Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ankara buluşması davetlisiniz...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ankara buluşması davetlisiniz...

Orjinal yazı sahibi: Eses
    Arkadaslar videolar iyide biraz hız yaparken kadran felan cekseydiniz keske... İlk videoda sizi beyaz bı sahin geçiyor ....
    Sayın Eses sürekli yarışır halde diildik.. zaten orada sürekli Utku abinin İnsigniası ile Necati kardeşimizin GTC sinin kalkışları videoya alındı...

zaten Ufuk bir videoda 238 le gittiğini belgelemiş...

ERsinde cep tlfdan çekmiş oda ekleyince hızları görürsünüz...
    AStra 1.4 Turbo Enjoy Plus + lpg 2010

Cüneyt Özgül

Yorum

Kıskandıran türden bir buluşma olmuş, Tebrikler clapclap

ORCA : OPC Line + FlexRide + DVD800 NAV + SunRoof + Spor Ort Deri Koltuklar +Infinity Sound System+19"Jant+SprintBooster+Cosmo 1.6 180 Hp

Yorum

EEEEE Ankara grubunda burda aktif sahada pasif çok arkadaş var. O nedenle artık lütfen biraz aksiyon lütfen.... yourock

Yorum

Evt Evt benimde lafım onlara ztn, aynı fikirdeyiz Utku Bey, bunlar faydalı girişimler, tam damardan, katılım sayısında artışı ben garanti ediyorum

ORCA : OPC Line + FlexRide + DVD800 NAV + SunRoof + Spor Ort Deri Koltuklar +Infinity Sound System+19"Jant+SprintBooster+Cosmo 1.6 180 Hp

Yorum

Burda en büyük pay sana düşüyor Utku abi sana düşüyor daha samimi daha sık güzel organizasyonlar yapmak gerekiyor birbirimizle daha sık görüşmemiz gerekiyor her gecen gün gücümüze güç katalım ...Eskişehir buluşmasına güçlü bir şekilde Ankara grubunun katılımlarını bekliyoruz
            2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
            2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Ufukcum açık söyleyeyim dilimde tüy bitti. Kaç kez burdan çağrıda bulundum Haydi dostlar diye ancak belli sayının üzerine ve üye çeşitliliğine ulaşamadık. şimdi opelsizasladaki dostların da katılımıyla daha aktif hale geldik. esasında yaklaşık 20 kişilik çok başarılı çekirdek bir kadromuz var.Esasında aktif üye sayımız çok daha fazla. Umarım bundan sonra çok daha kalablık organizasyonlara yelken açacağız. urock oleyy obaa

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can
                Orjinal yazı sahibi: meto
                hafta sonunun çok güzel geçtiği belli.
                araç resimlerine bakıyorumda insignia bir başka yaa
                (astra'cı arkadaşlar aman alınmayın )

Alınırmıyız Abi insignia"nın tadı ayrı astra"nın tadı ayrı ama dün ilk defa insigniayla zıplama fırsatı bulduk Utku abiyle kısa mesafelerde çok zevkliydi buda benim kuşkularımı ortadan kaldırdı performans çok hoşuma gitti
                yeni bir insignia'cımı oluyor ne
                2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

abi videolar ve fotolar on numara el. sağlık...
                  Black mamba sport 1.3 dizel boostER performance chip eibach 3.5 yay itg performans filtre

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can
                    hafta sonunun çok güzel geçtiği belli.
                    araç resimlerine bakıyorumda insignia bir başka yaa
                    (astra'cı arkadaşlar aman alınmayın )

Alınırmıyız Abi insignia"nın tadı ayrı astra"nın tadı ayrı ama dün ilk defa insigniayla zıplama fırsatı bulduk Utku abiyle kısa mesafelerde çok zevkliydi buda benim kuşkularımı ortadan kaldırdı performans çok hoşuma gitti
                    yeni bir insignia'cımı oluyor ne

Abi valla ben eski bir insignia"cı olarak astraya daha spor oldugu için çok begeniyordum ilk tercihimide insigniadan yana kullanmıştım yaklaşık 1,5 sene bindikten sonra sattım acıkcası astramı alırkende çok şüphelerim vardı cokmu ararım insigniamı diye ama sag olsun yavru kaplanım aratmadı uzun bir süre araç degişikligi yapmam artık ailede herkesin gönlü oldu işyerimde fiorino ve şehir içinde süper kardeşim ve babam astra h dizel özel günlerde yavru kaplan daha ne olsun .....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: screem
                      abi videolar ve fotolar on numara el. sağlık...

Eyvallah Kardeşim ne demek 2 video var atamadım deli olcam yaaa

Yorum

Ne kadar güzel bir buluşmayı kaçırmışım. Tebrik ederim herkesi.
                        2010 cosmo 180hp beyaz İnsigniAşk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cozgul
                          Orjinal yazı sahibi: Eses
                          Arkadaslar videolar iyide biraz hız yaparken kadran felan cekseydiniz keske... İlk videoda sizi beyaz bı sahin geçiyor ....
                          Sayın Eses sürekli yarışır halde diildik.. zaten orada sürekli Utku abinin İnsigniası ile Necati kardeşimizin GTC sinin kalkışları videoya alındı...

zaten Ufuk bir videoda 238 le gittiğini belgelemiş...

ERsinde cep tlfdan çekmiş oda ekleyince hızları görürsünüz...
                          hızlanma videoları var demişsiniz ama göremedik

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Abiler yolda biraz eğim vardı, virajda vardı ve bazen önüme bizim arkadaşlardan çıkanlar olduğundan yavaşladım. Ama genel itibari ile video bu şekilde ve bu kadar çekebildim. 258'e ulaştığımda videoyu çekemedim, Sarsıntı ve lastik+yol durumundan savruntular meydana geldi küçük küçük... 5800 devirde 250 km hızı gösteriyor.

http://s1017.photobucket.com/albums/...1042012013.mp4

Yorum

abi insan ibrede 250 yı gorunce bır tuhaf oluyor valla

Yorum

258 de de az tuhaf oldum. Ama iddaa olarak değerlendirebilirsiniz de aynı yolda (eğim + viraj dahil ) yazlık lastiklerle, 260+ görürüm. Chiple o ibrede 270 yazdırırım diye düşünüyorum.

Yorum

İşleniyor...
                                X