Duyuru

Collapse
No announcement yet.

pazar kahvaltısı...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: pazar kahvaltısı...

[quote=Nurettin ]
    Bu buluşmada
    Süpper Canavar çektim
    Canavar Kepçe Isnginia ile arkadaş oldular.
    Korkunç pençeleri ile Şevkatli bir şekilde Insignia'yı sarmış

Nurettincim fotolar çok güzel emeğine sağlık, benim canavarın korumasınıda ortaya çıkardın ensonunda

[IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Fatih abi gönüller bir abi... Siz böyle organizasyonlar yapınca biz gurur duyuyoruz ...Bisi sorucam onde giden sarı araç volkanmı abi??? Chip taka taka arabayı bu hale getirdi demek ... Helal olsun volkanım ....

Yorum

Nurettin hocam yine şovunu yapmışsın,resimler süper tebrikler.. Son mesajındaki son cümlede ifade ettiğin duygulardada haklısın. Son birkaç senedir özellikle daha da çok hissediyoruz bu duyguyu...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
          Fatih abi gönüller bir abi... Siz böyle organizasyonlar yapınca biz gurur duyuyoruz ...Bisi sorucam onde giden sarı araç volkanmı abi??? Chip taka taka arabayı bu hale getirdi demek ... Helal olsun volkanım ....
          Volkan Rüyasında anca görür

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bir çerz de benden - resmin üzerine click'leyiniz
            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Bu tam çıtır çerez olmuş yalnız. Bir kaç milyoncuk
              (Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Yorum

Murat, Kamil. Eyvallah beyler.
                Aslında ilginç olan bugün Bizim bir arada olmamız ve birlikte hareket etmemiz. Bunu Istanbulda sosyal olarak yapabilen nadir Takımlardan birisiyiz!!!
                O gittiğimiz mekanda en kalabalık grup bizdik.
                Bize Insignia grubu diyorlardı. Bzim Masadan uzaktayken garsonlardan bir şey istediğimde Nerede oturuyorsunuz diye sorunca. Tarif etmeye çalıştığımda. Aa tamam Insignia grubunun orası diyorlardı

Yorum

abi ne yaptın
                  plaka mb'miydi yoksa normal plakamıydı? sanırım bir Azeri iş adamı Maybach almış birde Mehmet Başaran'ın aldığı söyleniyor ama bilmiyorum. konuştuğun kişi şoför olmalı heralde
                  InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                    Murat, Kamil. Eyvallah beyler.
                    Aslında ilginç olan bugün Bizim bir arada olmamız ve birlikte hareket etmemiz. Bunu Istanbulda sosyal olarak yapabilen nadir Takımlardan birisiyiz!!!
                    O gittiğimiz mekanda en kalabalık grup bizdik.
                    Bize Insignia grubu diyorlardı. Bzim Masadan uzaktayken garsonlardan bir şey istediğimde Nerede oturuyorsunuz diye sorunca. Tarif etmeye çalıştığımda. Aa tamamj Insignia grubunun orası diyorlardı
                    Nurettincim farklılıklar küçük ayrıntılarda saklıdır derler ama bizim ki çok büyük dostlugumuz ve takım ruhumuz anlayışımız. obaa
                    [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                      abi ne yaptın
                      plaka mb'miydi yoksa normal plakamıydı? sanırım bir Azeri iş adamı Maybach almış birde Mehmet Başaran'ın aldığı söyleniyor ama bilmiyorum. konuştuğun kişi şoför olmalı heralde
                      Evet bu sürücü sadece Şoförlük görevini yaptı. Patron bizi seyrediyormuş bir yerden dediii
                      Çağrı dikkatini çekmiştir. Bu araçta fren kaliperleri 2 veya 3 adet neredeyse disk görünmüyor

Yorum

öyleymiş abi bende yeni öğrendim

http://flic.kr/p/9ccf8S

InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                          Bir çerz de benden - resmin üzerine click'leyiniz
                          Insıgnıa daha guzel bundan bıde daha doludur cıplı ınsıgnıaylada yersın bunu her turlu

Yorum

arabalar ikiye ayrılır: insignia ve diğerleri)
                            BMW F30 sportline

Yorum

Fatih abi 180 lik Cok iyi cidden .160 ligi Daha iyi beklerdim kamil abimi basmadi bilmiyorum ama 140 lik yüksek hızda Daha iyi gibi geldi bana
                              2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                              yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Ama geçen gün marmara forum un orda kalkışta yetisemedim kamil abiye
                                2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                                yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

İşleniyor...
                                X