Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankaraaaa yarin guzel bir muhabbete nedersiniz?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ankaraaaa yarin guzel bir muhabbete nedersiniz?

Bugün Utku abi,Burak ve Erdem ile çok eğlenceli bol muhabbetli bir gün oldu,Anıtkabir ziyareti,ardından güzel bi yaprak kebap ziyafeti,Opal ve Kia showroomlarına ziyaret gerçekleştirdik.Resimler birazdan

Yorum

Anıtkabir ziyaretimizden sonra, her buluşmamızın vazgeçilmezi olan Yaprak Kebap'a gittik

Ardından da yolun karşısındaki Opal'a, Astra GTC'yi incelemek için gittik

Yorum

Bugünki hoşsohbetlerinden espirilerinden ve katılımlarından dolayı Nuri Burak ve Erdem kardeşlerime çok teşekkür ederim. Bu arada en sonunda GMG garagedan Mustafa beyle bir saatlik bir çok faydalı bir muhabbet ettik. Folyo kaplamanın ayrıntıları ve çeşitleri üzerinde durduk. her zaman ki gbi aklım çelinmedi değil. Bir de beyaz insignaisı olup üstünü siyah kaplatmayı planlayan dostlar benle irtibata geçebilir. Mustafa beyden uygun bir fiyat aldık da...... muhaha muhaha

Yorum

Evet çok süper bir mavi ancak ben de öyle bir niyet olamaz yoksa Burak kardeşim boşanma davama ücretsiz bakar.......Bu arada esas bomba Mustafa beyin beyazlarla ilgili yaptığı altı üstü byeaz benzetmesiydi. Beyazların yanındaki tek kara şahin olarak gülmekten ölecektim. Ayrıca benim arabayaı göstererek buna oturaklı renkler olurda sade olanlara bu renkler olmaz deyince kopuyordum. Biz de bunun üzerine Burağın arabayı çok tatlı şeker kız candy pembesi yaptırmaya karar verdik muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

EEEEEEE kızı anca verirler sana muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

Anıtkabir ziyaretiniz bugünün anlam ve bütünlüğüne katkı olmuş.
              Team adına orada bulunmuş olmanız son derece uygun ve isabet olmuş.
              Elinize ayağınıza sağlık.
              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AvBurak
                üzerine de hello kitty cıkartmaları birde arka koltukta esra-ceyda kardeşler olsun... allahım ya...
                Yok abi yok. Biz KIA'da bulduk Utku Abi'nin arabasını. Ne Hello Kitty Island Adventure çıkartmaları ne de pembe boyaya gerek var. haha haha

'11 Insignia   |   Edition + Elegance   |   1.6T   |   Olimpik Beyaz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=8025.0

Yorum

Utku abinin yeni arabası muhaha muhaha

Yorum

Kafam tavana deyiyordu vallahi.... Bu arada Mustafa beyin tarifleri sonucu aklim vok gitti geldi kaplamayla ilgili ancak dayanacagim sonuna kadar....

Yorum

Hadi yaa.... Siteye girmedik buluşmayı kaçırdık. Şimdi görüyorum daha haberim olsa tüm gün boştum gelirdim....

Utku abi gmg den aldığınız fiyat nedir acaba? Bir ara bende turkuaz a kaplatmayı çok düşündüm sonradan vazgeçtim... gmg den kaplatacağınız zaman emre (davidoff) ben sana fiyat alırım demişti ama öyle kaldı.

Yorum

Arkadaşlar buluşmanızı böyle anlamlı bir günde Anıtkabir ziyareti ile taçlandırmışsınız,tebrikler
                        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                          Kafam tavana deyiyordu vallahi.... Bu arada Mustafa beyin tarifleri sonucu aklim vok gitti geldi kaplamayla ilgili ancak dayanacagim sonuna kadar....
                          Aha buraya yazıyorum o kaplama olacak bende sedef yaptıracam tavanı

Yorum

İşleniyor...
                          X