Duyuru

Collapse
No announcement yet.

9 HAZİRAN ÇOCUKLARIN GÜNÜ

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 9 HAZİRAN ÇOCUKLARIN GÜNÜ

Şafak çok teşekkürler,çalışıp kazandıgımız sürece bu etkinliklere devam edelim lütfen,Allah'im bir gün bize hesap sormadan... Sarı tişörtlu kızı hatırlayarak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OPC 5000
      Şafak çok teşekkürler,çalışıp kazandıgımız sürece bu etkinliklere devam edelim lütfen,Allah'im bir gün bize hesap sormadan... Sarı tişörtü kızı hatırlatarak...
      Hayattan ders almak ve halimize sukretmek gerekiyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bu güzel işe vesile olan başta fikir babası Şafak Bey olmak üzere, tüm dostlara teşekkürler. 8-10 gündür özel sebepler nedeniyle forumu takip edemedim ve konuyu takip edip katılım yapamadım. Gerçi arkadaşlarımız anında kontenjanı ve kotayı doldurmuşlar Allah hepsinin hayırlarını kabul etsin.
        Organizasyonda emeği geçen tüm dostlara teşekkürler.
        Diğer organizasyonlarda bende katkıda bulunmayı istiyorum. Lütfen benide listeye yazınız. 2 çocuğumuzuda ben giydirmek isterim.
        2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Hepimizin icinde olani sadece hayata gecirmemize yardimci oldum.beni yanliz birakmadiginiz icin hepinize tesekkur ederim. Bundan sonra sadece. Birseyler alarak degil. Cocuklarla gezi tiyatro, piknik gibi sosyal aktivitelerlede etkili bir forum olacagiz insallah. Oraya gittigimizde hepimiz ne yapicagimizi sasirdik,elimizi kolumuzu nereye koyacagimizi bilemedik. Zor bir durumdu . Yanlizlar ama kendi dunyalarinda mutlular. Bunu gormek icimi rahatlatti. Hepinize tekrar tekrar tesekkur ederim. Biz buyuk, buyuk oldugu kadarda duyarli ve dusunceli bir AILEYIZ.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
            Bu güzel işe vesile olan başta fikir babası Şafak Bey olmak üzere, tüm dostlara teşekkürler. 8-10 gündür özel sebepler nedeniyle forumu takip edemedim ve konuyu takip edip katılım yapamadım. Gerçi arkadaşlarımız anında kontenjanı ve kotayı doldurmuşlar Allah hepsinin hayırlarını kabul etsin.
            Organizasyonda emeği geçen tüm dostlara teşekkürler.
            Diğer organizasyonlarda bende katkıda bulunmayı istiyorum. Lütfen benide listeye yazınız. 2 çocuğumuzuda ben giydirmek isterim.
            evet mehmet bey oncelikle tesekkur ederim. Bir dahakine diger arkadaslarimizi on siralara yaziyoruz .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
              Hepimizin icinde olani sadece hayata gecirmemize yardimci oldum.beni yanliz birakmadiginiz icin hepinize tesekkur ederim. Bundan sonra sadece. Birseyler alarak degil. Cocuklarla gezi tiyatro, piknik gibi sosyal aktivitelerlede etkili bir forum olacagiz insallah. Oraya gittigimizde hepimiz ne yapicagimizi sasirdik,elimizi kolumuzu nereye koyacagimizi bilemedik. Zor bir durumdu . Yanlizlar ama kendi dunyalarinda mutlular. Bunu gormek icimi rahatlatti. Hepinize tekrar tekrar tesekkur ederim. Biz buyuk, buyuk oldugu kadarda duyarli ve dusunceli bir AILEYIZ.
              clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
              X