Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İZMİT KÖRFEZ PİSTİNE NE DERSİNİZ??????????

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İZMİT KÖRFEZ PİSTİNE NE DERSİNİZ??????????

Neyse konu cok uzadi. Dedigim gibi ben bir sorunumu demokratik olarak YONETİM BANA BİRSEYLER YAZDİGİ İCİN dile getirdim. Herkese iyi geceler diliyorum...

Yorum

bende dikkat ediyorum, bir süredir forumu takip etmeyen birkaç kişiyi de biliyorum ama neden gir(e)mediklerini de biliyorum, siteyle bir sorunları olduğunu sanmıyorum. acaba bildiklerim haricinde de mi var diye düşündüm o yüzden sormuştum, ama cevap alamıyorsam konuyu daha fazla dağıtmayım, sormadım sayın ihihi
      InsigniaTEAM

Yorum

Utku hocam Insignia Team'de her arkdaş bir değeridir. Senin de tabiki değerli olduğunu belmeni isterim. İleriye bakıp daha iyi paylaşımlarda bulunmak dileği ile.
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Sıkma sen tatlı canını Utku abim ben seni gayet iyi anlıyorum bahsettiğin konu gerektiği gibi anlaşılmıştır,her şey olması gerektiği gibi anlayan anlıyor

Yorum

Organizasyon çok güzel duruyor nasip olursa benim gitmeyen insigniam ile katılmak isterim.
            2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Günaydın

Forumda bir çok arkadasımız var ve eminim herkes kendi ölçeğinde bir seyler yapmak ister.
              Bizi bir araya getiren insignia, yani arabalarımız.

Ben kendi adıma is yoğunluğundan forum ici sohbetlere çok katılamıyorum. Ama özellikle organizasyonlarda yer almaya özen gösteriyorum.

Utku kardesimizin özellikle konu başlığından hareketle ilgimi çeken ve beni heyecanlandiran önerisini okurken, konunun başlık icinde kaybolduğunu gördüm.

İlk önce böyle bir organizasyonda olabilirim, olmak beni mutlu eder demek istiyorum. 40- 50 araçlık katılım sağlanırsa bu olur. Ücret olarak bunun Eskişehir'den çok farkı olmaz diye düşünüyorum. Sponsor olursa da herkes için daha cazip olur. Bunun adresi benzese Opel olmalı!!

Utkunun serzenişlerini anlıyor ve hak veriyorum. Ama biraz da kendini fazla hirpaladigini düşünüyorum.
              Süfyan hocanın dediği gibi, biraz insanlara zaman tanımak ve konunun olgunlasmasi sağlamak iyi olur.

Utku kardesim, Mustafa ile bende gelirim Ankara'ya.

Slm
              Morpheus
              61 TT 971

Yorum

Abilerim körfez pisti konusunda yorum yapacak olursam, güzel bir organizasyon ancak belli şeyler netleşirse herşey daha iyi olur, Sponsorluk, Katılım durumu , bütçe durumu, tarih gibi mesela, bu da kişilerin buraya bilgi aktarması , yorum yapması , görüş bildirmesi , olumlu ve olumsuz düşüncelerini dile getirmesi ile oluşacaktır... Utku abi araştırmalarından dolayı sana saygılarımla teşekkür ederim.

Yorum

Utku abi tam karadenizlisin valla bende senin gibiyim hevesle özveriyle bir işe başladığımda hemen sonuç almak isterim fakat şu da bir gerçekki, herkes gelmek istemeyebilir, herkes konuya cevapta yazmayabilir, bazıları konu biraz daha şekillenince cevap vermek ister, bazıları hesabını kitabını yapar öyle yazayım der bazılarıda hemen taşın altına elini koyar. Sen benim büyüğümsün abimsin sana akıl vermek haddime düşmez ama nacizane bunlar benim fikirlerim.

Bide bu toplantı işlerini bir enerji birikimi olarak düşünmek lazım. Yani mesela İstanbul grubu yaklaşık 1 aydır baya etkin ve buluşma anlamında çoğu üyemiz deşarj oldu ve oluyor. Birde Eskişehir buluşmasıda olacak. Bu etkinlerde insanlar psikolojik olarak tatmin oldular. Demem o ki, zamanlama etkinlik için çok önemli.Herkes Eskişehir'e odaklanmışken birde bu tarz bir etkinlik herkesi yorabilir onun içinde belki de cevap hemen yazılmamış olabilir. He sen diyeceksin ki kardeşim bari gelen geliyorum desin gelmeyen de gelmiyorum desin. Ama buna cevap yazıp yazmamakta kşilerin taktirleri... Seni bu forumda bilen sayan seven bir sürü insan var ve sen bu insanları ( yönetimede kızmış dahi olsan, forumun % 90 nına da kızsan) bırakıp gidemezsin gitmemelisin ya da...
                  Seni seviyoruz ve fevri bir çıkışla da olsa görevimi bırakırım demenden dahi ben şahsen üzülürüm...
                  Sürç-i Lisan ettiysem Affola...
                  F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                  X