Duyuru

Collapse
No announcement yet.

21-22 Nisan etkinlik yapmak isteyenler Özellikle BURSA grubu ... Hadi BURSA !!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 21-22 Nisan etkinlik yapmak isteyenler Özellikle BURSA grubu ... Hadi BURSA !!

Video Bu Gece Gelmeyecek Anlaşılan, Ben Uyudum. Keyifli Dakikalara Dahil Olmak Çok İyi Geldi. Sinir, Stress Bi Şey Kalmadı. İyi Geceler Herkese.

Yorum

• Ynt: 21-22 Nisan etkinlik yapmak isteyenler Özellikle BURSA grubu ... Hadi BURSA !!

İyi geceleeeeeeeeeer ...
      [center]
      2009-Opel İnsignia-2.0 CDTİ-Cosmo-Sunroof+Navigasyon+Flexride+19"Jant+Deri Koltuk+DVD800+Adaptif Xenon far+Teknik Gri=Monster Opel İnsignia

Yorum

Gunaydinlarrrr
        Benim ufak canavar Kayra sagolsun
        Bizi asker ettigi icin dun gece tepki veremedim.

Sabaha bir baktim makas trafigi forumda da tam gaz gitmis

Oncelikle cok guzel bir gece oldu ve tum arkadaslara tesekkur ederim.
        Kaan Kardesimiz ve babasi Gurhan Bey ile tanismak gecenin en buyuk artisiydi.
        Kaancim yasin onemi yok yeter ki sorumluluklarimizi yerine getirelim,
        SBS de iyi sonuclarini bir sonraki bulusmada kutlayacagiz insallah
        Unutma 160 CDTi ile o kadar geride kalmak sana yakismaz

Su bir gercek yollarimizin (Bursali olduk ) guzelligi yuzunden ortalama hiz konusunda en hizli grup olduk sanirim. Bu da adrenalini oldukca yukari cekti ve evet acayip eglenceli idi.
        Ben hic istemesemde uygun olmayan kosullarda bir video cektim.
        Bir daha ki sefere sabitleyerek hem guvenli hem de daha kaliteli bir cekim hedefliyorum.
        Halen indirmeye calisiyor bir problem olmazsa az sonra burada.
        Telefonda yer kalmadigi icin kisaltamadim son 2 dakikasinda kapisma aninda Huseyin abiye konsantre olmaktan cekimi unutmusum
        Bu arada Huseyin abinin kesik kulakli canavarinda birsey var ama kesfedemedim.
        Amfilerin altinda NOS olabilir
        Cip kesin var zaten
        Hatta twin turbo bile olabilir
        Saka bir yana 17" jant farki olabilir diye dusunuyorum ben gecemedim bir turlu

Bir lafimda Yigit'in yavas 1.4 ne kesinlikle takdirlik bir arac
        Yakit tuketim farki bekledigimden fazla cikti lakin biz onden biraz fazla kaptirdik 3 defa 120 inmek zorunda kaldik etkisi olabilir (bir sonraki sefer ben onu takip edecegim bir de oyle deneriz)
        Performans farki bekledigimden az , dolayisi ile 1.4 mu 1.6 mi sorusuna cevabim (% 60 1.6 , % 40 1.4)

Kadirim ile birebir ayni gibiyiz benim deponun yarisi dolu idi ve cekis sistemi kapali olmasi biraz fark yaratti sanirim

Kaan ve Babasina biraz daha oryantasyon yapacagiz
        Kaan soz verdi potansiyelinin hePsini her konuda kullanmaya
        Forumun en dolu araclarindan birisine sahipler masallah.

Bursa atesi buyumeye devam edecek her bulusmada bir kisi daha olsun bizim olsun

Yorum

Oncelike butun Bursadaki dostlari tebrik ediyorum. İlk ates yanmis artik gerisi gelir. Umarim bundan sonraki bulusmalarda tek tek tanisip kaynasma imkani buluruz. Bundan sonraki organizasyonlarda sayinizin kesinlikle daha da artacagina eminim. Zaten boyle bulusmalarin atesi vok cabuk buyuyor ve genisliyor.herkese tek tek selamlarimi ve saygilarimi sunuyorum....İyi bulusmalar dliyorum.
          Haaa bu arada guzel vidolarinizi da bekliyoruz obaa oleyy urock clapclap clapclap clapclap clapclap

Yorum

Yakmışsınız gene ortalığı Hakancım
            [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Ben Hüseyin abinin arabadan şüpheliyim. Arabadaki müzik tesisatları arabanın yere daha çok oturmasını sağlıyor sanırım Bu arada videoyu göremedim
              İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                Yakmışsınız gene ortalığı Hakancım
                Yakmak ne demek Kamilim, sende olmalıydın dün akşam
                İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Video icin bilgisayar sart oldu
                  Maalesef aksamustu cikacak firindan

Utku Hocam aynen dedigin gibi bu ates sonmez artik cok tesekkurler
                  Fatih Hocam Bursa ekibi hic fena degil
                  Kamilim yaktik ortami Kadirim gokte simsek gibi caktirdi videoda goreceksin

Yok yok Huseyin abinin amfilerinin icinde kesin birsey var

Yorum

Abartmışsınz, Benim Yaptığım Turbo Yazısının Altındaki Logonun Hakkını Vermek Oldu Aracın Yere Yakın Olması Alttan Geçen Havanın Sürtünme Direncini Azaltır Ama Vakumlama Etkisi de Yaratıp, Dün Dediğim Gibi Bu Sefer de Lastiklerdeki Yol Sürtünmesini Artırır. Yol Tutuş İçin Virajlı Yollarda Faydası Olabilir Ama Düzlüklerde Ne Getirir Bilemem. (Vay Canına F1 Mühendisi Gibi Konuştum) Ama Ben Esas Hakandan Şüpheleniyorum; İkinci Sektördeki Ayna Kapatmamı Gerektiricek Deparından Dolayı. Dönüşte Rolling Yaptık ve Kafa Kafayaydık. Zaten İlk Sektörde Rampa Aşağı Giderken Max 244 ü Gördüm, Hepsi Bu.
                    En Fazla Ortalama da Bende Çıktı 17,3 Ama Mudanya Ayrımı-Otobana Çıkış Arası Trafiğe Takıldım ve Size Yetişecem Diye Kopardım. Ondan Olabilir.
                    Video yu Bekliyoruz

Yorum

Birde donus yolundada kaan videoya cekiyodu galba onuda bekliyoruz şu stoplarin goz kirpisini bi gorelim
                      2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Hakan abi senle rolling yaparken ...
                        Sport : Açık
                        Manuel Viteste
                        Çekiş kontrol kapalı
                        Ve bütün camlar ve sunroof kapalıydı ve bunların bayaa bi katkısı oldu

Eğer uzun yol olsaydı manuel vitesin çok katkısı varmış birdahakine otomatikle rolling yapmayız zaten

[center]
                        2009-Opel İnsignia-2.0 CDTİ-Cosmo-Sunroof+Navigasyon+Flexride+19"Jant+Deri Koltuk+DVD800+Adaptif Xenon far+Teknik Gri=Monster Opel İnsignia

Yorum

Evet bende videoya çektim ama kalitesi iyi değil yine bi bilgisayarda kalitesini arttırmaya çalışıcam ...
                          [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                            Oncelike butun Bursadaki dostlari tebrik ediyorum. İlk ates yanmis artik gerisi gelir. Umarim bundan sonraki bulusmalarda tek tek tanisip kaynasma imkani buluruz. Bundan sonraki organizasyonlarda sayinizin kesinlikle daha da artacagina eminim. Zaten boyle bulusmalarin atesi vok cabuk buyuyor ve genisliyor.herkese tek tek selamlarimi ve saygilarimi sunuyorum....İyi bulusmalar dliyorum.
                            Haaa bu arada guzel vidolarinizi da bekliyoruz obaa oleyy urock clapclap clapclap clapclap clapclap
                            Abi iyi dileklerin icin tesekkur ederiz sizleride guzel bursamiza bekleriz
                            2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ygtylmz
                              Birde donus yolundada kaan videoya cekiyodu galba onuda bekliyoruz şu stoplarin goz kirpisini bi gorelim
                              Yiğit abi bende videoya çetim ama hiç kaliteli olmamış çok oynatmışım ... Ben çekerken hiç aklıma gelmemişti buraya koycağımız onun için özenli çekmedim birdahakine kamerayı getiricem ...
                              [center]

Yorum

heyecan verici keyifli bir buluşma olmuş tebrikler obaa clapclap

ama çekilen resimler çok az olmuş bir de videoları görsek artık ) benim gibi merakla bekleyen birçok üye vardır eminim..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

İşleniyor...
                                X