Duyuru

Collapse
No announcement yet.

LASER TAG (ANKARA)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• LASER TAG (ANKARA)

Arkadaşlar Merhaba,

Kendi özel ve iş arkadaşlarımızla sık sık güzel bi faaliyet olan LASER TAG'ı aralıklarla KentPark ve Panora AVM'lerde oynamaktayız, bu heyecana siz değerli InsigniaTeam üyelerinde katmak isterim. Bu özel bir organizayson değildir, kendi aramızda oynanan bu oyuna InsigniaTeam'den katılmak isteyenler olabileceğini düşünüp sizlerle paylaşmak istedim. PaintBall'la çok yakın bir oyun olmakla beraber, boya yada benzeri maddeler fırlatmadığından etrafı kirletmez, koruyucu kıyafet gerektirmez.

laser tag oyunu hakkında genel bilgiyi aşağıdaki linklerden bulabilirsiniz:

- http://www.lasertagturkiye.com/
    - http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=laser+tag

Katılmak isteyen arkadaşlar olursa buraya ekleyebilirler isimlerini, belki bir kaç takım bile çıkarabiliriz, Oyun 2 takımdan oluşup, her takım için minimum 5 oyuncu gerekir.

Burdan gelecek katılıma göre hem takım, hem zaman ayarlaması yapılacaktır.

Katılımıcı Listesi :
    1. Shark
    2. LeonLior
    3. drzb
    4. trabzon61
    5. nuriozen
    6. avburak
    7. CRR
    8. medren
    9. Onat89
    10. cagri(+-)
    11.35OFT23(+-)

Macera Adası Fotolar :

ORCA : OPC Line + FlexRide + DVD800 NAV + SunRoof + Spor Ort Deri Koltuklar +Infinity Sound System+19"Jant+SprintBooster+Cosmo 1.6 180 Hp

Ynt: LASER TAG (ANKARA)

Evet arkadaşlar, Hassan abininde belirttiği gibi oyunu sık sık oynamaktayız. Bu oyun gerçekten çok eğlenceli ve heyecanlı bir oyun urock. 15 dk lık kısa bir süre içerisinde hem fiziksel bir aktivite, hemde eğlenmek için ideal 15 dk kısa gibi düşünebilirsiniz ama inanın bu süre ter atmak ve eğlenmek adına oldukça yeterli bir süre.(Oyunu oynadıktan sonra farkedeceksiniz). Haydi arkadaşlar kendine güvenen savaşcıları görelim hiho hiho oleyy
    2003 VECTRA GTS 2.2 DÜZ VİTES

Yorum

kentparkta oynuyoruz bizde arkadaşlarla 8 kişi giriyoruz hep ama 30 dk lık çıkınca direk kapıda sağlık hizmeti alıyoruz

Yorum

kapalı mekanda olacak değilmi, linkte paintball gibi açık alan görünce şaşırdım
        buna özel organizasyon düzenlenirse muhtemelen gelemem ama benim Ankara'da olduğum bir gün olursa seve seve katılırım
        InsigniaTEAM

Yorum

güzel bir oyun mantık olarak finallerden sonra konya2dan ankaraya geleyim de beni de aranıza alırsınız artık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onat89
            kentparkta oynuyoruz bizde arkadaşlarla 8 kişi giriyoruz hep ama 30 dk lık çıkınca direk kapıda sağlık hizmeti alıyoruz
            Ewt kentpark küçük alan 8 kişi tam ayarı, ama panora büyük baya minimum 5, 7 ye kadar çıkabilir oyuncu sayısı takım başına

ORCA : OPC Line + FlexRide + DVD800 NAV + SunRoof + Spor Ort Deri Koltuklar +Infinity Sound System+19"Jant+SprintBooster+Cosmo 1.6 180 Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
              kapalı mekanda olacak değilmi, linkte paintball gibi açık alan görünce şaşırdım
              buna özel organizasyon düzenlenirse muhtemelen gelemem ama benim Ankara'da olduğum bir gün olursa seve seve katılırım
              Denk gelir inş. çok zewkli bir oyun, kan, ter, gözyaşı hepsi war bu oyunda Eye Off the Tiggerrrr...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                güzel bir oyun mantık olarak finallerden sonra konya2dan ankaraya geleyim de beni de aranıza alırsınız artık
                Sen gel kardeş yerin hazır bu arada yeni jantlara bayıldımmmm 21 inch mi ne?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Shark
                  Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                  Sen gel kardeş yerin hazır bu arada yeni jantlara bayıldımmmm 21 inch mi ne?
                  teşekkür ederim abi abi elimden geldiğince büyüttüm

Yorum

hassanımm zamanı uyarsa kesin bende katılırım... obaa clapclap
                    180 COSMO ,BEYAZ.. 245/45/19 SPOR JANT VE DUNLOP SPORTMAXX 98 Y LASTİKLER.. OPC SPOİLER..   EIBACH PRO KİT YAY SİSTEMİ (3 CM ) ,SİYAH RENKLİ CAMLAR..K&N AÇIK HAVA FİLTRESİ VE İNTAKE KİT

www.zaferboyraz.com

Yorum

Doktorum en basa yazmistim seni

Yorum

Eeeee beyler guzel dusunce....Uygun olursa ben de varim....Avukat Buragi da var sayin...nuri de bir haftasonu burda olur...Etti mi size bizden 3 kisi... muhaha muhaha

Yorum

Ankarada bulunduğumda mutlaka katılmak isterim

Kalp kalbe kaşıdır derler abim aynı anda yazdık

Yorum

Burakkkkk yaktım seni haha

Yorum

Hahahahahaha Buragi bulursan yakarsin...Burak simdi spordan geldigimiz icin mefta...Bu mesaji en erken yarin aksama gorur muhaha muhaha muhaha muhaha laset tagde de ayni takima koyacagim sizi... muhaha

Yorum

İşleniyor...
                              X