Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara yarin ogleden sonra bulusmayaa varmisiniz?????

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankara yarin ogleden sonra bulusmayaa varmisiniz?????

Ankarada ilkbaharin geldigini bir bulusma ile taclandiralim. Ne dersiniz dostlar? Aksam uzeri saat 1600 gibi bir khve icmeye ne dersiniz ???? Bu arada da arabalarin acik hava da bir keyfini cikaririz. Haydi muhabbete...Artik yeniuye arkadaslarda tanismaya gelsinler. Oldukca fazla sayida yeni uyemiz var Ankarada. Onlari da aramizda gormek guzel olacak.... Saygilar sevgiler

Ynt: Ankara yarin ogleden sonra bulusmayaa varmisiniz?????

Abi histoloji sinavi arifesi soylenecek sey mi bu bol eglenceler

Yorum

Mehmetim kolay gelsin. Eger dersini ayarlarsan dinlenmeye bir saatligine katilirsin istersen....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
        Ankarada ilkbaharin geldigini bir bulusma ile taclandiralim. Ne dersiniz dostlar? Aksam uzeri saat 1600 gibi bir khve icmeye ne dersiniz ???? Bu arada da arabalarin acik hava da bir keyfini cikaririz. Haydi muhabbete...Artik yeniuye arkadaslarda tanismaya gelsinler. Oldukca fazla sayida yeni uyemiz var Ankarada. Onlari da aramizda gormek guzel olacak.... Saygilar sevgiler
        utkucum seni varmisin yokmusuna sunucu yapalim her hafta sonu varmisin yokmusun diyorsun ama agir kaliyorsun gel sen bizim yanimiza taraklidayiz biz insignia team olarak konagi kapattik insignia team olarak gel senide agirliyalim

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Abi sabahlamayi planliyorum birazda faranjitim var sabahlayabilirsem gelirim forum olmasa ders calismaktan patliycam insallah dayanabilirim

Yorum

Sagol Volkancim da biz sizin gibi ticaretten zaman bulup istedigimz zaman cikamiyoruz. Bizim uyelerin bircogu ogrenci memur doktor .....biz de ben de dahil olmak uzere bos zaman ayarlayamayan cok adam var. Biz de son dakikada pazar falan boyle bulusmalar yapiyoruz. .size iyi eglenceler. Bizim icin de eglenin

Yorum

Sagol Volkancim da biz sizin gibi ticaretten zaman bulup istedigimz zaman cikamiyoruz. Bizim uyelerin bircogu ogrenci memur doktor .....biz de ben de dahil olmak uzere bos zaman ayarlayamayan cok adam var. Biz de son dakikada pazar falan boyle bulusmalar yapiyoruz. .size iyi eglenceler. Bizim icin de eglenin
              eyvallah utkucum

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Yanliz Ankara grubundaki dostlara bir stemim olacak. Bu baslik altindaki yaziya uyeler online olmasina ragmen cevap yazmadiklarini goruyorum.en azindan menfi olarak cevap yazmlarini bekliyorum. Ancak kimseden cevap yok. Biu konu gercekten dusundurucu ve uzucu. Biz burda yaptigimiz muhabbeti sadece sanal kalmsin yuz yuze de olsun diye caba harciyoruz. Ancak bircok kisi sadece ihtiyaci olursa girip ceap bile yazmadan gidiyor. Tabii ki herkesin boyle bir hakki var ama bana gosterilen cabalara yeterince katki saglanmadigi imaji ciziyor. Tabii bu nacizane kendi dusuncem ancak en azindan cevap bekliyorum. Yine de saygilar ve sevgiler

Yorum

Bazi arkadaslar giriyor muhabbete bakiyor isine yarar gormuyorsa bye bye. Sonra bakiyorum hergun pmden mesaj .benim su isim var bana yardim .ok kesinlikle yardim emeye calisiyoruz. Ama ya bu beyfendi veya hanimefendi kimin nesi diye geciriyor insan icinden. Pmden telefon isteniyor.telefon gonderiliyor. Bir konusma isi hallediliyor. Ama beyfendi bveya hanimefendi bir geri donup tesekkur bile etmiyor. Biakin tesekkuru buraya iki sair yazip onla ilgilenen kuruma veya yonetimine saygilarini sunmuyor. O kislierde hakli olarak bana soruyor. Utku sizinkiler sadece kotuleri yaziyor ve kesinlikle bir iyi niyet belirtmiyor diye . Ben de artik sonuna kadar katiliyorum bu insanlara. Onlar da bir calisan ve bizim olumlu yorumlarimiz onlara katki sagliyor. Bu nedenle bende bundan sonra bazi seylere daha dikkatli yaklasacagimi belirtmek isterim saygilar sevgi,er

Yorum

utku abi sen baya kızmıssın abı sımdı sana yarın bızım bulusmamız var astracılar olarak dıyince bana kızıyon burası ınsıgnıa team dıye neyse abi ankaralı astra j cıler olarak senı sevıyoruz abi yarın saat 11 de aoç park center bulusacaz gelırsen sevındırırsın abı bızı kahvenı soz ben ısmarlayacam

Yorum

Cok basit bir ornek sizlere. Sagolsun Ufuk bey ve Opis servisi hatalar olsa da bugune kadar sayisiz aracin sorununu ve bir cogundan maddi kazanclari olmamasina ragmen halletti. Bu dostlardan sadece 1 veya 2 tanesi geri donus yapti. Ancak bu bana oldukca dusundurucu geliyor. Bu yapilan islerin bir cogu yapilmayabilirdi. Nerdeyse hepsi iyi niyetle halledildi. Halldeilen selerin sayisini artik bilemiyorum. Ancak bu kislerin bekledigi de bu satirlarda onlar icin edilecek birkac kelime . Ancak nerde yok???? bizim kulturmuzde boyle birsey yok. En azindan ben oyle dusunuyorum. Sjunu bilin dostlar taniayayim tanimayayim kim olursa olsun elimden gelen yardimi yapiyorum ve isi halledilen kisi icin arayip tek tek tesekkur ediyorum. Ha bundan hicbir beklentim yok . Bence olmasi gerekn bu. Ancak lutfen birazcik daha katki. Bu sozlerim yanlis anlasilmasin lutfen .Ben sdace Ankara grubunu muhattap olark soyluyorum bu sozleri. istanbul grubu zaten belli kriterleri daha sorunsuz yerine getiriyor. Saygilar sevgiler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tonyhawk
                        utku abi sen baya kızmıssın abı sımdı sana yarın bızım bulusmamız var astracılar olarak dıyince bana kızıyon burası ınsıgnıa team dıye neyse abi ankaralı astra j cıler olarak senı sevıyoruz abi yarın saat 11 de aoç park center bulusacaz gelırsen sevındırırsın abı bızı kahvenı soz ben ısmarlayacam
                        Kocum ben sana niye kizayim. Biz basindan beri soyluyoruz bizim icin astarci diye bir sey yok. Biz saglam ve kalabalik birgrubuz. Sengecen seferki muhabbetten dolayi kendi sitenizde birseyler yazmissin benona uzuldum. Ama gecen bulusmanin candanligi icinde tekrar bu konuyu acmadim. Ben hangimizin astrasi hamgimizin insigniasi var hangimiz meivaya hangimiz zafiraa biniyor bunu bile bilmiyrum.o yuzden hu astraci muhabbetini kapatalim. Siz biz yok . Biz bir aileyiz....bu araa yarin oglan o saate izin verirse aranizdayim...

Yorum

eyvallah abı tamamdır kacabılırsen dıyeyım o zman beklıyoruz ihihi iyi geceler.

Yorum

Bazi arkadaslar giriyor muhabbete bakiyor isine yarar gormuyorsa bye bye. Sonra bakiyorum hergun pmden mesaj .benim su isim var bana yardim .ok kesinlikle yardim emeye calisiyoruz. Ama ya bu beyfendi veya hanimefendi kimin nesi diye geciriyor insan icinden. Pmden telefon isteniyor.telefon gonderiliyor. Bir konusma isi hallediliyor. Ama beyfendi bveya hanimefendi bir geri donup tesekkur bile etmiyor. Biakin tesekkuru buraya iki sair yazip onla ilgilenen kuruma veya yonetimine saygilarini sunmuyor. O kislierde hakli olarak bana soruyor. Utku sizinkiler sadece kotuleri yaziyor ve kesinlikle bir iyi niyet belirtmiyor diye . Ben de artik sonuna kadar katiliyorum bu insanlara. Onlar da bir calisan ve bizim olumlu yorumlarimiz onlara katki sagliyor. Bu nedenle bende bundan sonra bazi seylere daha dikkatli yaklasacagimi belirtmek isterim saygilar sevgi,er
                            en sonunda gercekleri gormussun utkucum biz istanbul tayfasi olarak nufusumuzu ankaraya aldiracaz buyuk istanbul tayfasi olarak arkandayiz

Yorum

Volkancim tesekkur ediyorum . Ancak bizim cok ciddi birlikteligi olan bir grubumuz var. Benim sorunum hicbir sekilde pasiflikten akiflige gcmeyen dostlar....o yuzden siz İstanbulu guzel İstanbul olrak tutmaya devammedin. Saygilar şevgiler

Yorum

İşleniyor...
                              X