Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Futbol Zamani İnsigniateam Allstar vs Italy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Futbol Zamani İnsigniateam Allstar vs Italy

11 gol de benden muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha İTALYA'nın son dakika transferiyle kalelerini korumaya çalıştım memnun edebildiysem ne mutlu ama sanırım fazla memnun olamadılar Her şeyi ile yine güzel bir organizasyon oldu takımımıza destek vermek için gelen taraftarlarımıza ve ter döken herkese teşekkürler ... 11 gol yiyerek aldığım madalyamıda kızıma hediye ettim ihihi ihihi
    www.facebook.com/tyfnbzkrt

Yorum

Rakip güçlü ve 16 yıl boyunca yenilmemiş İtalya
      kalede sonradan İtalyan,Buffon TAYFUN
      geri ikili Balzaretti ve Chiellini
      orta saha De rossi ve Pirlo
      Forvet Cassano ve Di natale

16 yıldır beraber içen bu ekip insigniateam önünde dağıldı.
      Takımımız zorlu ve çetin geçen bu mücadelede haha haha haha
      3 puanı attığı 11-12 (tam olarak saymadım) golle,terinin hakkıyla almasını bildi.

Teknik direktör Nurettin maçtan sonra yaptığı açıklamada''Çok çalıştık başaracağımıza emindik ve de başardık''dedi.
      Galibiyet sarhoşu futbolcularımız maçtan sonra plaket ve madalyalarını aldılar. (görüntüleri çeken arkadaşlar lütfen en kısa sürede siteye ekleyin bizde merak içindeyiz).

Yorum

Valla Mustafa Kaptan'a sut yasagi getirmek lazim
        Utku hocam İtalyan Aygirlari biraz kemale ermisler
        Bizimkiler onlari 16 yil oncesine goturduler
        Bursa Feribotundan sevgiler

Yorum

Insigniateam
          Her bir arkadaşımızla farkını ve klasını gösterdi.
          Misafirperverlik gösterdik mı? Gösterdik.
          İtalyan ekibine Futbol tekniği, Takım ruhu becerisi gösterdik mi? Gösterdik!
          Uluslararası bir müsabaka oldu ve galip olan Bizim takım.
          Bundan daha iyi bir sonuç olamaz.
          İtalyan Fatihlerine sonsuz Teşekkürler.
          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tozse
            Rakip güçlü ve 16 yıl boyunca yenilmemiş İtalya
            kalede sonradan İtalyan,Buffon TAYFUN
            geri ikili Balzaretti ve Chiellini
            orta saha De rossi ve Pirlo
            Forvet Cassano ve Di natale

16 yıldır beraber içen bu ekip insigniateam önünde dağıldı.
            Takımımız zorlu ve çetin geçen bu mücadelede haha haha haha
            3 puanı attığı 11-12 (tam olarak saymadım) golle,terinin hakkıyla almasını bildi.

Teknik direktör Nurettin maçtan sonra yaptığı açıklamada''Çok çalıştık başaracağımıza emindik ve de başardık''dedi.
            Galibiyet sarhoşu futbolcularımız maçtan sonra plaket ve madalyalarını aldılar. (görüntüleri çeken arkadaşlar lütfen en kısa sürede siteye ekleyin bizde merak içindeyiz).
            Serhan Bey olaya mizahi olarak son derece iyi yaklaşmışsınız.
            Eve ancak vardım. Yine de görüntüleri ve fotoları paylaşmak için elimden geldiğince elimi çabuk tutmaya çalışacağım. Biraz istirat edeyim ilk iş bu olacak İnşallah.

Yorum

Böyle güzel bir etkinliğe hayat veren Hakancığıma, Organizasyonda mükemmel evsahipligi yapan Mustafa kardeşime, o kadar yolu kalkıp gelen italyan arkadaşlara, bizi yanlız bırakmayan taraftar arkadaşlarımıza ve tabiki bu aksamın galibi tüm takım arkadaşlarıma çok çok teşekkür ederiz. Ama bu akşamın galibi tabiki gene Türkiyemiz ve Türk halkının misafirperverliği oldu. İtalyan arkadaşlar yaşadıkları karşısinda çok memnun olduklarını defalarca dile getirdiler.
              Hakancım inşallah seni mahcup edecek bir şey yapmamışdır.
              Unutulmayacak bir akşam oldu.
              Skor. 11 e. 4

[IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Mahcubiyet ne demek Kamilim
                Bilakis Insigniateamin uyesi oldugum
                İcin bir
                Kez daha onur duydum
                Herkese Bursa'dan selamlar

Yorum

İnsignia team forumdan öte oldu
                  BMW F30 sportline

Yorum

Resimler Geslin mi ? Gelisin bakalım...

Yorum

bu da slideshow
                      http://s672.photobucket.com/albums/v...view=slideshow

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tuna
                        İnsignia team forumdan öte oldu
                        Hepimizin ayrı katkıları var bu durumun oluşması için.
                        Etkin ve organzie olmanın faydalarını hep beraber görüyoruz. O sebple uygulamaya geçmeye gayret göseriyoruz.
                        Birlikten kuvvet doğar ilkesi ile başladık !!!

Yorum

şahsen benim adıma herşey güzeldi , futbolumuz, muhabbetimiz , misafirperverliğimiz , takım ruhumuz... Hakan abime özellikle çok teşekkür ediyorum bize böyle bir tecrübe yaşamamıza vesile olduğu için , takımımızı tekrar tekrar tebrik ediyorum çok hoş bir histi yabancı insanlarla futbol oynamak,acayip keyif aldım...ayrıca galibiyetin verdiği mutlulukta daha bi keyifli.çünkü maçtan önce bütün yükün omuzlarımda olduğunun farkındaydım,takımı kuran yönlendiren ben olduğum için mağlubiyet gibi bir durum olsaydı direk ben zan altında kalıcaktım, ama çok şükür alnımızın akıyla galip geldik görevimi yerine getirmenin mutluluğuyla rahat bir şekilde uyudum

Maçtan önce şehitlerimiz için saygı duruşu yapmamız çok önemli birşeydi , çok neşeli bir ortam olmasına rağmen duygulandırdı beni...taraftarlarımız da muhteşemdi onlara da sonsuz teşekkürler, her golden pozisyondan sonra alkış görmek acayip hava veriyo
                          www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mstfkls
                            şahsen benim adıma herşey güzeldi , futbolumuz, muhabbetimiz , misafirperverliğimiz , takım ruhumuz... Hakan abime özellikle çok teşekkür ediyorum bize böyle bir tecrübe yaşamamıza vesile olduğu için , takımımızı tekrar tekrar tebrik ediyorum çok hoş bir histi yabancı insanlarla futbol oynamak,acayip keyif aldım...ayrıca galibiyetin verdiği mutlulukta daha bi keyifli.çünkü maçtan önce bütün yükün omuzlarımda olduğunun farkındaydım,takımı kuran yönlendiren ben olduğum için mağlubiyet gibi bir durum olsaydı direk ben zan altında kalıcaktım, ama çok şükür alnımızın akıyla galip geldik görevimi yerine getirmenin mutluluğuyla rahat bir şekilde uyudum

Maçtan önce şehitlerimiz için saygı duruşu yapmamız çok önemli birşeydi , çok neşeli bir ortam olmasına rağmen duygulandırdı beni...taraftarlarımız da muhteşemdi onlara da sonsuz teşekkürler, her golden pozisyondan sonra alkış görmek acayip hava veriyo
                            Mustafa InsigniaTeam'de Gurur Kaynağımız sın... Müthiş bir katkı, özveri. Müthiş bir aksiyon gücü.
                            Hem efendi hem mütevazı Allah senden Razı olsun.

Yorum

Bu da nacizane benim hazırladığım InsigniaTeam Maç fragmanı.
                              Keyifle izlemenizi dilerim.
                              ! InsigniaTeam

Yorum

Hepinizi canı gönülden "TEBRİK EDİYORUM" clapclap clapclap clapclap
                                (İtalyan ekibinin yenilmezlikleri göz önünde bulundurulacak olursa, bu skordan sonra bir daha maç yapmaya gelmezler, fena şekilde karizma yerle bir olmuş ihihi ihihi)

Ayrıca, Nurettin bey, hazırlamış olduğunuz "InsigniaTeam Maç fragmanı" da çok güzel olmuş

Yorum

İşleniyor...
                                X