Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ANKARA GRUBU PAZAR TOPLANMAYA

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ANKARA GRUBU PAZAR TOPLANMAYA

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
    Neyi kesinlestirelim....Zaten hersey kesin ve ortada....yerle ilgili yorumlar ve talepler ortadadir....yanliz saat 1000 da F1 yarisivra. Eger size sorun olmayacak ise ogleden sonra bir yerlerde bulusalim...
    Evet, Çin GP'si var öğleden sonra olursa iyi olur..

Yorum

Kendimle ilgili belirteyim, buluşmanın sabah yada öğlen 12:00 gibi olması tercihim olur, çünkü 15:00 gibi ayrılmak zorunda olucam, yada akşam 18:00 den sorna katılabilirim, tabi bu kişisel kendi durumumla ilgilidir, Mekan olarak kişisel tercihim Eymir Gölü olurdu, ama erken saatte olmadığı için çoğunlağa katılırım problem olmaz.

ORCA : OPC Line + FlexRide + DVD800 NAV + SunRoof + Spor Ort Deri Koltuklar +Infinity Sound System+19"Jant+SprintBooster+Cosmo 1.6 180 Hp

Yorum

Arkadaşlar buluşma günümüzde yağmur gözükmek de .O yüzden kapalı bir mekan seçme zorunluluğu gözüküyor. Bence akşam derbi maç olması sabah da Çin gp olması nedeni ile 1300 ideal saat gibi duruyor. Bence öğle yemeğini düzgün bir yerde planlayıp ardından da seçceğimiz bir mekanda kahvelerimizi yudumlayabiliriz. bneim aklıma ilk gelen ve bundan önce de yapmadığımız bir alan olan iskitlerdeki sebzeli köfteci...Adı aklıma şu an için gelmiyor ancak konsept farklılığı açsıından guzel salaş bir yer....daha sonra da bilkent tarafına araçlarla bir çıkarma yapar kahvelerimizi yudumlar dağılırız. yorumlarınızı bekliyorum:........
        Bu arada Shark kardeşim 1500 e kadar da olsa seni aramızda görmek isteriz...... obaa

Yorum

Bu arada saat konusunda sadece fikrimi söyledim. daha farklı seçeneklri olanlar var ise ben uymaya çalışlırım...

Yorum

Arkadaşlar buluşma günümüzde yağmur gözükmek de .O yüzden kapalı bir mekan seçme zorunluluğu gözüküyor. Bence akşam derbi maç olması sabah da Çin gp olması nedeni ile 1300 ideal saat gibi duruyor. Bence öğle yemeğini düzgün bir yerde planlayıp ardından da seçceğimiz bir mekanda kahvelerimizi yudumlayabiliriz. bneim aklıma ilk gelen ve bundan önce de yapmadığımız bir alan olan iskitlerdeki sebzeli köfteci...Adı aklıma şu an için gelmiyor ancak konsept farklılığı açsıından guzel salaş bir yer....daha sonra da bilkent tarafına araçlarla bir çıkarma yapar kahvelerimizi yudumlar dağılırız. yorumlarınızı bekliyorum:........
            Bu arada Shark kardeşim 1500 e kadar da olsa seni aramızda görmek isteriz...... obaa
            İnşallah, buluşma saat belli olsun gerisi kolay

ORCA : OPC Line + FlexRide + DVD800 NAV + SunRoof + Spor Ort Deri Koltuklar +Infinity Sound System+19"Jant+SprintBooster+Cosmo 1.6 180 Hp

Yorum

Utkucum, uzun süredir Ankara dışındaydım. Sadece telefondan siteyi takip etmek zor oluyor. Bu buluşma Ankarada olduğum haftaya denk geldi. Ben de Cemil Beyin dediği gibi katılmaya çalışacağım. Yalnız senin de dediğin gibi 13:00 bana uyar. Yer mühim değil, maksat gönüller bir olsun. Örneğin Panora'da nostalji yapabiliriz.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ted79
                Utkucum, uzun süredir Ankara dışındaydım. Sadece telefondan siteyi takip etmek zor oluyor. Bu buluşma Ankarada olduğum haftaya denk geldi. Ben de Cemil Beyin dediği gibi katılmaya çalışacağım. Yalnız senin de dediğin gibi 13:00 bana uyar. Yer mühim değil, maksat gönüller bir olsun. Örneğin Panora'da nostalji yapabiliriz.
                Uzun zaman oldu hakan abi tekrar hoşgeldin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

saat 12.45 - 13.00 arasinda ankamall otoparkinda toplanip ordan hep beraber hareket ederek
                  kazim karabekir caddesi samsun istikametindeki shell benzin istasyonu yaninda koftecim var
                  masanin uzerinde salata ve somun ekmegi arasinda elle yenebilecek kofte harika olur yaninda ayranla beraber
                  rehberim yanimda olsa idi sizler icin baglanti kurup gorusurdum tanidik mekan sahibi sevdigimiz bi abimdir...

Ordan sonrada yine bilkent tarafi veya merkezi olarak emek 8. Cadde iyi bir alternatif kahveler icin.

Evet arkadaslar programa uyacaklar el kaldirsin

Yorum

Hayirdir adamim geliyorsan programi sana birakiyorum

Yorum

Hayirdir adamim geliyorsan programi sana birakiyorum
                      geliyorum ama manevi olarak geliyorum gonuller bir olsun yeter
                      bence program dahilinde guzel bir alternatif degerlendirilebilir diye dusundum ?

Yorum

Bu ilginc ama benim planima cok benziyor be adamim...yani zaten gonuller bir... urock oleyy

Yorum

Utku abi bende geliyorum

Yorum

Bu ilginc ama benim planima cok benziyor be adamim...yani zaten gonuller bir... urock oleyy
                            bende senin planindan yola ciktim ben katilamayacagim icin ama simdi daha iyi bi alternatif var
                            bence yemek isini engin (elessar) kardesimin ciger 52 kebap salonunda dusunun bugun dogum gunu biri arayip yarin orda yemek yiyeceginizi soyleyebilir ve hem orda yemek yiyip hem enginin dogum gunu kutlanabilir giderkende soyle guzel bir pasta ile dostluk kardeslik adina harika bir etkinlik ortaya cikar bence yarin olmassa ankamallden sonra direk enginin oraya gidin abi ama enginin orda olup olmadigini caktirmadan biri ogrenmeli...
                            Ordan sonra yine alternatifler olabilir

Yorum

Engin abi öz52ciğer'i devretmiş bilginiz olsun.
                              ama çalışan elemanlar durumu hiç çaktırmıyor
                              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                                Engin abi öz52ciğer'i devretmiş bilginiz olsun.
                                ama çalışan elemanlar durumu hiç çaktırmıyor
                                Allah Allah Engin ile mi gorustun cagri bana pm cep numarasini bi gondersene sana zahmet...

Yorum

İşleniyor...
                                X