Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Planlı Mümkünlü

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Planlı Mümkünlü

Abi yeni resimler süper olmuş.. içinde bizde olabilseydik daha iyi olurdu sanki D

Kamil abi sobayı yaktı Volkan abi söndürdü baya güldük ama sonunda kamil abi kazandı kimseye sobayı emanet etmedi çok şükür bizde üşümedik

Yorum

Biz bunu unutmustuk valla Yunus . Volkanim iyiki kombili evde oturuyor.

Yorum

haha

Yorum

Bende günün kısaca bi özetini anlatmak istiyorum...

Geceden çıktığım için aslında benim gitmek gibi bir niyetim yoktu yorgun olacağım için. Gündüz 11 gibi arabayı evin önünde yıkarken Bülent abi aradı ille de gel diye bende azcık kem küm ederken baktım arabada iyi parlamaya başlamış dedim Gökhan tası tarağı topla geçmen gereken insignialar var yolda) Hemen kuzeni aradım boşşsan beraber gidelim diye. O'da sağolsun işinden izin alarak beni yalnız bırakmadı... neyse biz 12 20 gibi yola çıktık kuzenle... Ehli keyif İzmit'e kadar gittim bu sırada hızım 100 110 120 arasıydı ve ortalamam 5.6 :S ( sizlere yabancı bir ortalama biliyorum ama bu detayıda eklemeden geçemeceğim hehehe) neyse İzmit'te beni ateş aldı, biraz dokunmaya başladım Sapancaya yaklaşırken düz yolda Bülent abi 120 gibi giderken onu geçerken fark edebilmişim)) Hatta öyle bir geçmişim ki, uyuyan Barkın uyanmış) Fulya yengem kızmış sen ne biçim araba sürüyorsun bak şu Gökhan'dan ders al demiş ve bende Bülent abiyi görünce biraz yavaşladım hemen damladı arka tamponuma)

Bu esnada eğer ben önden gazladıysam o beni geçemedi, eğer o önden gazladıysa ben onu geçemedim ama uzun viraja içten girmemden ötürü biraz da bu arabayla ilk kez yüksek hızda viraja girdiğim için sapanca virajlarında 230 da ben biraz kafadan savrulma yaşarken Bülent abi biraz daha stabil gidebildi flexi ve dıştan virajı almanın avantajı ve en önemlisi de arabayı tanımasından dolayı böyle oldu diye düşünüyorum...

Mümkünlüde yiyecek pek bir şey olmadığı için gördügümüz ilk lakantaya dadandık ustaya dedik bu güveçlerde ne var kuru fasulye vardı ama bitti dedi bi açtık baktık içinde azcık var) Hemen bülent abi kuzen ve ben bir kaç dilim ekmekle güveçe yumulduk) ama tadı hala damağımda kaldı) Mümkünlüye gidipte fasulye yemeden gelmeyin derim...

Neyse akşama yakın herkes geldi ama gelmesi hesapta olmayan ben neredeyse en önce gelmiştim( napıyım herkesle aynı çıktım yola ama araba rahat durmuyor ki kendi kendine hızlanıyor ) ve üzerrimde de vosvosum olmasına rağmen opc tişörtünü eksik etmedim.. Akşam ki sohbetleri hele burayada anlatmayla bitiremem o güzel muhabbetler için ve bu büyük aile ortamına bekar olmama rağmen beni her zaman içtenlikle davet eden abilerime yengelerime sonsuz teşekkür ederim..

Masaj için Şafak abiye;
          Soba için Kamil abime;
          Hoş sohbeti için Çoşkun abime;
          Beni yalnız bırakmadığı için Kuzenime
          Kuruculuğu ve ortama kattığı keyiften ötürü Nurettin abime;
          İçten samimi ve bol neşesiyle varlığı devamlı aranan Volkan abime;
          Yolda kendisini geçerek zevk aldığım Bülent abime;
          Fotolar için bütün Yengelerime;

SONSUZ TEŞEKKÜRLER...

F30 Sport+

Yorum

Güveçte güveçmiş Afiyet olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
              Orjinal yazı sahibi: Nurettin
              Orjinal yazı sahibi: dawn1974
              Gökhanla orda biraz konuşma imkanımda oldu.Arkadaşlar çok üstüne gitmeyelim şerifin .İçine atıyormuş.Sırf bu yüzden vosvosu satmış yerine de bunu almış.Ben gördüğümde cabrio oluyor mu diye kontrol ediyordu. muhaha
              Şafak iki gündür beraberiz ve şu net, espiri yeteneğin doruklarda.. Ayla ile çok güldürdün bizi.
              Gökhan sen 4 ayağının üstüne düşmenin yollarını ara
              Aman Nurettin bey bunları duymak beni onurlandırdı.Güzel vakit geçirmek ve geçirtebilmek artık hayat felsefem.Bunu uygulamaya koyduğum için artık hayattan daha çok zevk alıyorum.
              Şafak bey çok güzel bir iddia. Vizyonumuza ekleyelim.
              İylik sabır ile inşa edilir. Bu konuda bir birimize destek olmamamız ile üstesinden geliriz her türlü.
              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Bülent Gökhan Emre ne artist adamsınıza yaw!!!
                Valla almesiniz Bülent abiyi de kafalamışsınız....

Yorum

Emre Gözlüklerin bende kardeş. Bir sonraki aktviteye gelirsen ancak alırsın Şaka Şak nezaman nereye istersen getiririm.

Yorum

Bülent Gökhan Emre ne artist adamsınıza yaw!!!
                    Valla almesiniz Bülent abiyi de kafalamışsınız....
                    o bizi kafaladı ya biz masumuz
                    F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                      Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
                      Maşallah diyelim Allah muhabbetinizi arttırsın. Çok eğlenmişsiniz belli... Resimlerde süper en kısa sürede bende gitmek isterim...
                      O zaman çanakkale listesine yazalım kadircim sizide
                      Bu hafta sonundan itibaren 13 mayısa kadar her hafta sonum dolu... Eskişehir'e gelme ihtimalim bile zayıf maalesef Yoksa uçarak gelirim, Çanakkale her zaman gittiğimiz yer, benim kayınvalide Biga'da da
                      İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
                        Maşallah diyelim Allah muhabbetinizi arttırsın. Çok eğlenmişsiniz belli... Resimlerde süper en kısa sürede bende gitmek isterim...
                        Altında Krallara laik Insignia gelememen yazık olur zaten...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                          bir de bunu hazırladım keyifli seyirler
                          http://www.youtube.com/watch?v=KI5saQGdHxY
                          Nurettin her zamanki gibi süpersin, eline emegine sahip,
                          Kamil bey bu yaşam tarzı çok fena kana karışıyor Hep Doruklarda Süperler olmanızı dilerim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                            bir de bunu hazırladım keyifli seyirler
                            http://www.youtube.com/watch?v=KI5saQGdHxY
                            Perfecttto
                            Eyvallah beğenmene sevindim.
                            Aslında biraz daha kurgu yapmamızda fayda var Fotoğrafçımız süpper o kurtarıyor ...

Yorum

İşleniyor...
                            X