Duyuru

Collapse
No announcement yet.

INSIGNIA TEAM TÜRKİYE İTALYA FUTBOL KARŞILAŞMASI VİDEO VE FOTOĞRAFLAR

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: INSIGNIA TEAM TÜRKİYE İTALYA FUTBOL KARŞILAŞMASI VİDEO VE FOTOĞRAFLAR

Hakemde Maçı iyi yönetti

Kimse hakeme gözlük demedi haha haha haha

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Hakemde Maçı iyi yönetti

Kimse hakeme gözlük demedi haha haha haha :şutları da topu alev topuna dönüstürüp kalenin kaçınılmaz sonunu getirdiler. Fatih başta olmak üzere inanılmaz bir dayanıklılık gösterdi bizimkiler. Ender bey de oyun kuruculuğunu kale önündeki akıl dolu pasları ile tamamladı. Kamil herzaman nerde de duracağını çok iyi bildi. Çok kritik toplar durdurdular . Mustafa İtalyan takımın psikolojisini bozdu. Özellikle denge yakakadıklarında uzak top atışları onları bitirdi. Hüdai de hiç durmadan efor sarf etti. Herbir arkaşaşımız görevlerini benimseyip elinden geleni maximumu verdi. Öyle olunca galibiyet çok keyfli oldu.
      Hakemde Maçı iyi yönetti

ah caaniiim demekki seninde canin kufur edilmek cekti profesyonel hakemler gibi dur ben sana edimde rahatla hakem yuuuuhh haha haha cool

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
        Hakemde Maçı iyi yönetti

Kimse hakeme gözlük demedi haha haha haha :şutları da topu alev topuna dönüstürüp kalenin kaçınılmaz sonunu getirdiler. Fatih başta olmak üzere inanılmaz bir dayanıklılık gösterdi bizimkiler. Ender bey de oyun kuruculuğunu kale önündeki akıl dolu pasları ile tamamladı. Kamil herzaman nerde de duracağını çok iyi bildi. Çok kritik toplar durdurdular . Mustafa İtalyan takımın psikolojisini bozdu. Özellikle denge yakakadıklarında uzak top atışları onları bitirdi. Hüdai de hiç durmadan efor sarf etti. Herbir arkaşaşımız görevlerini benimseyip elinden geleni maximumu verdi. Öyle olunca galibiyet çok keyfli oldu.
        Hakemde Maçı iyi yönetti

ah caaniiim demekki seninde canin kufur edilmek cekti profesyonel hakemler gibi dur ben sana edimde rahatla hakem yuuuuhh haha haha cool
        Denmediğini nerden biliyorsun. haha haha haha haha haha haha haha
        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Gözlük de dememişler başka şeylerde muhaha

Hakemde Maçı iyi yönetti

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Aha demişler muhaha
            2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Kimse diyemedi Fatih abi işi sakinlik ve rahatlıkla görevini tamamladı. !
              Ennbüyük hakem bizim hakem!
              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                Kimse diyemedi Fatih abi işi sakinlik ve rahatlıkla görevini tamamladı. !
                Ennbüyük hakem bizim hakem!
                clapclap clapclap
                www.facebook.com/mstfkls

Yorum

ayaklarınıza saglık italyanlar sahada perişan olmuşlar
                  1.6 turbo220 hp 360 tork 

Yorum

Orjinal yazı sahibi: action_insignia
                    ayaklarınıza saglık italyanlar sahada perişan olmuşlar
                    Merhaba Ahmet Bey,
                    Siz de futbol oynar mısınız.
                    Ankara'dan da bir takım kurulsun isteriz.

Yorum

İtalyan ekibinin yenilmezlikleri göz önünde bulundurulacak olursa, bu skordan sonra bir daha maç yapmaya gelmezler, fena şekilde karizma yerle bir olmuş ihihi ihihi

Ayrıca, Nurettin bey, hazırlamış olduğunuz "Video ve Fotoğraflar" da çok güzel olmuş

Yorum

Cemil Bey bu sene de geçen yılki gibi orjinal aktiviteler ile devam ediyor.
                        Heycanlanmamak elde değil.
                        Bir grafik ustası olarak görsel ve video konusunda bize iyi not veriyorsanız takım adına ne mutlu.
                        Bu tip etkinlikler ve paylaşımlar sadece takım ruhu ile mümkün.
                        Ben de elimden geldiğince bu yönde geliştirmeler yapmaya çalışıyorum.
                        Sonuç olarak yaşam kalitemiz son derece yüksek bir seviyeye çıkıyor.

Yorum

Hakemde Maçı iyi yönetti

haha haha haha
                          Yıllar öncesinin yani 1972 ve sonraki yıllardan bahsediyorum.

İlk "GIRGIR" dergisi okuyucularından birisi de bendim. (bütün sayıları almışımdır)

Hakemlerle ilgili bir küfür konusu olduğu zaman hep bu aklıma gelir.
                          (karikatürü yanılmıyorsam Oğuz ARAL veya Ergün GÜNDÜZ çizmişti)

1.kare karikatür çiziminde
                          "Stadyumda bulunan bütün seyirciler hep bir ağızdan" (aynen yazıyorum) "İNBE HAKEM" "İNBE HAKEM" "İNBE HAKEM" diye bağırıyorlar... haha haha

2.kare karikatür çiziminde ise
                          "Hakem, sahaya giren küçük bir köpekten korkmuş ve BAYRAK DİREĞİNE çıkmış,
                          tabiiki seyircilerin sabrı tükendiği için de hakemin bayrak direğinden inmesi için hep bir ağızdan bağırmaları doğal di mi haha haha
                          "İNBE HAKEM" "İNBE HAKEM" "İNBE HAKEM"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                            Cemil Bey bu sene de geçen yılki gibi orjinal aktiviteler ile devam ediyor.
                            Heycanlanmamak elde değil.
                            Bir grafik ustası olarak görsel ve video konusunda bize iyi not veriyorsanız takım adına ne mutlu.
                            Bu tip etkinlikler ve paylaşımlar sadece takım ruhu ile mümkün.
                            Ben de elimden geldiğince bu yönde geliştirmeler yapmaya çalışıyorum.
                            Sonuç olarak yaşam kalitemiz son derece yüksek bir seviyeye çıkıyor.
                            Bu aktiviteler gerçekten beni de çok heyecanlandırıyor.
                            Her konuda takım ruhunun olması başarı grafiğini hep artırmaktadır.
                            Her profesyonel iyi iş çıkaracak diye bir kural yoktur. Öyle amatör kişiler var ki Profesyonellere taş çıkartırlar. Deneme, yanılma ile birlikte araştırma, tecrübeyi ve beceriyi, artırmaktadır ve sonuç olarak hafızalarda unutulmayan güzel görüntüler bırakmaktadır.

Nice aktivitelere

Yorum

Bu ne zaman oldu ?
                              Italyan lar Turkiye ye mi geldi
                              2015 BMW F30 M Sport

Yorum

Evet benim is arkadasim ve grubunun guzel bir aliskanligi var
                                Hersene 2-3 gunluk yurtdisi gezisi yapip bir mac organize ediyorlar
                                Simdi rovans icin bizi bekliyorlar

Yorum

İşleniyor...
                                X