Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ANKARA GRUBUNDAKİ ARKADAŞLARIN DİKKATİNE!!!!!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ANKARA GRUBUNDAKİ ARKADAŞLARIN DİKKATİNE!!!!!!!!

Biliyorsunuz bu sene Büyük Türkiye buluşmasını güzel komşu şehrimiz ESKİŞEHİR'de yapıyoruz. Bu buluşma için geri sayım başladı. Normal koşullarda Ankara grubunun böyle bir buluşmada oldukça aktif ve kalabalıkolması beklenir. Ancak görüyürum ki hala yeterince ilgi yok. Bunun sebepleri tabii ki tartışılabilir ama var olan sebeplerin bazıları da elenerek böyle güzel bir buluşmanın kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle ilgi ve pozitif yaklaşımlarınızı bekliyorum. Lütfen tereddütleri olan dostlar burdann veya direkt bana pmden mesajlarıı yazsınlar .Kendileri ile gerekli istişarelerde bulunarak kafalarında var olan soru işaretlerini ortadan kaldırabiliriz. Bu arada bunsan sonra Büyük Buluşma öncesi bir veya iki kere Ankara grubu ile toplanmayı planlamaktayım. Soruları olanlar veya planlama içinde bizzat yer almak isteyenler bu buluşmaları takip edip katılabilirler. Saygılarımla......

Ynt: ANKARA GRUBUNDAKİ ARKADAŞLARIN DİKKATİNE!!!!!!!!

Utku abi bu buluşmaya katılmayı en çok isteyenlerden birisi bendim ama malesef daha önce de belirttiğim gibi 13 Mayıs pazar günü ALES sınavı var.Bir ihtimal cumartesi sizlerle gelip akşam dönme ihtimalim olur onun dışında pazar günü çok zor.
    2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
      Utku abi bu buluşmaya katılmayı en çok isteyenlerden birisi bendim ama malesef daha önce de belirttiğim gibi 13 Mayıs pazar günü ALES sınavı var.Bir ihtimal cumartesi sizlerle gelip akşam dönme ihtimalim olur onun dışında pazar günü çok zor.

Eymencim cumartesi gel akşamında dönersin kardeşim 1,45 dk yok yaw
      2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
      2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
        ales sınavı demeye devam edersen sınava hiç girme anlatım bozukluğu açılımı zaten 'Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Giriş Sınavı.' sen bi daha sınavı dersen anlatım bozukluğu olur sınavda umarım bu bilgi işine yarar
        F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
        X