Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ANKARA GRUBU HAFTASONU YAZ BULUŞMASINA

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ANKARA GRUBU HAFTASONU YAZ BULUŞMASINA

Biz de seni aramızad görmekten çok büyük mutluluk duyacağız Ufuk kardeşim....

Yorum

Evet arkadaslar saat 19:00 itibariyla Konya yolundaki bulusma adresimiz olan yaprak kebapta bulusuyoruz. bilmeyenler icin Dogus otomotivin karsinsindaki Volvo bayisinin yanindaki Petrol ofisinin icinde yer alan Yaprak kebapta bulusuyoruz. Herkesi bekliyoruz. Ancak lutfen gelecek olanlarin haber vermesi gerekmektedir. Sayimizi belirlememiz acisindan bu gereklidir. Simdilik gelenlerin listesi:

1- trabzon61
      2- ihtiyar delikanli
      3- diadavidoff
      4- avburak
      5- eymenkul
      6- ufukcan
      7- Halil bey

Yorum

Utku abi ben geliyorum.Bende telefonları yok ama Hakan abi ve İsa abi de belki gelirler ulaşabilecek varsa diye söylemek istedim.
        2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Cemil abi ben araim dedi Hakan biyi ve İsayi...Haydi bakalim bulusmaya..Bu arada Ankaradaki yeni uye diger arkadaslardan hicbir tepki se, seda yok...Tabii bu uzucu ..Birlikteliklerin sadece sanal ortamda degil ayni zamanda gercek hayatta da olmasi daha guzel olacaktir diye dusunuorum....

Yorum

üzülerek gelemeyeceğim kesin olmayan işlerimden dolayı haber vermedim şu ana kadar ancak gelemeyeceğim

Yorum

Onat bir dahakine kocum...nasil olsa sen hep bizlesin...

Yorum

Arkadaşlar, ben de başka bir iftara davetliyim. Aile büyükleri de olduğu için katılmazsam ayıp olur. İnşallah bir sonrakine diyelim. Ben hepinize afiyet olsun diyor ve hayırlı ramazanlar diliyorum.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Hakan abim Allah kabul etsin..Sen de hep bizimlesin zaten...Bir sonrakine bekliyoruz. Saygilar sevgiler

Yorum

Şu anda ankarada olmama karşın biraz rahatsız olduğumdan ötürü gelemeyeceğim malesef halbuki yaprakta kebabları höpürdetmek vardı şimdi ..
                    2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

tuh yıne kaçırtık
                      1.6 turbo220 hp 360 tork 

Yorum

İşleniyor...
                      X