Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara Grubu Haydi Haftasonu Buluşmaya!!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ANKARA GRUBU HAYDİ HAFTASONU BULUŞMAYA!!!!!

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
    Orjinal yazı sahibi: volkan
    yahu ne oldu size ankara gurubu arkadaşlarım eskiden bol bol buluşup kalabalık bir topluluk oluşturuyordunuz şimdiyse ses seda yok dikkat ettim utku buluşma çağrısı yaptıktan sonra 5 üye bile toplanmadı daha, emre iyi organize ediyordu bu işleri askere gitti ankara gurubu sessizleşti utkucum tek kaldın toparlıyamıyorsun galiba gurubu.
    Ankara grubu sanal buluşmada daha başarılı.Gerçek buluşmalarda sınıfta kalıyor.Biz anlık buluşmalarda bile onlardan daha kalabalığız valla.Ankarada bürokratik işlemler mi varda buluşma bu kadar zor anlamadım.
    :P
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

Abi soğuk - kar - kış ve öğrenci + genç ağırlıklı ekip olduğundan sınavlar vs. oluyor ondan ekip toplamak biraz zor gibi.

Yorum

.

Yorum

Ynt: Ankara Grubu Haydi Haftasonu Buluşmaya!!!!!

Ben gelmek istiyorum, yer olarak fark etmez, benim ev her yere uzak nasıl olsa
          1.4T Su Mavisi + Sunroof Paketi + Landirenzo Omega Kit LPG

Yorum

Ankara grubuna laf atmayın angry angry Biz buluşmaya her daim hazırız yeri zamanı bildirin yeter cool

O değil de ciddi olarak bu kış Ankara'da çok sert geçiyor.İnsanın canı bu havalarda kirli İnsignia ile buluşma yapmak istemiyor.Yani en azından benim için aracımı kirli görmeye dayanamıyorum.Yıkasam ertesi gün yine kirleniyor.

Kirli de olsa katılım olursa gelirim abi.Yazabilirsin beni listeye.
            2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Volkancim İstanbulla Ankarayi kiyaslarken biraz insafli davaranmak lazim. Bizim yas ortalamamiz sizn yariniz kadar ve biz de nerdeyse herkesin okulu vizesi sinavi var. Ayrica biz sizn gibi yaz ortaminda bulusma yapmiyoruz. En son bulusmayi -20 derecede ve 40 cm kar varken yaptik. Siz de havada kar gorseler okul tatil oluyr biz de bir aydir kar var tail yok. Ayrica unutmayin en kalabalik bulusma rekoru hala Ankara grubunun elinde . Yaklasik 45 araclik bir bulusma. Ha bu arada ben daha İstanbul grubunun 10 araci gectigi bir bulusma hatilamiyorum. muhaha muhaha

Yorum

Ayrica sunu da burdan belirtmek isterim. Su soguk kis gunlerinde birliktelikten kacmayan muhabbetlerini esirgemeyen grup arkadaslarima Ankara Grubu Organizatoru olarak sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum. Katilim sayisi onemli degil. Ben gonullerin bir oldugunu her bulusmada net bir sekilde goruyorum. Bu da bana buyuk keyif veriyor. Umarim grup arkadaslarim da ayni mutluluga sahiptir.saygilar sevgiler

Yorum

Neyin kıyaslaması yapılıyor anlamadım alala Buluşmaların Ankarası , İstanbulu ,İzmiri olmaz 2 kişide buluşsa sonuçta muhabbet şahane biz ona bakarız bu arada 45 lirk rekor nedir onuda anlamadım rekorun sizi bizi yok hepimizin katılımı sonucunda oluşan rekorlardır şöyle bir geçmişe bakarsak

Hep birlikte yaptığımız güzel ve keyifli etkinlikler

29 mayıs 2011 44 üye ve sponsor firmanın getirdiği 10 araç = 54 Opc Etkinliği
                  11 Eylül 2011 46 araç Opc etkinliği
                  13 Kasım 2011 33 Araç Ankara
                  2-3 Temmuz 2011 50 Abant Buluşması
                  24 Nisan 27 Araç ANKARA Buluşması
                  10 Nisan 26 Araç İstanbul Buluşması
                  16 ocak 2011 20 Araç

Biz Bir takımız unutmayalım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bizim bir takim oldugumuzu basindan beri soyluyoruz da Ankara grubunun sanal olmasi veya bir iki kisi bile toplayamamizdan bahsedilince biz de bu konuyla ilgili dogal bir durumdan bahsettik. Bu sehirin kosullarinda ve genel nufusa oranina hatta uye sayisi oranina bakildiginda gosterilen bulusma çabasınin takdir gormesi gerekmektedir. Boyle bir grupla birlikte oldugum icin gurur duyuyorum. Bunun yaninda buyuk capta yapilan Bulusma sayilarinda da Ankara grubu takdire sayandir. Bu arada Ankara bulusmasi 33 aractan degil 42 aractan olismaktaydi. Bu bulusmaya katilan araclain bazilari sonradan ayrildigi icin sanirim 33 gibi bir sayi akilda kalmis. Tabii amac uzum yemek olmali yani birlikte buyuk olunmali. Bu nedenle de benim gorusum Turkiye bulusmasi artik 100 lu sayilari bulmali . Esas gercek bu.

Yorum

Aynı fikirde ve zikirde olmak süper

Sayıları konularda kayıtlı kişilerden yazdım artısı ve eksisi tabiki vardır

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

nerde nezaman 3 bulusmam olacak zaman cizelgemi hazirlamam lazim

Yorum

yahu utkucum her zamanki gibi yazıyorsun çiziyorsun ama daha bir takım bile çıkaramadın okadar atıp tutyordun şöyle takım çıkaracam böyle diye ama hiç baktınmı yazdıklarına daha senden başka takımında oynuyacak futbolcu bulamadın hani nerede anadolu kartalları hiho

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Pazar günü olursa bende varım.
                            Hem T-shirt ile anahtarlıklarını almayanlar için de uygun bir zaman...

Yorum

Abi yer zaman belirlemesi yapalım...

Yorum

Ya Volkan kardeşim senin ankara grubuna laf söyleme hevesin nereden geliyor anlamadım. Ha senin aracı geçen arabalar Örnek Emrenin beyaz kaplan ....Ankaradan çıkıyor değil mi????? Sen merak etme bizim takım hazır sayılır da havalardan dolayı daha maç yapamadık. Sen istediğin takımı çıkar yollarda yaşadığın tokatı sahada da yiyeceksin....Bu arada önce şöyle 10 aracı birarada gördüğümüz bir organizasyon yapın da haha diyelim bravo muhaha muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

İşleniyor...
                                X