Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BURSA GRUBU NE OLDU ???

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• BURSA GRUBU NE OLDU ???

Arkadaşlar Bursa'da çok sayıda İnsignia görmeme ve bunların da sileceklerine yığınla sticker sıkıştırmama rağmen bir sonuç alamamak beni düşündürüyor... Bursa grubu dediğimiz Hakan'la birlikte buluşmalarımızın dışına çıkmıyor. ( İyi ki varsın Hakan...) Grubumuzu genişletmek için sizin değişik fikirleriniz var mıdır? Paylaşırsanız sevinirim...
    İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Ynt: BURSA GRUBU NE OLDU ???

Kadircim sen Bursa buluşmasında zaten gerekeni yaptın ...takma kafana... Sitede Bursa buluşmasında gelecek diyiPte gelmeyen arkadaslar düşünsün ....sallamak kolay .. Ev sahipliği yapamak zor..(funkair Hakan kardesim lafım sana degil sen yurt disindaydin is icabı ..)

Yorum

Eninde sonunda Bursa'da guzel bir grup olusturacagiz Kadirim
      Ben o patent house onundeki iki canavara da kafayi taktim
      Kagan Bey arabasinin fotolarini paylasmis onunla da tanisiriz insallah
      En kotu ihtimali dusunmek istemiyorum

Coskun kardesim telefonda denk gelemedik bir turlu
      Bugun konusalim gayri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
        Kadircim sen Bursa buluşmasında zaten gerekeni yaptın ...takma kafana... Sitede Bursa buluşmasında gelecek diyiPte gelmeyen arkadaslar düşünsün ....sallamak kolay .. Ev sahipliği yapamak zor..(funkair Hakan kardesim lafım sana degil sen yurt disindaydin is icabı ..)
        Sağol teşekkürler...
        İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
          Eninde sonunda Bursa'da guzel bir grup olusturacagiz Kadirim
          Ben o patent house onundeki iki canavara da kafayi taktim
          Kagan Bey arabasinin fotolarini paylasmis onunla da tanisiriz insallah
          En kotu ihtimali dusunmek istemiyorum

Coskun kardesim telefonda denk gelemedik bir turlu
          Bugun konusalim gayri
          Sen müsait yine buluşuruz bu defa gezip bütün gördüğümüz arabalara bırakalım stickerleri bakalım ne olacak... Ben bazılarına 2 tane falan bırakmış olabilirim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
            Arkadaşlar Bursa'da çok sayıda İnsignia görmeme ve bunların da sileceklerine yığınla sticker sıkıştırmama rağmen bir sonuç alamamak beni düşündürüyor... Bursa grubu dediğimiz Hakan'la birlikte buluşmalarımızın dışına çıkmıyor. ( İyi ki varsın Hakan...) Grubumuzu genişletmek için sizin değişik fikirleriniz var mıdır? Paylaşırsanız sevinirim...
            Kadircim sana çok kolay gelsin diyeyim başka bir şey demiyeyim. Bursa grubunda da her zaman biz varız unutmayın, sizi hiç bir zaman yalnız bırakmadık bundan sonrada bırakmayız. Çoşkun kardeşimin dediklerinede sonuna kadar katılıyorum ve aslında söylenecek çok şeyde varda gerek duymuyorum. Sizleri seviyoruz ZEK74US ve Funkyair iyiki varsınız. clapclap clapclap clapclap
            [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
              Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
              Kadircim sana çok kolay gelsin diyeyim başka bir şey demiyeyim. Bursa grubunda da her zaman biz varız unutmayın, sizi hiç bir zaman yalnız bırakmadık bundan sonrada bırakmayız. Çoşkun kardeşimin dediklerinede sonuna kadar katılıyorum ve aslında söylenecek çok şeyde varda gerek duymuyorum. Sizleri seviyoruz ZEK74US ve Funkyair iyiki varsınız. clapclap clapclap clapclap
              Sağol kardeşim sizleri tanımaktan çok memnunum... Her zaman görüşeceğiz İnşallah....

Yorum

İyi akşamlar beyler ... Hakan bey yazmış kağan beyle de görüşmek isterim diye ... Ben yarınki yaz programına da katılmayı düşünüyordum ama bir işim çıktı maalesef ama en yakın buluşmada Bursa'dan birlikte çıkıp gitmek dilekleriyle ... Veya başka üyelerimizi Bursa'da misafir etmek dileğiyle İyi akşamlar
                [center]
                2009-Opel İnsignia-2.0 CDTİ-Cosmo-Sunroof+Navigasyon+Flexride+19"Jant+Deri Koltuk+DVD800+Adaptif Xenon far+Teknik Gri=Monster Opel İnsignia

Yorum

Bende sinavlarim yuzunden bu aralar pek giremedim ama bitti bugun itibariyle guzel bi bursa bulusmasi yapalim bence yakin zamanda
                  2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Evet Yiğit kardeşim bu hafta doluyum ama önümüzdeki haftalarda buluşmak üzere inşallah
                    [center]
                    2009-Opel İnsignia-2.0 CDTİ-Cosmo-Sunroof+Navigasyon+Flexride+19"Jant+Deri Koltuk+DVD800+Adaptif Xenon far+Teknik Gri=Monster Opel İnsignia

Yorum

Yapariz beyler yeter ki kalpler bir olsun ki ondan eminiz

Yorum

Lafta kalmasın ama

Yorum

İşleniyor...
                        X