Duyuru

Collapse
No announcement yet.

14-15 Nisan Çanakkale (ref:Ahmet'in 18 Mart Çanakkale gezisi)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 14-15 Nisan Çanakkale (refhmet'in 18 Mart Çanakkale gezisi)

Elimiz erdiğince, gözümüz gördüğünce çekebildiğimiz toplamda 1500 adet fotodan, gelemeyipte göremeyenler için o anların yaşanması adına bir kaç foto ekliyorum. Bu arada tur rehberimiz emekli Edebiyat Öğretmeni Aziz Çelik' e teşekkür ederiz.

[IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

O anları tekrar yaşadım,resimler için teşekkürler Kamil hocam,emeğine sağlık
      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Kamil üstad, yazıları da tek tek okudum. Vallahi göz yaşlarıma zor hakim oldum... Çok trajik ama bir o kadar da kahramanca savunulan ve kazanılan bir savaş.
        Sizde çok iyi bir grup olmuşsunuz nazar değemesin.
        Mustafa'nın da elinde çocuk yakışmış hani Alıştırın alıştırın
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Kamilim fotolar için çok teşekkürler,
          tüm detaylar ile bir kez dahao güzel günü yaşadık.
          Kayra da çok teşekkür etti Kamil Amcası hemen facebook sayfasına profil yapacak

Lakin Mustafa ve değerli fotoğrafcı kardeşlerimiz ellerindeki hazineyi ortaya koyarlarsa site çöker o ayrı
          Ama ben özel çalışmalarıın best oflarını istiyorum.

Organizasyon öncesi orjinal kadrodan olan kayıplara üzüldük,
          Coşkun ve Sufy'nin ufaklıklarına acil şifalar (Lütfen ufaklıklar iyileşince bir haberimiz olsun)
          Şafak ve Ahmet'in denetimleri inşallah iyi geçmiştir
          Volkan'ın pistonları gelmiştir

Organizasyon günü hava durumunun beklentilerin çok çok çok ötesinde iyi olması tesellimiz oldu
          üstüne Muzaffer Bacımız tam kaymak oldu

Ben Kamil ve Gülşah'a Kayra ile geçirdikleri zaman için çok teşekkür ederim bundan sonra tüm tatillerde beraberiz
          Ferhan Abi ile tanışmak ki kendisini profil fotograflarından çok daha genç gördüğüm için abi bile demek istemiyorum çok mutlu olduk. Bir daha ki sefer eşi ile de tanışmak isteriz

Bülent Hocam ve süper ailesi özellikle rakı üstüne bira çeken maskotumuz Barkın'ı ile en kısa zamanda görüşmek isteriz.

Uzun yol savaşcısı Mehmet Abi yarın akşama kadar ses vermezsen arayacağım.
          En son Çanakkale çıkışında arkamdaydın
          Tekrar o kadar yolu tepip geldiğin için teşekkürler

Ve tabi ki sanat ve sanatçının dostu Mustafa ve Dadaşlar katılımlarından dolayı çok çok teşekkürler.

Her zaman belirttiğim gibi bu aile her zaman her yerde en büyük kalacak çünkü gücü kalplerden geliyor

Büyük buluşmaya katılamayacağım bir kez daha kahroluyorum ama kalpler bir olsun yeter

Yorum

geçen sene gittiğim çanakkale gezisi şuan yapmış gibyim tşk kamil abi
            2015 leon fr

Yorum

büyük geçmiş olsun süfyan hocam,sevgilerimle.
              06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

Sufyan abi büyük geçmiş olsun , inşallah önemli bişeyi yoktur kardeşimizin , en kısa zamanda sağlığına kavuşması dileğiyle..
                www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Kamil abi fotoğraflar süper olmuş , seninde Gülşah yengemin de ellerine sağlık bizim fotoğraflarda kısa süre sonra yüklenicek inşallah , yoğunluk durumu malum, elimden geleni yapıcam en kısa zamanda halletmek için
                  www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                    Kamil üstad, yazıları da tek tek okudum. Vallahi göz yaşlarıma zor hakim oldum... Çok trajik ama bir o kadar da kahramanca savunulan ve kazanılan bir savaş.
                    amin abi , bizde gerçekten o havayı tenefüs ettikçe detayları öğrendikçe ne kadar zor kazanılan çarpışmaların ardından böyle muhteşem topraklarda yaşadığımızı çok iyi anladık , tekrar tekrar tüm Şehitlerimize Rabbim'den rahmet diliyorum..

Allah bir gün bana ve diğer bekar kardeşlerime de kısmet eder inşallah evlenip yuva sahibi olmayı ve baba olma duygusunu yaşamayı
                    www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                      Lakin Mustafa ve değerli fotoğrafcı kardeşlerimiz ellerindeki hazineyi ortaya koyarlarsa site çöker o ayrı
                      abi fotoğraflar gerçekten çok güzel oldu eminim , fırsatını bulduğum ilk anda en güzellerini seçip yüklicem , isteyenlere de tüm orjinallerini vericem inşallah
                      www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mstfkls
                        Kamil abi fotoğraflar süper olmuş , seninde Gülşah yengemin de ellerine sağlık bizim fotoğraflarda kısa süre sonra yüklenicek inşallah , yoğunluk durumu malum, elimden geleni yapıcam en kısa zamanda halletmek için
                        Mustafacım asıl fotolar sende , asıl biz sana göstermiş olduğun fedakarlıktan ve iyi niyetinden dolayı çok çokk teşekkür ederiz.
                        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Organizasyon süper, fotoğraflar süper, clapclap clapclap clapclap clapclap

katılamayan veya benim gibi katılma imkanı olmayanlar (919 km) kafasını vurmuştur herhalde. maad
                          2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigitihsan18
                            geçen sene gittiğim çanakkale gezisi şuan yapmış gibyim tşk kamil abi
                            Bir şey değil İhsan kardeşim, gezmeyle görmeyle bitecek yerler değil aslında.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                              Nurettincim bir çok yeri es geçerek gerçekleştirmemize rağmen 1500 foto çektik bende içlerinden seçmeler yapıp yükledim siteye, çekilen fotoların tamamını yüklesek site çöker her halde
                              insignia ailesi her zaman çok iyi bir grup zaten, bunu diğer sitelerde yazılan yazılarlada biliyoruz. Biz hep böyle devam ettiğimiz sürece kendin için düşünmeyip takım için düşünmek demek o ailenin yıkılmaması demek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                                Kamilim fotolar için çok teşekkürler,
                                tüm detaylar ile bir kez dahao güzel günü yaşadık.
                                Kayra da çok teşekkür etti Kamil Amcası hemen facebook sayfasına profil yapacak

Organizasyon öncesi orjinal kadrodan olan kayıplara üzüldük,
                                Coşkun ve Sufy'nin ufaklıklarına acil şifalar (Lütfen ufaklıklar iyileşince bir haberimiz olsun)
                                Şafak ve Ahmet'in denetimleri inşallah iyi geçmiştir
                                Volkan'ın pistonları gelmiştir

Organizasyon günü hava durumunun beklentilerin çok çok çok ötesinde iyi olması tesellimiz oldu
                                üstüne Muzaffer Bacımız tam kaymak oldu

Ben Kamil ve Gülşah'a Kayra ile geçirdikleri zaman için çok teşekkür ederim bundan sonra tüm tatillerde beraberiz
                                Ferhan Abi ile tanışmak ki kendisini profil fotograflarından çok daha genç gördüğüm için abi bile demek istemiyorum çok mutlu olduk. Bir daha ki sefer eşi ile de tanışmak isteriz

Bülent Hocam ve süper ailesi özellikle rakı üstüne bira çeken maskotumuz Barkın'ı ile en kısa zamanda görüşmek isteriz.

Uzun yol savaşcısı Mehmet Abi yarın akşama kadar ses vermezsen arayacağım.
                                En son Çanakkale çıkışında arkamdaydın
                                Tekrar o kadar yolu tepip geldiğin için teşekkürler

Ve tabi ki sanat ve sanatçının dostu Mustafa ve Dadaşlar katılımlarından dolayı çok çok teşekkürler.

Her zaman belirttiğim gibi bu aile her zaman her yerde en büyük kalacak çünkü gücü kalplerden geliyor

Büyük buluşmaya katılamayacağım bir kez daha kahroluyorum ama kalpler bir olsun yeter
                                Hakancım hiç bir şey değil, o fotoların çekilmesinde herkesin eli var, asıl ben ve Gülşah yengesi Kayra ya çok teşekkür ederiz, sürekli gülen yüzü ile yaptıkları afacanlıklarla ve kamil amcası gibi elinden hiç düşürmediği kaşığı ile bizi çok eğlendirdi ve mutlu etti. Bütün tatillerde beraber olmanın haricinde bundan sonraki buluşma ve organizasyonlara Kayra sız kabulün çok zor Hakancım ona göre durumunu ayarla Hakancım ayrıca eşin Özlemi, kardeşin Eceyi ve can parçası Kayra mızı tanıdığımıza çok çok memnun olduk, iyiki varsınız. clapclap clapclap clapclap

Yorum

İşleniyor...
                                X