Duyuru

Collapse
No announcement yet.

12.04.2012 Cafemania

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 12.04.2012 Cafemania

resimleri bekliyoruz
    İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Evet arkadaşlar keyifli sohbetler, yolu düşen olursa akatlarda hayal kahvesinde fasıldayız.
      [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Dönülmez aksamın ufkundayiz diyosun kamil kardesim... Yakışır ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
          Dönülmez aksamın ufkundayiz diyosun kamil kardesim... Yakışır ...
          Aynen çoşkuncum , ne varsa eskilerde varmış, bizi daha çok mest ediyor, gönül sizinde yanımızda olmanızı isterdi.
          [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Keyifli sohbetler... "Hayal kahvesi" nde tüm hayallerinizin gerçekleşmesi dileği ile....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
              Keyifli sohbetler... "Hayal kahvesi" nde tüm hayallerinizin gerçekleşmesi dileği ile....
              Teşekkurler cemil abi, sesini duyduk daha mutlu olduk, uzun süredir yoktun inşallah kötü bir şey yoktur. Bütün hepimizin hayelleri gerçek olsun, güzellikler hepimizden yana olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                Teşekkurler cemil abi, sesini duyduk daha mutlu olduk, uzun süredir yoktun inşallah kötü bir şey yoktur. Bütün hepimizin hayelleri gerçek olsun, güzellikler hepimizden yana olsun.
                İşlerimin yoğunluğu, ufak tefek sağlık sorunları derken biraz uzak kaldık tabiiki.... aynı temennilerle tüm güzellikler hepimizden yana olsun... mekandaki tüm arkadaşlara selamlar.....

Yorum

Cemil abi özlettin Kendini. Arada bir inzivaya çekilip güç toplamak da iyi oluyor.
                  Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

çok güzel bir geceydi herkese teşekkürler ufakta bi videomuz oldu

cemil abi seni görmek çok güzel..
                    F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                      Evet arkadaşlar keyifli sohbetler, yolu düşen olursa akatlarda hayal kahvesinde fasıldayız.
                      Ne güzel,bende o saatlerde kendi rüya kahvemde fasıldaydım ihihi
                      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Evet guzel bir aksamdi gokhanin dedigi gibi video var ama arkadaslar yol boyunca fulence sin arkasinda oldugu icin pek kareye giren olmadi biraz gokhan 1-2 saniyede tolga video karesine girdi haha haha

Tolga
                        Gokhan
                        Ahmet
                        Hasan
                        Ozkan
                        Emre ve arkadaslari

Katilimci arkadaslara tesekkurler

İstek uzerine video yayinlanacaktir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Fatih abi ben yoktum tabi gazlamada kimse gecememis seni
                          2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                          yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Fatih abi sana olan saygımı biliyorsun, bunu hep dile getiriyorum senin önüne hiç birzaman geçmem, daima arkandayım
                            *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emre2929
                              Fatih abi ben yoktum tabi gazlamada kimse gecememis seni
                              Emre bence sen vardın da fazla gazladın gittin, gidiş o gidiş haha
                              *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

yayınla yayınla sorun değil
                                F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                                X