Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara grubu Mehmet hocami ugurlamaya

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankara grubu Mehmet hocami ugurlamaya

Ankara grubundaki dostlar..... Merzifondan Mehmet hocam ve saygideger esleri ve sevgili cocuklari sehrimizi ziyarete gelmisler ve bu aksam itibariyla merzifona yola cikacaklar. Biz de guzel bir ugurlama yapmak ve onlari yola kainlarini doyurarak gondermek icin ani bir bulusma planladik. Bu sebepler saat 17:00 civarinda bir onceki bulusmadaki adresimiz olan Ustunel koftecisinde bulusacagiz.herkes davetlidir. Saygilar sevgiler
    not : gelecek dostlar lutfen siteye not dussun....

Ynt: Ankara grubu Mehmet hocami ugurlamaya

1- trabzon61
    2- ihtiyar delikanli
    3- ted 79
    4- Avburak
    5-mehmet ve degerli esleri ve cocuklari

Yorum

Buluşma yerimiz Opisin onu saat 16:45

Yorum

Başta Mehmet kardeşime ve eşi Esra hanım, ufaklıklar Kaan ve Melis'e (bıcırık) ile Utku kardeşim (trabzon61), Burak (Av.Burak) ve de kısa da olsa aramıza katılıp ayrılan Hakan Alp (Ted79) çok teşekkür ederim.

Çok güzel spontane bir buluşma oldu. Mehmet kardeşime Hayırlı Yolculuklar diliyorum.

Çağrı kardeşimin yine bize sitemi olacak ama işte fotoğraf (bir daha ki sefere sana paket yapıp göndereceğiz) ihihi

Yorum

Mehmet abi yolun açık olsun. Ankara grubunuda tebrik ederim ince bir davranış. clapclap clapclap clapclap

Yorum

Mehmet hocama daha kalabalik bir bulusma ile veda etmek isterdik ancak son anda ancak bu kadarini yapabildik. Umarim bir nebze de olsa mutlu etmisizdir. Bizimle birlikte olan Mehmet hocama ve ailesine ,Cemil abime ve Hakan abime ve her dakika benimle olan cok sevgili kardesim Buraga sonsuz tesekkurler ediyorum.. yine guzel ve hos bir sohbet oldu... Bu birlikteligin bozulmamasi dileklerimle. Sevgilerimle

Yorum

Ailece gerçekeleştirdiğimiz bir günlük kısa Ankara ziyaretimiz 1 saat önce eve girmemiz ile son buldu.

Ziyaretin son kısmında Ankaralı dostlarla spontane bir organizasyonda keyifli ve güzel bir buluşma gerçekeleştirdilk.

Takma ismi ihtiyar delikanlı, yüreği ve kendi genç Cemil abimize, yemeğe bile katılamadan, kısa bir süreliğine de olsa bizleri görmek için onca yolu katetme inceliği ile Hakan abiye, bu buluşmada tanışmış olsakda, hoş sohbeti ile Burak Bey kardeşime , organizaston ile alakalı tüm detayları planlayan ve uygulayan Utku Bey kardeşime ailem ve kendim adına teşekkür ederim.

Yine tadı damağımızda kaldı diyorum başka bir şey demiyorum.
              Eskişehir buluşmasına gelemeyeceğimizden dolayı çok üzülüyoruz.

İnsigniateam Ankara ekibinin bazılarının eksozu olmasada, ekip taş gibi sağlam.

Bu arada Cemil abimiz önemsiz gibi görünen, ancak önemli bir badire atlatmış. Tekrar geçmiş olsun diyorum.
              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Ne demek her zaman bekleriz...hatta daha uzun sureligine bekleriz ...

Yorum

Burak, bizde seni tanımaktan mutlu olduk, sohbetinden keyf aldık.
                  Her ne kadar eksoztun olmasada arabanın maşallahı var. İnşallah kazasız, belasız, ağzının tadıyla sevdiklerinle binersin .
                  Sen Utku'ya takıl ekzost işini halleder

Orjinal yazı sahibi: AvBurak
                  Bende mehmet abi ve değerli ailesiyle tanışmaktan büyük mutluluk duydum muhabetten de acayip keyif aldım... tekrar katılan herkese abilerime teşekkür ederim... Biz gercekten güzel bir aileyiz...

Yorum

Utku,
                    Seni tanıdığımdan beri Ankara dendiğinde aklıma gelen dostlardan birisin. Buluşmanın kalabalığından ziyade, süresi 1 saniye bile sürse, amacı ve sonucu önemli. Biz ailece çok mutlu olduk, çok keyf aldık. Melis dahil Umarım bizlerde sizi buralarda ağırlarız

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                    Mehmet hocama daha kalabalik bir bulusma ile veda etmek isterdik ancak son anda ancak bu kadarini yapabildik. Umarim bir nebze de olsa mutlu etmisizdir.

Yorum

Bak alıştırırsanız hiç gitmeyiz ona göre

Yorum

Mehmet hocam seni tanidigim gunden beri ne kadar iyi bir dost edindigimin farkindayim. Hep de bu sekilde de anacagim. Melis dahil tum ailenle de tanistigim icin cok mutluyum. Ankaraya geldiginde de her zaman basimin ustunde yerin var. umarim biz de birgun Merzifon tarafina geliriz.... Dostlugumuzun daim olmasi dileklerimle. Saygilar sevgiler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                          Bak alıştırırsanız hiç gitmeyiz ona göre

Biz de o niyetteyiz zaten muhaha

Yorum

Sen o arabayı bana ver bir de 10000 civarında bir bütçe ayır...Bak bakalım nerler oluyor o arabada ....tadından yenmez vallahi muhaha muhaha muhaha muhaha
                            200 bg civarında dizel bir motor ...Özel bir body kit... Güzel bir flyaudio ses ve görüntü sistemi ....Of diyorum başka birşey demiyorum...

Yorum

Abi aracı bana verirsen detaylı ( fırça ile ) her yerini temizlerim itina ile

Yorum

İşleniyor...
                              X