Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Haftalık Buluşmalara Anlam Katalım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Haftalık Buluşmalara Anlam Katalım

Arkadaşlar her hafta biryerlerde buluşup yeme içme spor yapıyorsunuz.Bende fırsat buldukca buna katılmaya çalışıyorum.Ama buluşma amacını biraz değiştirip sosyal konularda aktif rol almak isteyenler olur mu acaba?.Mesela oyuncaklar alıp çocuk esirgeme kurumunun her ay bir şubesine ziyaret edip manevi yönlerimizide geliştirsek.Ya da darülacize'ye elimizde tatlılarla gidip ilgimizi şevkatimizi birgün kendimizin de o hale geleceğini düşünerek yaşlılarımıza yöneltsek.Rolling ve kopmalarda daha az benzin harcayıp oralardan biriktirdiklerimizi bu konuya kaydırmak isteyenlerle konuşup bu konuda ilerleme kaydedelim.
    Ben organizasyon konusunda ilgilenen kişilerle omuz omuza çalışmayı kabul ediyorum ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Ynt: Haftalık Buluşmalara Anlam Katalım

Güzel bir teklif. Büyük toplantılarda dile getirmiştik. Aksiyon alamadık. Uygulama açısından Net ve detaylı belli yasal bir orgsnizasyon olmalı.
    Ben elimden gelen desteği verebilirim.
    Bu arada Geçen sene aksiyonda bulunmuştuk.
    Tek bir notum var iyilikte bulunacağım kişilerin ilk etapta gerçek kişiler olması kurum veya bir grup aracı olmasın.
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

safak abı cook guzel organızasyon bende elımden gelenı yapmaya varım bızım offroad kuluplerı engellı coocular ıcın bı organısayon yapmıstı gayet basarılı ve colcukların hepsı mutluydu beız neden yapmayalım

HADİ İNSİGNİA TEAM

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Bu fikir çok iyi gözüyor."oyuncaklar alıp çocuk esirgeme kurumunun her ay bir şubesine ziyaret edip manevi yönlerimizide geliştirsek"

Yorum

Tek kişiye ya da kuruma yardımcı olmak değil benim demek istediğim.Sadece ziyaret gönül alma.Ticari bir getiri ya da götürü söz konusu olmamalı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
            Bu fikir çok iyi gözüyor."oyuncaklar alıp çocuk esirgeme kurumunun her ay bir şubesine ziyaret edip manevi yönlerimizide geliştirsek"
            Evet bunu demek istedim

Yorum

Tamamdır Şafak bey yapmam gereken bir operasyon varsa iletmen yeterli.

Yorum

şafak kardeşim çok güzel düşünmüşsün bende elimden geldiğince çalışmalara destek veririmsevgilerimle.
                06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

Arkadaşlar İstanbul içinde 11 adet kimsesiz çocukların bulunduğu çocuk yuvası var . http://www.aile.gov.tr/tr/kurulus/s/34 . İlk Olarak Kasımpaşadakini önerdiler.Arayıp okulu bilgilendirip bize saat ve tarıh vermesini istiyeceğim.Tercih edilen saat ve günü önce aramızda kararlaştıralım .Ya da haftaiçi buluşma günü olan perşembe iş çıkışı 7-8 gibi yapalım .Okulu ona göre yönlendirelim.Bir iki gün burda beyin fırtınası yapalım .Bende ona göre ararım.İlginizi bekliyorum.

Yorum

Benden de tam destek Şafak Bey , ayrıca düşüncenizden dolayı da tebrik ederim.
                    1.4 140 hp

Yorum

Şafak abi düşüncenden dolayı tebrik ederim. Bende aynı düşünüyorum her türlü paylaşıma imkanım yettiğnce hazırım...

Yorum

Şafak abi öncelikle bu güzel düşüncen için ve bize sürekli unutup geçiştirdiğimiz bir konuyu hatırlattığın için teşekkür ederim, ne karar verilirse bende en ön sıradan katılım göstermeye hazırım..
                        www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Şafak Bey duyarlılığınız için tebrikler..

benden de her zaman tam destek karar ne olursa olsun her daim katılım göstermeye hazırım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
                            Tek kişiye ya da kuruma yardımcı olmak değil benim demek istediğim.Sadece ziyaret gönül alma.Ticari bir getiri ya da götürü söz konusu olmamalı.
                            +1
                            [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Bu konuda öğrencilik yıllarımda bende organizasyonlarda bulunmuştum. İstanbul Teknik Üniversitesi, SKM (Sosyal Kültürel Merkez) bünyesinde
                              İstanbul genelinde ki hastanelerde yatan çocuk hastalara yönelik bir kampanyaydı. Ünlü isimlerinde destek olduğu "GÜLÜMSETELİM" adında bir kampanyaydı bu. Konuyla ilgili yardımcı olmak ve ayrıntılı bilgi almak için GÜLÜMSETELİM ekibinde ki arkadaşlarımla iletişime geçebilirim.

http://www.elele.itu.edu.tr/

Buda organizasyonun linki, buradan da fikir edinebilirsiniz.

Not: Bazı fotoğraflarda gördüğünüz sincap karakterinin içini ben doldurmuştum
                              *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

İşleniyor...
                              X