Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Team Bursa kaç kişiyiz ...Fotolar ve yavas 1.4 Turbo videosu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia Team Bursa kaç kişiyiz ...Fotolar ve yavas 1.4 Turbo videosu

bende benim ufaklığı 236 ya çıkardım maximum ama 220 den sonra çok zevkli olmuyor arada bi deh dedirtiyor tabi böyle tatlı eğimlerle 240 rahat olur

Yorum

Videodaki Çekiş Kontrol Lambasının Yanıyor Olması, Top Speed Öncesi 0-100 Çekişmesini mi İfade Ediyor??
      Kim Yendi?

Yorum

@Ozer aman alkollu arac kullanmayalim
        @Onat tekerlerin durumu nedeni ile traction off ha benim bu parkurdaki max speed bana sakli 1.6 T İnsignia
        @beschaler seninle deneriz hocam Yigit'in 1.4 T ok ama o kadar da degil

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
          Volkan Hocam
          Bursa maz hiz konusunda cennet
          5 dakikada cevre yoluna.baglaniyorsun sonra da kopuyorsun
          Teknik bir iki viraj disinda diP gaz gideriz
          Erhan ile beraber siz 6.vitesi bitirebilirsiniz
          6. vites biterse araç 330kmh felan çıkması lazım oda zor gibi

Yorum

7000 devir desek 45 kmh den 315 yapiyooo)€)

Yorum

Yiğit Yenemedi. Oke...
              0-100 de Ben İddalı Değilim. Artık Fabrika Çıkışındanmıdır, Lastik-Jant Ebatlarındanmıdır Yada Lastik Hamurundanmıdır Bilemiyorum Benimki Kalkışta Yürümekten Çok Yerinde Sayıyor. Hele Biraz Yağışlı Havalarda Altıparmak Rampasında Getzler Bile Kafa Tutabiliyor. Top Speed Olarak ta Şimdiye Kadar 1 Denemede 1 Kez 234 ü Gördü. Otoban, Yalova Ayrımı-Mudanya Ayrımı Arası.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Erhktn
                Orjinal yazı sahibi: volkan
                one ne güzel düz rampa aşağı öyle 270 çok rahat görürüm o yolda bide video çekeriz. bursa buluşmasına geldiğimizde götürsene bizi hakan hocam oraya yada kadir bey
                ahanda sazan oltaya geldi düzde adapazarı sapanca arasında 263 km gördüm bursadaki rampa aşağıda 270 km rahat yakalarım yol boş olursa bir depo benzine varmısın bursa buluşmasında deneriz kaybeden depoları doldurur

ılahı volkan benı yıne guldurdun sen hıc hayatında 270 mıs gordunmu acaba haha haha
                hiho hiho

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                  Volkan Hocam
                  Bursa maz hiz konusunda cennet
                  5 dakikada cevre yoluna.baglaniyorsun sonra da kopuyorsun
                  Teknik bir iki viraj disinda diP gaz gideriz
                  Erhan ile beraber siz 6.vitesi bitirebilirsiniz

bursaya geldiğimizde deneriz orda çok güzel yol gerçekten

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Bursadaki arkadaslar ateşi körükleyelim 18 mart a bir şey kalmadı, şekillendirelim son halini. Kadir cim nerelerdesin ses ver
                    [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

• Ynt: Insignia Team Bursa kaç kişiyiz ...Fotolar ve yavas 1.4 Turbo videosu

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                      Bursadaki arkadaslar ateşi körükleyelim 18 mart a bir şey kalmadı, şekillendirelim son halini. Kadir cim nerelerdesin ses ver
                      Buradayım Kamil arkadaşım İstanbul'dan gelecek arkadaşlar kaç kişi bir liste yapıversen bize
                      İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Kadircim en son konuştuğumuz ben, sufyan abi, nurettin ve hasan arkadaşımdı eğer ilave olmak isteyenlere kapımız açıktır.
                        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                          Kadircim en son konuştuğumuz ben, sufyan abi, nurettin ve hasan arkadaşımdı eğer ilave olmak isteyenlere kapımız açıktır.
                          Geçen sefer tamamlayamadığımız Uludağ yamaçlarına bu defa tırmanırız umarım Hakan yurtdışına gidecekti. Hafta sonu katılamayacak galiba. Yiğit kardeşim ve diğer Bursa'lı arkadaşlar cevap verin bizlere
                          İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Benim planlar Cumadan hızlı feribot ile Bursa'ya gitmek
                            Pazar da yine hızlı feribot ile dönüş.
                            Görüşmek üzere .
                            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Bende çok isterdim ama eşim çalışıyor malesef
                              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                                Bende çok isterdim ama eşim çalışıyor malesef
                                bülentcim pazar günü 18 mart buluşma

Yorum

İşleniyor...
                                X