Duyuru

Collapse
No announcement yet.

21 Temmuz 2012 Bursa-İstanbul ile İftar Fotograflari

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 21 Temmuz 2012 Bursa-İstanbul ile İftar Fotograflari

Orjinal yazı sahibi: FacomX
    Yol boş bulunca gazlıyorsunuz aman dikkat

Bir gün beraber gazlıyalım
    Videolar gelince bakalım boş mu dolu mu?
    İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Yol boş bulunca gazlıyorsunuz aman dikkat

Bir gün beraber gazlıyalım
      En kisa zamanda bekliyoruz abi bursaya
      2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Sayısal Ortamdan Aşina Olabildiğimiz İstanbullu Team Üyeleriyle Bu Akşam ve Gece Dost Olmanın Keyfi İle Bunlar da Benden 2 Enstantene. Tüm Katılanlara Teşekkürler.
        Bi Ara Otoban a Çıktık. Çok Gaza Geldim ve Tutamadım Kendimi. Sonrasında McDonalds ta Otururken Arkadaşlar Dokundurmaya Başladılar "Ne Var Senin Arabada" Anafikirli Cümlelerle. Cevaben Onlara Teklifim Şu Oldu; Arabanın Kaputunu Açarım Ama Bir Şey Çıkmazsa Hepinizin Yedek Anahtarlarını Alırım ve Keyfime Göre İstediğim Aracı O Hafta Kullanırım.... Cevaplar; No Comment

http://b1207.hizliresim.com/z/q/9y9fx.jpg
        http://b1207.hizliresim.com/z/q/9y9j5.jpg

Yorum

Bursadaki team üyelerimizi reel ortamda tanımaktan çok mutlu olduk, bizleri en iyi şekilde ağırladıkları için hepsine çok çok teşekkür ederiz.
          En başta evinin kapılarını bizlere açan Hakan ve Özlem kardeşime (ve adamım kayra), bizi her bursa buluşmamızda yanlız bırakmayan Kadirciğime, yeni tanıdığımız değerli, Hüseyin beye, yılmaz ailesine ve yiğit kardeşime, bu çok samimi, içten ve candan karşılamalarına tekrar tekrar teşekkür ederiz.
          En kısa sürede yeniden (İstanbulda) görüşmek uzere
          Yaşanılanlar çok güzeldi, anlatmak için kelimler yetmez, bizzat yaşamak lazım dı
          [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

[IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
              Bursadaki team üyelerimizi reel ortamda tanımaktan çok mutlu olduk, bizleri en iyi şekilde ağırladıkları için hepsine çok çok teşekkür ederiz.
              En başta evinin kapılarını bizlere açan Hakan ve Özlem kardeşime (ve adamım kayra), bizi her bursa buluşmamızda yanlız bırakmayan Kadirciğime, yeni tanıdığımız değerli Hüseyin beye, yılmaz ailesine ve yiğit kardeşime, bu çok samimi, içten ve candan karşılamalarına tekrar tekrar teşekkür ederiz.
              En kısa sürede yeniden (İstanbulda) görüşmek uzere
              Yaşanılanlar çok güzeldi, anlatmak için kelimler yetmez, bizzat yaşamak lazım dı
              Bizde sizlere çok teşekkür ederiz. İstanbul kalkıp geldiğiniz ve güzel bir birliktelik yaşattığınız için...
              İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

demek bu güzelim arabaları prille yıkıyosunuz police haha
                2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

bu arada ilk ramazan buluşmasını bursa-istanbul ortaklığında yapmış bulunmaktayız darısı diğer şehirlerimizin başına
                  2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Herkese selam
                    Çok güzel bir buluşma. Oldu.

Misafirperverliği için BURSA grubuna teşekkür ederiz. Recep usta da yenen yemek, saklı bahçe sohbetlerimiz on numaraydi. Arabalarımızda yaşadığımız heyecanı birbirimizi hiç tanımadan aynı heves ile birbirimize aktarabiliyor olmamız. İnanılmaz.

Şimdi tabi bazı arkadaslarımızın sunroofu yok ama olsun )

Bu ani paylasabilmemiz icin esim ve beni aracında misafir eden, büyük insan yakışıklı ve karizmatik aynı zaman da ustalığı ile yolların fatiihi FERHAN ağabeyimize SAYGILAR.

En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere.

Bizde, Yılmaz ailesini ( kaan ımiz basta) Hakan, Kadir, Hüseyin ve yiğit dostlarımızı ağırlamak isteriz.
                    Morpheus
                    61 TT 971

Yorum

Görüntüler çok güzel,imrendim doğrusu.Niyetimiz vardı lakin,2 çocukla günübirlik zor olacaktı.İnşaallah bir dahaki sefere
                      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Morpheus
                        Herkese selam
                        Çok güzel bir buluşma. Oldu.

Misafirperverliği için BURSA grubuna teşekkür ederiz. Recep usta da yenen yemek, saklı bahçe sohbetlerimiz on numaraydi. Arabalarımızda yaşadığımız heyecanı birbirimizi hiç tanımadan aynı heves ile birbirimize aktarabiliyor olmamız. İnanılmaz.

Şimdi tabi bazı arkadaslarımızın sunroofu yok ama olsun )

Bu ani paylasabilmemiz icin esim ve beni aracında misafir eden, büyük insan yakışıklı ve karizmatik aynı zaman da ustalığı ile yolların fatiihi FERHAN ağabeyimize SAYGILAR.

En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere.

Bizde, Yılmaz ailesini ( kaan ımiz basta) Hakan, Kadir, Hüseyin ve yiğit dostlarımızı ağırlamak isteriz.
                        Ya bu cosmo aracı olmayan arkadaşımız sen miydin Oktaycığım Far yıkama sistemi olmayan

Yorum

Benimki çakma cosmo kıvamında. Ama tekrar belirtmek isterim jantlar replica değil. ihihi
                          Morpheus
                          61 TT 971

Yorum

Arkadaslar saglik olsun
                            Bulusmalar daim olsun
                            Cagricim daha da guzel ev senin olsun tesekkurler

Cik guzel ve keyifli bir gun gecirdik
                            İstanbul'dan gelen bize uyar ailesi Kamilim ve Gulsah'a
                            Ferhan Abim ve Oktay Kardesim ile gelen eslerine
                            Cok cok tesekkurler.

Araba nasil yikanir dersinden sonra benim canavarin icler acisi halini toparlamak sart.
                            Bursa'da yaptigimiz ufak konvoy ile tum ekip birarada iftar lezzetini yasamak cok guzeldi.
                            Arkasindan benim aslani yatagina topluca goturdugumuz an
                            insigniateam uyesi olmaktan bir kez daha gurur duydum.

Sonrasinda biraz hava alacagimiz mekana akarken on grup aska geldi hafif gazladik
                            http://i1192.photobucket.com/albums/...r/4c202d75.mp4

Hos bes sohbet devamin guzel adrenalin ile geceyi noktaldik

Huseyin abinin K&N kapali hava filtresi ve 17 jantlari ufak da olsa fark yaratiyor
                            Kendisi baska birsey yok dedigi icin bize de takdir etmek duser

Yigit'in 1.4 turbosu ile 0-100 denemelerimizde
                            140 hp lastikleri (ki onda da 17 jant var) cok ezmiyor
                            Ve hic patinajda kalmiyor tabi burada Yigiti öldür hakkini ver
                            Benim vahsi canavar yirtina yirtina gitmeye calisiyor
                            1. Vites yarim boy 2.vites bir boy daha fark atabildim

Kalin saglicakla

Yorum

2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                              [center]

Yorum

Bu ne ya süper buluşma. Harikasınız tebrikler. Kıskandım gerçekten...

Yorum

İşleniyor...
                                X