Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eskişehir Buluşması - Fotoğraflar & Videolar

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Eskişehir Buluşması - Fotoğraflar & Videolar

Orjinal yazı sahibi: izzetmemis
    sabahtan beri bekliyorum resimlerde 2 konuda dağılda bunları tek başlık altında toplayyamazmıyız???
    bu konu başlığı zaten onun için
    InsigniaTEAM

Yorum

şimdilik 1 video, devamı zamanla gelecek

http://www.facebook.com/photo.php?v=10150893261234711
      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
        Ufuk kardeşim yaptığın rehberlik,bizi gezdireceksin diye geç saatlere kadar vakit ayırıp gerçek bir dost olduğunu bize gösterdiğin için ve bizi gece için anlayışla karşılayan eşin hanımefendiyede (ismini bilmiyorum kusura bakma) çok teşekkür ederim...

Murat"ım lafı bile olmaz be kardeş keşke zaman olsaydıda daha fazla beraber olsaydık muhabbetleseydik sizlerle muhabbete doyamadım koskoca gece sanki 30 dk gibi geldi gecti ....
        En kısa zamanda tekrarlamak dilegiyle Eşim tarafında rahatım o konuda yanında yanında iki tane aslan parcası oldumu beni unutuyor zaten ismi Eda plakamızdan belli degilmi UE 605
        2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
        2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can
          Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
          Ufuk kardeşim yaptığın rehberlik,bizi gezdireceksin diye geç saatlere kadar vakit ayırıp gerçek bir dost olduğunu bize gösterdiğin için ve bizi gece için anlayışla karşılayan eşin hanımefendiyede (ismini bilmiyorum kusura bakma) çok teşekkür ederim...

Murat"ım lafı bile olmaz be kardeş keşke zaman olsaydıda daha fazla beraber olsaydık muhabbetleseydik sizlerle muhabbete doyamadım koskoca gece sanki 30 dk gibi geldi gecti ....
          En kısa zamanda tekrarlamak dilegiyle Eşim tarafında rahatım o konuda yanında yanında iki tane aslan parcası oldumu beni unutuyor zaten ismi Eda plakamızdan belli degilmi UE 605
          Mütevazi davranmana gerek yok kardeşim..Eda kardeşime hürmetler. Yeğenleriminde gözlerinden operim. Bende yakın zamanda misafir etmek isterim...

Yorum

Birazdan Mustafa daki fotolar gelecek

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Birinci Video Düşmüş

http://www.youtube.com/watch?v=u2X9Srolqzs#ws

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                Birinci Video Düşmüş
                vay vay vay konvoya bak beeee clapclap clapclap clapclap

2:54'de kangoo gaza gelmiş garibim az kalsın sapagı kaçırıyomuş haha haha

Yorum

konvoyda ki sıkıntı hep öndeki araçların çekimi olmuş .. öndeki araçlar ilerlese arka tarafta çekilirdi bir dahakine böyle olsun derim
                  2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                  [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                    konvoyda ki sıkıntı hep öndeki araçların çekimi olmuş .. öndeki araçlar ilerlese arka tarafta çekilirdi bir dahakine böyle olsun derim
                    Abi elimden geldiğince yer değiştirmelerini söyledim ancak pek büyük çaplı bir değişim olmadı. 11 Küsür video birazdan sizlerle

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                      Orjinal yazı sahibi: izzetmemis
                      sabahtan beri bekliyorum resimlerde 2 konuda dağılda bunları tek başlık altında toplayyamazmıyız???
                      bu konu başlığı zaten onun için
                      ok
                      2010 BMW 320d Lci

KUL BELÂ GÖRMEZ HAK YAZMADIKÇA , HAK BELÂ YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...

Yorum

süper konvoy olmuş katılan arkadaşlara tebrik ediyorum güzel bir buluşma harikasın insigniateam
                        Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

bunlarda benden
                          isteyenler için toplu download linki yakında (ayrıca sizlerden de fotoların orjinallerini bekliyoruz )

InsigniaTEAM

Yorum

Sufyan Hocam haklısın..çBu çekimler sırasında bilerek köşede kaldım yer değiştirlsin diye ama arka öne doğru gelemedi....yani elden bu kadar geldi....

Yorum

Videolar yüklenene kadar konvoy sırasında, hazımsız şoförün yaptığı kazayı ve konvoyu karıştırdığı anı sizlere paylaşıyorum. Bu fotoğraflar başka hiç bir yerde yok! hiho

Daha büyük bir sıkıntı olmadan atlattık çok şükür.

Yorum

Vallahi Kaan dediğin kadar varmış...az daha biz de nasibimizi alıyormuşuz..... maad

Yorum

İşleniyor...
                                X