Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Spontene İç Anadolu Buluşması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Spontene İç Anadolu Buluşması

Sohbetiniz bol
    Tabaginiz hep dolu olsun
    Fatih Hocam gezinin amacina hayirlisi ile ulasildi mi ?
    Yoksa insignia ile kiz kacirma mi yaPacaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
      Sohbetiniz bol
      Tabaginiz hep dolu olsun
      O işi hallettik Yüzükleri taktık kaçırmaya gerek kalmadı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Afiyet bal şeker olsun Televizyonda görmüştüm bu kebabın yapılışı. İnşallah bi gün yemekte nasip olur

Yorum

Hayırlı, uğurlu olsun Fatih bey, Düğün&Nikah ne zaman?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
            Hayırlı, uğurlu olsun Fatih bey, Düğün&Nikah ne zaman?
            Teşekkürler Cemil Abi

Biraz zaman var

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
              Teşekkürler Arkadaşlar;

Trafik kurallarına hep uydum çünkü çok yol yapımı vardır

sağ salim eve döndüm
              Hoş geldin,fazla kalmamış çabuk dönmüşsün...

Yorum

Fatih işin gücün gırtlak be abicim
                Renault!!!

Yorum

Bu aralar işlerden dolayı foruma giremiyordum dolayısı ile konulardan bihaberim. Fatih telefon açmasa konuyu kaçıracakmışım
                  Cevap hakkımı kullanmak gerekmiş

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                  Evet Arkadaşlar ;

26.06.2012 tarihinde Çorumda Çağrı kardeşimle sonrada Amasya/Merzifondan Mehmet ve Faruk kardeşimle keyifli bir spontene buluşma yaptık
                  Mehmet kardeşimizin misafir perverliği karşısında mahcup olduk Faruk kardeşimizde bizi kırmayıp Suluova'dan Merzifon'a gelerek bizlerle beraber oldu buradan her ikisine de ayrı ayrı teşekkürler.
                  Gelelim değerlendirmelere;
                  Gerçekten de Merzifon gelişmiş bir ilçe durumunda bu yüzden hala bazı Merzifonlulara nerelisin diye sorunca hala Merzifonluyum derler aslında önce il söylenir sonra ilçe ama neyse... Tarihi dokusunu kaybetmemiş mekanları var küçük osmanlı şehirleri gibi ve yine restorasyonu yapılmış Eski Dokuma atölyelesi olan BEDESTENDE çok farklı ve otantik yemek yedik ismi Topuz Kebabı resimlerden anlıyacaksınız

Insignia Team Kardeşli bu Türkiyenin her yerinde arkadaşlarımız abilerimiz kardeşlerimiz var ve hiç yabancılık çekmeden çat kapı gidebiliyorsunu bütün üyelere bu samimiyet ve anlayısştan dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim.
                  Estağfurullah. Mahçupluk ne demek. Daha iyi ağırlayamadığımız için Faruk ve ben hayıflandık. Ayrıca katılımı için Faruk'a teşekkürler.
                  Geniş bir zamanda Faruk'a Merzifonun stratejik yemek mekanlarını gezdireceğim )))

Evet Fatih. Gerçek Merzifonlular Amasyalıyım demezler

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                  Vay vay vayyyyy Çooook güzel görüntüler, nice spontane buluşmalara ..... (Sabah sabah ağzımın suyunu akıttınız beyler haberiniz olsun ihihi ihihi )
                  Cemil Abi: Ağzının aktığından itibaren araba ile 3-3,5 saat otobüs ile 4,5 saat mesafedeyim. Aklında olsun. Ağzın akacağına, gelirsin misafir ederiz

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
                  tabı ya sız yıyın ıcın cagırmayın oda guzel
                  Erhan: Fatih sana özellikle seni çağırmamış. Bize bir şey kalmazdı diyor ... Şaka bir yana, artık Kastamonunun ötesinde de bir yerlerin olduğunu öğrendin

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                  Şekercim imrendiriyorsun
                  Sufyan Abi: Sen cezalısın... Sebebini biliyorsun. (Israrla yemeğe gidelim demiştim. Geçen sene fırsatı kaçırdın.) muhaha muhaha muhaha

Allahtan ikinci bir şansın var

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
                  Çok güzel bir buluşma daha doğrusu buluşmalar olmuş En güzeli de Topuz Kebabı yanlız TV de görmüştüm o mekanı ve kebabı, canım çektiii
                  Ahmet: Barbisos kadar yakın değil ama, acıkmadan önce 5 saat önce yola çıkarsan güzel bir ziyafet çekebiliriz

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                  EEEE hep Mehmet hocam bizi ziyaret edecek değil ya bir de biz Merzifon yaparız....sağolsun sayısız defa söyledi ama yapamadık....hayırlısı ile bir gün de Merzifon buluşması yapalım...
                  E çağırdık kardeşim sizi Bu arada Merzifonda sadece Topuz kebabı yok bilgilerinize... Nelerin olduğunu sadece gelenler öğrenebildiğini hatırlatmama gerek yoktur herhalde muhaha muhaha muhaha muhaha

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                  Sohbetiniz bol
                  Tabaginiz hep dolu olsun
                  Ben yedek kuvvet olarak hazır bekliyordum ama Fatih olayı çözmüş. Kaçırmaya gerek kalmadı

Orjinal yazı sahibi: Absinthe
                  Afiyet bal şeker olsun Televizyonda görmüştüm bu kebabın yapılışı. İnşallah bi gün yemekte nasip olur
                  Bu taraflara gelirsen elbette bir güzellik düşünürüz

Bu arada, birgün Orta Karadeniz Buluşması istediğinizde organizasyonu üstlenmeye hazırım

Çorum gezilecek yerler: Alacahöyük ve civarı
                  Amasya : Kral mezarları
                  Merzifon - Suluova mesire yerleri
                  Samsun : Samsun

Çorum-Tokat-Yozgat-Samsun-Amasya-Çankırı-Ankara için çok uzak bir mesafede değiliz... Sonra beni gördüğünüzde Topuz kebabı diye sayıklamayın
                  Bilgi için bazı yerlerin Merzifona mesafesi.

Çorum : 60 km
                  Yozgat : 170 km
                  Samsun : 110 km
                  Tokat : 163 km
                  Sinop : 263 km
                  Ankara : 300 km
                  Çankırı : 224 km
                  Düzce : 419 km
                  Eskişehir : 549 km
                  Kayseri : 345 km
                  İstanbul : 630 km

Topuz kebabının bana olan mesafesi : 250 metre
                  2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

harika olmuş hem hayırlı iş hem dostların ziyareti en kötü günümüz böyle olsun,sevgilerimle
                    06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ferhanaltunel
                      harika olmuş hem hayırlı iş hem dostların ziyareti en kötü günümüz böyle olsun,sevgilerimle
                      Teşekkürler abi

Yorum

alçak köfte seni adam bizide bi ugrardı değilmi kalın burada ya abi demesekte hasret giderirdik haha haha
                        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Fatih abicim hayırlı uğurlu olsun Allah muhabbetinizi, muhabbetimizi bozmasın inşallah karnım tok olmasına rağmen imrendim çok güzel bir buluşma olmuş, sebebi de güzelmiş Allah tamamına erdirsin, Fatih abi Çeşme de bekliyor seni haberin olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                            Fatih abicim hayırlı uğurlu olsun Allah muhabbetinizi, muhabbetimizi bozmasın inşallah karnım tok olmasına rağmen imrendim çok güzel bir buluşma olmuş, sebebi de güzelmiş Allah tamamına erdirsin, Fatih abi Çeşme de bekliyor seni haberin olsun
                            İnşallah Faruk kısmet olursa bir günde senin kapını çalarız

Yorum

Afiyet olsun,hayırlı olsun,hoşgeldin
                              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                                ..........
                                Cemil Abi: Ağzının aktığından itibaren araba ile 3-3,5 saat otobüs ile 4,5 saat mesafedeyim. Aklında olsun. Ağzın akacağına, gelirsin misafir ederiz
                                .........
                                Topuz kebabının bana olan mesafesi : 250 metre
                                Teşekkür ederim Mehmet kardeşim. Vallahi her zaman aklımdasın, kısmet olursa günü birlik Merzifon'a toplu bir çıkartma yapabiliriz

Yorum

İşleniyor...
                                X