekkür ederiz.
            Durmak yok yola devam
            [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Söylenecek çok fazla birşey yok yine muhteşem bir akşam sıcak bir aile ortamı ve yine yeni yeniden mustafa kardeşimizin ve arkadaşlarının misafirperverliği herkese teşekkürler ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                Çok özel bir günde böylesine güzel duyguları beraber olarak maneviyatımızı yükseltmenin hazzını yaşadık gene, O kadar yolu kalkıp gelen Emre , Seda ve yeğenim Doruğa ,katılım yapanlara ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.
                Ayrıca büyük insan Mustafa kardeşime o güzel yuvasını bize açtığı için , Tayfun, Erman, Ersin ve kız arkadaşına yaptıkları hizmetlerden dolayı çok çok teşekkür ederiz.
                Durmak yok yola devam
                abi needemk maksat gönüller bir olsun sizler varsınız yaaa gerisi yalan ihihi leyn bu biraz aşk sözü gibi oldu ama neyse idare et haha haha
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

yine muhteşem bir iftar , muhteşem bir sahur , muhteşem bir ortam...maneviyatımızın tavana vurduğu bu güzel organizasyona katılan tüm abilerim kardeşlerimden Allah razı olsun..Sohbet muhabbet kahkahalar , fotoğraflar , hazırlıklarla dolu dizgin geçen geceyi sabah ezanından sonra sure , dua ve tekbirlerle tamamladık

ev sahibi bizdik ama sağolsun misafirlerimizde hiç mutfağı boş bırakmadılar Yengelerimiz sağolsunlar her işi gördüler, sürekli koşturdular , hele İzzet'in hanımı ve baldızı'na diyecek söz bulamıyorum , nerdeyse yardım etmemeleri için kızmak zorunda kalıcaktık sağolsunlar bizden daha çok uğraştılar , ortalığı da toparlamadan gitmediler, Allah razı olsun

Herkese tekrar tekrar teşekkürler , ama özellikle düzceden kalkıp gelen dönüşte de erkenden gider yatarım hesabı yapıp 4 saatte evine varan Emre abime özellikle teşekkür ederim

Kayığ üyemiz Gökmen abimizle de ilk kez tanışma şansı bulduk , çok çok memnun olduk

bu özel ve güzel günlerin hep bizlerle olması dileğiyle..
                  www.facebook.com/mstfkls

Yorum

mustafa istanbula gelirken trafiğe takılmadım yaa onun acısı cıktı bidakine motorla gelecem haha

Yorum

Mustafa kardeşim ve muhteşem üçlü (Tayfun,Ersin,Erman) her birlikteliğimizde arı gibi çalışıyorlar Maşaallah diyelim,Allah muhabbetinizi daim etsin
                      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Ve gecenin olay yaratan ve kafa karıştıran sorusu ;

HURMA'DA ALKOL OLDUĞU DOĞRUMU ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
                          Ve gecenin olay yaratan ve kafa karıştıran sorusu ;

HURMA'DA ALKOL OLDUĞU DOĞRUMU ?

Onur abi ben şimdi onu araştırıyordum
                          2010 BMW 320d Lci

KUL BELÂ GÖRMEZ HAK YAZMADIKÇA , HAK BELÂ YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...

Yorum

İnternetteki haberlere göre hurmada Alkol olduğu doğru, ama InsigniaTeam üyelerine özel %3 ün altındaki alkol içeren içecekler, helal kategorisinde

Yorum

Evet yine süper bir buluşma ve keyifli bir aile ortamı oluşturduk katılımcılara ayrı ayrı teşekkürler Hidiv kasrına ilk Gelen ve Giden sevgili kardeşim Emre ve ailesine bu etkinliğe katılmak için 235 km mesafeden gelip gittikleri için ve bizlere vermiş oldukları değerler için bir kez daha ayrıca teşekkürler Yine eskilerden olup ama bizden hiç kopmayan Gökmen ve bu gün 45 günlük olan Görkeme de ayrıca katılımlarından dolayı teşekkür ederim diğer taraftan ayağı alçılar içinde acılı bir şekilde olan volkan kardeşimi zede teşekkürler.

Hidiv kasrında güzel mekanda İstanbul un klasik sorunu olan rüzgarsız ve nemli bir ortamda güzel yemekler /tatlılarla/Meyveler ve Türk kahvesiyle yemeğimizi yedikten sonra Mustafa kardeşimizin yakınlarda olan evinde misafir olduk sağ olsunlar bizler için gelmeden hazırlık yapmışlar bizleri krallar gibi ağırladılar zaman içinde büyük olan meyve bahçesinden dalından şeftali,elma,erik ,domates,salatalık,biber vs.. sebze ve meyveler yenildi sahura kadar sıcak muhabbetler ve kahkahalar atıldı sahurumuzu yaptık ve güzel sabah ezanı eşliğinde oruçlarımıza başladık hepimizin orucunu Allah kabul etsin amin.

Ev sahipliği yapan Mustafa ve arkadaşlarına bir an bile yüzlerini ekşitmeden bizleri ağırladıkları için ayrıca teşekkürler.

Nice buluşmalarda nice mutlu beraberlikler diliyorum.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: smg05
                                Sahura beni arayabilseydi fatih abi iyiydi.
                                Sevgili Muharrem bir ara seni aramak istedim ama maalesef telefonun bir şekilde bende yoktu ve gittiğimiz yer Beykoz un köylerinden biri idi ve tarifle gelmen zor olacaktı keşke iftar sonrası Hidiv kasrına gelebilseydin iyi olacaktı sağlık olsun bir sonrakine inşallah hem iftarda hemde sahurda beraber oluruz

Kusura bakma.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                                X