Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anti-Anlık buluşma

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Anti-Anlık buluşma

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
    ya volkan sen plan yapmasında ne anlarsın allahın CAMISI haha
    senin agzina tukurucem erhan bi yakalayim seni bu sefer acimiyacam hic aksam kaburgalarim agridi diyordun bak bu sefer nerelerinde agriyacak camisi gosterecem sana merak etme ..yahu yonetim bu erhana camisin xxxxx xxxxx rutungten gecermi yada caktirmadanmi soyliyeyim hani camisin altina egilip bakinca xxxxxx varya xxxxxx onlari sana erhancim haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

volkancım rtuk devreye gırmıs senı tık tık tık yapmıs haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Videolar bilgisayara yükleniyor biraz uzun sürecek ama keyifli videolar.

Yorum

Tu tu tu masallah diyelim
          Allah Nazarladan sakinsin

Yorum

Volkanımın tuzlu suyu içtiği an videonun sonunda

http://s1181.photobucket.com/albums/x430/dawn19744/?action=view&current=Volkanatuz.mp4

Yorum

Ya Volkan sana birşey demiyoruz laf oluyor birşey diyoruz laf oluyor!!!!Anlamadım gitti ben ne dedim de bana plan yapıyorsun..... Ben seviyorum kardeşimi diyorum kızıyorsun....Bu arada eskişehirde yakalayamayan burda hayatta yaklayamaz ..Spora da başladım yanıma yaklaşamazsın... muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

haha haha haha haha haha haha , bu çekişme ciddiye gitmiyordur umarım :P

ihihi Bomba ya.
                Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Yanlız Volkan sen sürekli Erhana giydir ama Fatih hocam super planlama ile işi bitirmiş......Tabii yaşa hürmet diye birşey var biz de bu konuda haklısın ama şunu da bil seni sevenler senle uğraşıyor muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Arkadaş kurbanı oldum dedilerki Volkan Tuzlu sever tuzu dök olmadı daha fazla dök sonra birde karıştır dediler plan başkasınındı ben sadece tetikçiydim haha haha haha

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                      Yanlız Volkan sen sürekli Erhana giydir ama Fatih hocam super planlama ile işi bitirmiş......Tabii yaşa hürmet diye birşey var biz de bu konuda haklısın ama şunu da bil seni sevenler senle uğraşıyor muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha
                      onada planım var hayatının ilk rakısını içiriçem yakındır, bende sizi seviyorum utkucum

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

İşte beklenen video.Arkadaşlar bu arbedenin nedeni Erhanın resimli mesajı .Resimdeki elde benim elim.Bende arkadaş kurbanıyım Fatih bey gibi.

http://s1181.photobucket.com/albums/x430/dawn19744/?action=view&current=volkanerhan.mp4

Yorum

Erhandan tost anca bu kadar olur
                          hahahahahahaha
                          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                          [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                            ...
                            ....
                            onada planım var hayatının ilk rakısını içiriçem .........
                            Sen anca kendin içersin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

safak abı volkanı cıldırtan reım neydı herkez onu merak eder bence haha

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Yanlız sürekli Volkanım birilerini kovalıyor muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha eskişehirdeki karelerin aynıları yaşanmış..... muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

İşleniyor...
                                X