Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Team Bursa kaç kişiyiz ...Fotolar ve yavas 1.4 Turbo videosu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia Team Bursa kaç kişiyiz ...Fotolar ve yavas 1.4 Turbo videosu

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
    Su an itibarı ile guzel dostlarla beraber bursa iskender kebap ziyafeti ne devam diyoruz , burdan sonraki durak neresi olacak bakalım
    beni doktora sen götüreceksin ona göre
    F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
      Fatihcim seni unutmus degiliz, senin yerinede yeniyor iskender kebap
      Afiyet bal şeker olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

afiyet olsun çok güzel bir buluşma olmuş

Yorum

Ben eve geldim arkadaşlar... Bize Bursa'yı gezdiren Kadir arkadasımıza ve küçük kızına ,Kamil, Volkan, sufyan abi, Nurettin ve değerli eşlerine hersey için çok tşk ederiz... çok keyifli , bol sohbetli, bol kahkahalı ve bol lezzetli bı hafta sonuydu... Arayı uzatmayalım ... Yeni hedefi belirleyelim...

Yorum

İyi sağdakim evinize ulaşmanız sevindirici.
            Biz de İDO ya biniyoruz.
            İnşallah 1,5 saat sonra istanbuldayız.
            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
              Ben eve geldim arkadaşlar... Bize Bursa'yı gezdiren Kadir arkadasımıza ve küçük kızına ,Kamil, Volkan, sufyan abi, Nurettin ve değerli eşlerine hersey için çok tşk ederiz... çok keyifli , bol sohbetli, bol kahkahalı ve bol lezzetli bı hafta sonuydu... Arayı uzatmayalım ... Yeni hedefi belirleyelim...
              Coskuncum sag salim eve vardiginiza sevindik, o kadar yolu kalkip geldiniz ve sohbetinizle bizi mutlu ettiniz, çok tesekkur ederiz, arayi uzatmadan yeni süprizler yolda . ayrıca kadir arkadasimizin bizi en iyi sekilde agirladi icin, volkan ve ailesi, sufyan abi ve ailesi coskun ve ailesi, ve nurettine katilimlarindan guzel sohbetlerinden dolayi cok tesekkurler , havaninda super olmasiylacok guzel bir hafta sonu gecirdik. Emegi gecen her kese tesekkurler.
              [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Kamil senin de çok emeğin gecti sen de sağ ol...
                Aslında bugün bir nevi kışı uğurlayıp İlkbaharın enerjisine hazırlık adımı yapmış olduk.
                Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Bursalılar Nerede;

Kadir hocamda olmasa Bursandan kimse olmayacakmış

Bursada etkinlik niye yapmıyorsunuz diye soran üyeler neredesiniz ?

Yine bol keyifli bol kahkahalı süper bir günde süper bir birliktelik yaşatan ekip arkadaşlarımı kutluyorum.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                    Kamil senin de çok emeğin gecti sen de sağ ol...
                    Aslında bugün bir nevi kışı uğurlayıp İlkbaharın enerjisine hazırlık adımı yapmış olduk.
                    Nurettincim önemli olan hepberaber güzel hoş vakit geçirip eglenmek, zaten bunlardanda bizim olduğumuz yerde bol miktarda oluyor gerisi teferruat.
                    [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      Bursalılar Nerede;

Kadir hocamda olmasa Bursandan kimse olmayacakmış

Bursada etkinlik niye yapmıyorsunuz diye soran üyeler neredesiniz ?

Yine bol keyifli bol kahkahalı süper bir günde süper bir birliktelik yaşatan ekip arkadaşlarımı kutluyorum.
                      Valla fatihcim bu konuda bursa sınıfta kaldı.

Yorum

Öncelikle Bursa'daki gezimize katılan herkese çok teşekkür ederim. Söylediklerinizde çok haklısınız gerçekten Bursa bu konuda sınıfta kaldı. Ama bizler gerçekten çok güzel bir gün geçirdik. Kamil arkadaşıma bu konuda ayrı bir parantez açayım. Onunla 2 gün gezme fırsatımız oldu Diğer şehirlerde yapılacak aktivitelere de İnşallah uygun olması durumunda katılmaya çalışacağım.
                        İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Bu arada arkadaşlar Bursa'ya yolunuz düşerse her zaman beklerim. Laf olsun diye söylemiyorum. Evimizin kapısı her zaman sizlere açıktır...
                          İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
                            Öncelikle Bursa'daki gezimize katılan herkese çok teşekkür ederim. Söylediklerinizde çok haklısınız gerçekten Bursa bu konuda sınıfta kaldı. Ama bizler gerçekten çok güzel bir gün geçirdik. Kamil arkadaşıma bu konuda ayrı bir parantez açayım. Onunla 2 gün gezme fırsatımız oldu Diğer şehirlerde yapılacak aktivitelere de İnşallah uygun olması durumunda katılmaya çalışacağım.
                            Kadircim eline emegine saglik, benim icinde cok guzel 2 gun oldu, anlatilmaz yasanır diye bir laf var ya ondan iste, misafirperverligin icin cok cok tesekkur ederiz.

Yorum

Çok tşk ederiz Kadir ... bizde seni ve aileni Eskişehir'de muhakkak görmek istiyoruz...

Yorum

http://e1203.hizliresim.com/v/l/3n9l1.jpg
                                http://e1203.hizliresim.com/v/l/3n9mv.jpg
                                http://e1203.hizliresim.com/v/l/3n9p6.jpg

Bunlar da resimler

Yorum

İşleniyor...
                                X