Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1 TEMMUZ ŞEHİTLERE SAYGI VE UYAN TÜRKİYE BULUŞMASI

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 1 TEMMUZ ŞEHİTLERE SAYGI VE UYAN TÜRKİYE BULUŞMASI

O tarihte bir iş seyahatinde olacağımdan bende katılamayacağım. Duyarlı davranışından dolayı teşekkürler Emre'cim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
      O tarihte bir iş seyahatinde olacağımdan bende katılamayacağım. Duyarlı davranışından dolayı teşekkürler Emre'cim...
      Olmazz Sen gelecen abi lami cimi yok sensizde olmaz söyleyeyim...

Yorum

çalışma saatlerimden dolayı gelebilecğeimi pek sanmıyorum ama inanın imkanım olsa 1 dakika bile durmam.... Emre fikrin için çok teşekkürler
        F30 Sport+

Yorum

Ben büyük ihtimal İstanbulda olucam o gün ama olurda gitmezsem gelirim kesin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
            Valla kardeşim emin ol en az senin kadar bende orda olmayı çok isterim ama mümkün gözükmüyor.Benide en iyi şekilde temsil edeceğinizden hiç şüphem yok..

Yorum

Emrecim bu duyarlı davranışın ve programını yaptığın organizasyon için gönülden tebrik ederim seni , 1 temmuzda kız kardeşimin nikahı için istanbulda olmam gerek , aynı günün akşamında da düğünü için hep beraber Orduya gitmemiz gerekiyo , yoksa gerçekten böyle bir organizasyonda sizinle beraber en ön safta tepkimi haykırmak isterdim , benim kendi arkadaşlarımdan oluşan bir ekipte zaten bugünlerde bir organizasyon düşünüyorlar seninki gibi , bir aksilik olmazsa istanbulda onlara katılmaya çalışıcam , 1 kişi 1000 kişi farketmiyo , sesimiz nereye kadar giderse oraya kadar !
              www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mstfkls
                Emrecim bu duyarlı davranışın ve programını yaptığın organizasyon için gönülden tebrik ederim seni , 1 temmuzda kız kardeşimin nikahı için istanbulda olmam gerek , aynı günün akşamında da düğünü için hep beraber Orduya gitmemiz gerekiyo , yoksa gerçekten böyle bir organizasyonda sizinle beraber en ön safta tepkimi haykırmak isterdim , benim kendi arkadaşlarımdan oluşan bir ekipte zaten bugünlerde bir organizasyon düşünüyorlar seninki gibi , bir aksilik olmazsa istanbulda onlara katılmaya çalışıcam , 1 kişi 1000 kişi farketmiyo , sesimiz nereye kadar giderse oraya kadar !
                Ne demek kardeşim Gönüllerimiz bir...

Valla tarih konusunda ayarlama yapabiliriz ben ortalama bir tarih yazdım ama bir sonra ki haftada olabilir ben bu pazar düşünmedim çünkü bu etkinlik illa şehit verildiğinin ardına olmasın istedim bu her zaman yapılması gereken bir etkinlik diye 1 Temmuz düşündüm ama 8 temmuzda olabilir hatta daha iyi örgütlenebilir daha iyi bir etkinlik ortaya çıkartabiliriz genel istek 8 temmuz olursa 8 temmuzda yaparız olmadı 8 temmuzda 15 temmuzda 22 temmuzda her hafta yaparız ama yaparız sesimizi duyururuz....

Yorum

Valla kardeşim emin ol en az senin kadar bende orda olmayı çok isterim ama mümkün gözükmüyor.Benide en iyi şekilde temsil edeceğinizden hiç şüphem yok..
                  Her şekilde abi o konuda için rahat olsun bakalım gündemimize 8 Temmuzu alıyoruz belki daha uygn bir tarih olacak bu katılmak isteyip katılamayacak olanlar için hem daha iyi bir zamanlama hemde planlarını yapmak için yeterli vakit tanıyacaktır....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                    çalışma saatlerimden dolayı gelebilecğeimi pek sanmıyorum ama inanın imkanım olsa 1 dakika bile durmam.... Emre fikrin için çok teşekkürler
                    Valla KArdeşim sen işinden ötürü ve düşüncelerinle bu etkinliğe her zaman destek olursun biliyorum,
                    valla gelirsen başımızın üstünde yerin var kardeşim 8 Temmuz olabilir etkinlik...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ersin_58
                      gitmessin olur biter be Ersinim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ersin_58
                        gitmessin olur biter be Ersinim
                        Kardeşim önce bursa, sonra istanbul var, ailecek gitmemiz gerekiyor. Kuzenin düğünü var. İşle ilgili sorunlarım filan var biraz, İzin alamama ihtimalimde var... Gidemezsem, tabiki katılacağım.

Yorum

Emrecim hemen tarihleri ankete dokelim. Onceligi de sehir disindan gelecek dostlarimiza verelim. Biz onlara uyariz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                            Emrecim hemen tarihleri ankete dokelim. Onceligi de sehir disindan gelecek dostlarimiza verelim. Biz onlara uyariz.
                            Tamam abi tarih fikir belirtilsin anketima acarım ben zaten...

Yorum

Utku abim çok doğru söylemiş lakin ileri değil de geri çekme imkanımız varsa çok iyi olur. Ben staja başlayacağım 2 Temmuzda , 2 Ay çalışacağım. 1-2 Gün geri çekebilirsek herkes planlarını ona göre yapabilir belki.. Tabii böyle bir imkan yoksa benim için Plan bozmanızı istemem..
                              Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 18XET01
                                Utku abim çok doğru söylemiş lakin ileri değil de geri çekme imkanımız varsa çok iyi olur. Ben staja başlayacağım 2 Temmuzda , 2 Ay çalışacağım. 1-2 Gün geri çekebilirsek herkes planlarını ona göre yapabilir belki.. Tabii böyle bir imkan yoksa benim için Plan bozmanızı istemem..
                                Valla geri çekme durumu en erken bu hafta sonu olur oda çok yakın süre organize olamayız bile,
                                ama önümüzde ki her pazar ankete açık Anket ekleyecektim ama ekleyemiyorum yönetici girişi ile eklenebilir bu konuda bir anket açılsın lütfen...
                                önümüzde ki hafta sonları olara
                                1 Temmuz
                                8 "
                                15 "
                                22 "
                                29 "
                                tarihleri olabilir...

Yorum

İşleniyor...
                                X